Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Návrhy na update TTT

Příspěvekod Dandeenka » 16 pro 2019, 10:22 VIP

Zdravím,

zde prosím pište své návrhy na update TTT - může se jednat o nové itemy, úpravu, odebrání, o vylepšení módu samotného, VIP/EVIP výhody či jiné (ne)drobnosti.

Děkuji
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Návrhy na update TTT

od Rumcajz » 16 pro 2019, 10:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod KSomaS » 16 pro 2019, 13:57 VIP

Ahoj, dávam len taký mali navrch možno to ani nepôjde neviem :D keď som napr len jedno vipko na serveru a som zradca a niekoho zabijem tak ľudia hneď vedia že som to ja kvôli tomu vip skinu. Tak či by sa nedalo urobiť to že keď niekto nechce ten skin tak žeby si ho cez nejaký príkaz vypol :D
Nech ta sila sprevádza.

SamoSK

Obrázek
Uživatelský avatar
KSomaS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 274
Registrován: 16 led 2018, 20:21
Bydliště: Michalovce

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod KSomaS » 16 pro 2019, 14:12 VIP

A ešte :D vylepšenie itemu pre EVIPKA
1. ešte pred tým keď som začal hrať ttt tak som hral zombie mob a tam som si všimol že nejaký zombie si môže priťahovať lúdi k sebe tak či by sa to nedalo aplikovať aj na pavučinu na ttt
2. mina je tam asi zbytočnosť to že omráči človeka na par sekúnd zároveň to omráči aj mňa :D tak namiesto omráčenia by napr ubrala aspoň tých 50 % zdravia :D
Nech ta sila sprevádza.

SamoSK

Obrázek
Uživatelský avatar
KSomaS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 274
Registrován: 16 led 2018, 20:21
Bydliště: Michalovce

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod Septon » 23 pro 2019, 09:44 VIP

Souhlasím skoro se všemi body, co napsal Bloody.
Já bych odstranil minu a disguiser. Je to naprosto nepoužitelná věc.
I kdyby mina brala 50% zdraví pryč, tak je stejně zbytečná, protože je to na zdi velkým trnem v oku. Nikdo se ti na to nechytne. Krom lidí co ti tím chtějí udělat radost.

Moje návrhy: Odstranit Minu, Disguiser.

O té pavučině by jsme měli objektivně popřemýšlet.
Zatím bych tenhle topic nechal ležet ladem a zaměřil bych se na to, co máme (musíme udělat). Na čem jsme se všichni shodli.
Je to tak z 25% hotový a nebylo nám dáno dalších instrukcí (Informací) ohledně průběhu.

S Pozdravem
NEWT
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod Dandeenka » 23 pro 2019, 12:00 VIP

Skin VIP - mám na seznamu, je v plánu
Pavučina - to nezní špatně, píšu si ;)
Disguiser - za mě není tak špatný.. Když někdo řekne, že jsem to já, vezmu disguiser, hodím na sebe nick jiného vipka a jsem ok dokud nezmáčknu voice..
Mina - i s tou se dá nadělat spousta paseky (třeba ji dát za dveře, uvěznit s ní hráče na věži, na crackhouse na střeše,..) takže bych ji tak nezahazovala.. Takže ty HP by za mě byly lepší nápad..
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod Derakh12 » 08 led 2020, 05:56 VIP

Zdravím. To s tou pavučinou je dobrá blbost ;) Vemte si že někdo bude na vyšším místě, než onen VIP či EVIP zrádce a ten si ho jen tak přitáhne? Pak ten mód bude nehratelny, jelikož se schováš před útočníkem a ten si tě přitáhne k sobě? What? Rovnou můžete nahodit volnou mapu bez kempu, překážek a budov..

Každopádně by nebylo od věci nahodit nějaký ten camp metr, jelikož admin není na serveru vždy a jak všichni víme tak mapa assasult je ráj pro kempery..
Dále to chce nějaké omezení na prohlížení těl. Detektiv je tam pomalu zbytečný, když všechna těla mu vyžerou VIP lidi..toto bych například kompenzovat vyšší karmou za kill, kteří by dostali VIP. Samozřejmě ne že za kill dostanou o 50 karmy navíc, ale dle mého takových 10 či 20 karmy za kill navíc stačí.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod CoderPro » 26 led 2020, 20:19 VIP

Derakh12 píše:Zdravím. To s tou pavučinou je dobrá blbost ;) Vemte si že někdo bude na vyšším místě, než onen VIP či EVIP zrádce a ten si ho jen tak přitáhne? Pak ten mód bude nehratelny, jelikož se schováš před útočníkem a ten si tě přitáhne k sobě? What? Rovnou můžete nahodit volnou mapu bez kempu, překážek a budov..

Každopádně by nebylo od věci nahodit nějaký ten camp metr, jelikož admin není na serveru vždy a jak všichni víme tak mapa assasult je ráj pro kempery..
Dále to chce nějaké omezení na prohlížení těl. Detektiv je tam pomalu zbytečný, když všechna těla mu vyžerou VIP lidi..toto bych například kompenzovat vyšší karmou za kill, kteří by dostali VIP. Samozřejmě ne že za kill dostanou o 50 karmy navíc, ale dle mého takových 10 či 20 karmy za kill navíc stačí.


Ta pavucina je hloupost, souhlas. Uz tak tam lita vzdy Venca nebo Samo s pavucinou jak nejaky spiderman a nez je clovek zabije tak je to otravne. Camp meter rozhodne nahodit specialne pro zradce a detektivy, pro zradce, aby misto kempeni hrali a pro detektivy, aby misto kempeni oznacovali hrace a tela. Co se tyce vyzirani karmy z mrtvych tel VIP hraci, asi jen toto k tomu napisu - Kdo driv prijde, ten driv sbira :D Kdyz je detektiv jako prvni, co umre, tak kdo by pak oznacoval tela ? No mrtvy detektiv asi tezko, ze ? :D

Miny bych tam nechal, je to sranda a da se s tim zabit velky pocet lidi, kdyz se zradce postavi dostatecne daleko od vybuchu. Disguiser pomalu nikdo nepouziva a pokud ano, tak mu nejde videt nickname, dokud si nevem nick mrtveho hrace. Co se tyka VIP skinu, je to pitomost... VIP ani EVIP nemuze pouzit zminovany disguiser, kdyz nekoho zabije jedine VIP na serveru a nekdo zahledne skin, tak je to game over pro VIP hrace, i kdyby nikdo nevidel nick VIP hrace...

UMP-45 Prototype - Totalne zbytecny item v cele hre, akorat se s nim kazi a zneprijemnuje hra - Odstranit/Nahradit necim jinym.
Golden Deagle - Nechat tak jak je, zadne prebijeni jako s AWP pro zradce, ztratilo by to pointu pulku hry.
Miny pro EVIP - Nechat, da se s tim uzit srandy dost.
Pavucina pro EVIP - Nechat tak jak je, nepridavat k tomu zadnou hloupost, jako je pritahovani lidi (Jdete si na ZM, tam na to mate specializovaneho zombika, idk jak se jmenuje, nehral sem to par let)
Disguiser - Nechat tak jak je jen s tim, ze by se odstranil VIP skin, nebo by byla alespon pridana moznost si ten skin vypnout. Neni to nic tezkeho...

Asi vse, co k tomu mam. Pokud by me neco jeste napadlo, tak to napisu hlsa ttt na steam (dandeence)

e. Dandee: hezky sepsané
Maybe nothing in this life happens by accident. As everything happens for a reason, our destiny slowly takes form...
Uživatelský avatar
CoderPro
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 249
Registrován: 18 čer 2018, 08:48
Bydliště: CS 1.6 | TTT #1

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod Paulie105 » 28 led 2020, 08:21 VIP

Ahoj jelikož se stává že detektiv randomuje pocket revolverem a stává se to pomalu častější a častější
Viz hráči.. Anakin Kalinin a Logimen.

Bych nastavil revolver tak aby za každý takový random "zabití nevinného" vzalo detektivovi 50HP
A udělat nějakou funkci jako je na BB buildban tak by tady mohlo být revolver ban což by hráči co to neustále dělá, ten revolver zakázalo na nějaký čas..

Taky se děje to že zrádce zabije zrádců.. čili též bych udělal funkci že takový hráč cca 8 kol nedostane možnost být zrádce

Ohledně miny nepoužívám ji a co jsem tak viděl minu používá minimálně 1 člověk max 2-3...

Jak zde už kolegové zmínili ohledně VIP skinů.. jsem pro aby se mohl dát vypnout

Taky bych dal kratší čas na získávání bodů pro detektiva ... Někteří novip hráči chcou označit golden deaglem někoho ale musí počkať minútu dve aby dostali body na to.. což hra jde rychle a jak bych slušnou formou řekl novip detektiv je v háji


Přidání pro EVIP neomezeno munice kvůli čeho jsem si taky EVIP kupoval

Tož za mne asik vše kdyby mne ještě něco napadlo tak to sem přidám případně napíšu do pm



Paulie


e. Dandee: hezky napsané, ale s prvními třemi body a b. 5 nesouhlasím
„Protože ten kdo chce příliš moc, může ztratit úplně všechno a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic..“

Ex-Akademik od 18.3 - 201/150 bodu
Ex-Akademik+ 20.5.2019
Ex-CS Admin All servers - 21.1.2020

Obrázek
Uživatelský avatar
Paulie105
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 508
Registrován: 19 pro 2014, 17:52
Bydliště: Ostrava

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod Smouky » 30 led 2020, 12:33 VIP

CoderPro píše:
1)UMP-45 Prototype - Totalne zbytecny item v cele hre, akorat se s nim kazi a zneprijemnuje hra - 1)Odstranit/Nahradit necim jinym.
2)Golden Deagle - Nechat tak jak je, zadne prebijeni jako s AWP pro zradce, ztratilo by to pointu pulku hry.
3)Miny pro EVIP - Nechat, da se s tim uzit srandy dost.
4)Pavucina pro EVIP - Nechat tak jak je, nepridavat k tomu zadnou hloupost, jako je pritahovani lidi (Jdete si na ZM, tam na to mate specializovaneho zombika, idk jak se jmenuje, nehral sem to par let)
5)Disguiser - Nechat tak jak je jen s tim, ze by se odstranil VIP skin, nebo by byla alespon pridana moznost si ten skin vypnout. Neni to nic tezkeho...


ad 1) NE (miluju tu zbraň, Evžen pozná)
ad 2) souhlas
ad 3) souhlas
ad 4) souhlas
ad 5) souhlas

Paulie105 píše:1) Bych nastavil revolver tak aby za každý takový random "zabití nevinného" vzalo detektivovi 50HP
A udělat nějakou funkci jako je na BB buildban tak by tady mohlo být revolver ban což by hráči co to neustále dělá, ten revolver zakázalo na nějaký čas..
2)Taky se děje to že zrádce zabije zrádců.. čili též bych udělal funkci že takový hráč cca 8 kol nedostane možnost být zrádce
3)Ohledně miny nepoužívám ji a co jsem tak viděl minu používá minimálně 1 člověk max 2-3...
4)Jak zde už kolegové zmínili ohledně VIP skinů.. jsem pro aby se mohl dát vypnout
5)Taky bych dal kratší čas na získávání bodů pro detektiva ... Někteří novip hráči chcou označit golden deaglem někoho ale musí počkať minútu dve aby dostali body na to.. což hra jde rychle a jak bych slušnou formou řekl novip detektiv je v háji
6)Přidání pro EVIP neomezeno munice kvůli čeho jsem si taky EVIP kupoval



ad 1) NE (to řeší karma, když má 1 karmu a vymlátí to, tak banovat)
ad 2) NE (to řeší karma, sem tam se ti stane, že nechtěně dorazíš kolegu, který stojí před tebou a má low hp, zbytečný)
ad 3) NE (ničemu nepřekáží a pokud nebude lepší alternativa, je zbytečné ji mazat)
ad 4) souhlas
ad 5) NE (zbytečné, za detektiva to prostě musíš, stejně jako za zrádce, trošku ovládat, po snížení doby by to bylo easy)
ad 6) souhlas

Já bych přestal hledat velké změny a kombinovat TT s jinými módy. Hlavní je teď pořešit ty drobnosti, které nejsou tak složité na opravu, ale pro hru mají velký význam.



e. Dandee:
ad 1) NE (to řeší karma, když má 1 karmu a vymlátí to, tak banovat)
NEBANOVAT! Slayovat! :)
jinak hezky napsané ;)
Uživatelský avatar
Smouky
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 bře 2013, 17:29

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod TESLAJEPAN » 10 čer 2020, 14:16 VIP

HLTV na server!
ObrázekObrázek

raz jeden múdry človek povedal: ľudia sú pičusi
Uživatelský avatar
TESLAJEPAN
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 284
Registrován: 09 bře 2014, 14:24
Bydliště: Vesmír

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod peter131 » 19 čer 2020, 09:10

S revolverom by som nerobil nič, je to zbraň vďaka ktorej veľa hráčov tento mod ešte hrá. Ba, knife u zradcov by som vymenil za nejakú zbraň podobnú revolveru. Aby mal Paulie radosť...
Obrázek
Uživatelský avatar
peter131
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 28
Registrován: 03 bře 2018, 21:17
Bydliště: Trenčín

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod CoderPro » 19 čer 2020, 18:28 VIP

peter131 píše:S revolverom by som nerobil nič, je to zbraň vďaka ktorej veľa hráčov tento mod ešte hrá. Ba, knife u zradcov by som vymenil za nejakú zbraň podobnú revolveru. Aby mal Paulie radosť...


Revolver je picovina, ktera kazi hru normalnim hracum, vzdy to tak bylo a bude.
Maybe nothing in this life happens by accident. As everything happens for a reason, our destiny slowly takes form...
Uživatelský avatar
CoderPro
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 249
Registrován: 18 čer 2018, 08:48
Bydliště: CS 1.6 | TTT #1

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod KSomaS » 19 čer 2020, 20:25 VIP

Normálny hráči tam už dávno niesu :lol:
Nech ta sila sprevádza.

SamoSK

Obrázek
Uživatelský avatar
KSomaS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 274
Registrován: 16 led 2018, 20:21
Bydliště: Michalovce

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod CodouDAKING » 20 čer 2020, 16:59 VIP

Zdravíčko, už hodně dlouho přemýšlím že vám sem napíši a dnes je opravdu ten osudový den.

Chtěl bych zde předložit návrh na odstranění speciální zbraně pro detektiva a to UMP Prototipe.

Detektivové to nepoužívají na obranu, spíše na šikanu hráčů. (Mapa asalt = Žebřík + Detektiv s UMP.. pic pic a hráč letí dolu jak hruška.)

Neříkám že mě to tak moc štve ale všechny zbraně mají na obranu, né na šikanu hráčů.
A pak je tu hráč esox který opakovaně den co den kupuje just "UMP Prototipe" a rozhazuje to hráčům a pak už po vás nestřílí jen jeden hloupej detektiv ale celé státo komu to hodil.

Děkuji za odpověď a klidně se tu i vy ostatní vyjádřete.

Přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem Čoud
Uživatelský avatar
CodouDAKING
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 379
Registrován: 07 kvě 2020, 22:27

Re: Návrhy na update TTT

Příspěvekod CoderPro » 20 čer 2020, 18:33 VIP

Codou píše:Zdravíčko, už hodně dlouho přemýšlím že vám sem napíši a dnes je opravdu ten osudový den.

Chtěl bych zde předložit návrh na odstranění speciální zbraně pro detektiva a to UMP Prototipe.

Detektivové to nepoužívají na obranu, spíše na šikanu hráčů. (Mapa asalt = Žebřík + Detektiv s UMP.. pic pic a hráč letí dolu jak hruška.)

Neříkám že mě to tak moc štve ale všechny zbraně mají na obranu, né na šikanu hráčů.
A pak je tu hráč esox který opakovaně den co den kupuje just "UMP Prototipe" a rozhazuje to hráčům a pak už po vás nestřílí jen jeden hloupej detektiv ale celé státo komu to hodil.

Děkuji za odpověď a klidně se tu i vy ostatní vyjádřete.

Přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem Čoud


Tohle shazovani umpckem z žebříku je zakazany-kazeni hry, mas akademika tak to tam nahlasuj, aspon budeš mit vic bodu
Maybe nothing in this life happens by accident. As everything happens for a reason, our destiny slowly takes form...
Uživatelský avatar
CoderPro
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 249
Registrován: 18 čer 2018, 08:48
Bydliště: CS 1.6 | TTT #1

Další

Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků