Volná diskuze o našich serverech a módech.

Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Gustik » 29 srp 2019, 23:44 VIP

TF2 sekce se dostala pod drobnohled a projde renovací. Zpřehlednění fóra, protřídění adminů a taktéž úprava serverů. Změň zde nastane opravdu hodně.

Pokud chcete být součástí a pomoci, prosím, abyste do tohoto topicu napsali návrhy na změny. Samozřejmostí jsou i případné bugy, které na serverech naleznete.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Návrhy na změny | Bugy

od Rumcajz » 29 srp 2019, 23:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod dsK » 30 srp 2019, 13:50

top15/10 jako na 1.6 by bylo super
Obrázek
haha
Uživatelský avatar
dsK
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 96
Registrován: 07 čer 2017, 15:27
Bydliště: FTP

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod dsK » 30 srp 2019, 14:08

taky bych dal do VIP výhod více nábojů a obovení urč. počtu HP na zabití, to byla jedna z mála výhod která za něco stála, taky mě napadlo, že by VIP hráči mohli mít lehce odlišné modely postav aby šlo poznat že jsou VIP
Obrázek
haha
Uživatelský avatar
dsK
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 96
Registrován: 07 čer 2017, 15:27
Bydliště: FTP

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Missing » 30 srp 2019, 18:02

dsK píše:taky bych dal do VIP výhod více nábojů a obovení urč. počtu HP na zabití, to byla jedna z mála výhod která za něco stála, taky mě napadlo, že by VIP hráči mohli mít lehce odlišné modely postav aby šlo poznat že jsou VIP

To jo , a taky za každej kill by mohli mít 25s godmodu , aby bylo všem plebům jasné že jsou bohatší než oni ! ;) :lol:
~TF2 Admin

STEAM:https://steamcommunity.com/id/-Missing-/
DISCORD:Missing#8686


~WHERE IS THE LAMB SAUCE!~
Uživatelský avatar
Missing
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 14 čer 2019, 23:18

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Vern » 30 srp 2019, 23:22 VIP

Nevím proč, ale já stále čekám na ty úpravy ohledně celého TF2.. Ano CzechBall to trochu upravil, ale co jsem koukal na výhody, tak například výhoda jako /car mi přijde docela dost obrovská nevýhoda vůči normálním hráčům.. Také jsem si všiml, že na server začalo chodit méně lidí, nevím jestli to je tím novým systémem nebo je možný, že prostě lidi co tam dříve chodili, že je to nebaví už.. Teď na tom serveru je prostě hrozně málo lidí než bývávalo před tou úpravou.. Ano dlouho jsem tu nebyl (rl), ale toho všeho jsem si všiml co jsem byl jednou možná dvakrát na serveru.

+ rozdělení serverů jako "<1> orange" "<2> orange" mi přijde zbytečné.
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Dwandy » 31 srp 2019, 00:17 VIP

Vern píše:Nevím proč, ale já stále čekám na ty úpravy ohledně celého TF2.. Ano CzechBall to trochu upravil, ale co jsem koukal na výhody, tak například výhoda jako /car mi přijde docela dost obrovská nevýhoda vůči normálním hráčům.. Také jsem si všiml, že na server začalo chodit méně lidí, nevím jestli to je tím novým systémem nebo je možný, že prostě lidi co tam dříve chodili, že je to nebaví už.. Teď na tom serveru je prostě hrozně málo lidí než bývávalo před tou úpravou.. Ano dlouho jsem tu nebyl (rl), ale toho všeho jsem si všiml co jsem byl jednou možná dvakrát na serveru.

+ rozdělení serverů jako "<1> orange" "<2> orange" mi přijde zbytečné.

ano všimli jsme si že po příchodu czechballa servery začali tak trochu chátrat, lidi přestávali hrát. Proto se do toho tedka pustil gustik, aby to tam cele dal do pořádku. Je tam teprve druhý den, tak bude chvilku trvat než se začnou projevovat jeho změny
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Vern » 31 srp 2019, 01:07 VIP

Dwandy píše:
Vern píše:Nevím proč, ale já stále čekám na ty úpravy ohledně celého TF2.. Ano CzechBall to trochu upravil, ale co jsem koukal na výhody, tak například výhoda jako /car mi přijde docela dost obrovská nevýhoda vůči normálním hráčům.. Také jsem si všiml, že na server začalo chodit méně lidí, nevím jestli to je tím novým systémem nebo je možný, že prostě lidi co tam dříve chodili, že je to nebaví už.. Teď na tom serveru je prostě hrozně málo lidí než bývávalo před tou úpravou.. Ano dlouho jsem tu nebyl (rl), ale toho všeho jsem si všiml co jsem byl jednou možná dvakrát na serveru.

+ rozdělení serverů jako "<1> orange" "<2> orange" mi přijde zbytečné.

ano všimli jsme si že po příchodu czechballa servery začali tak trochu chátrat, lidi přestávali hrát. Proto se do toho tedka pustil gustik, aby to tam cele dal do pořádku. Je tam teprve druhý den, tak bude chvilku trvat než se začnou projevovat jeho změny


Však nic neříkám na Gustíka, ale pevně věřím, že změny se budou projevovat co nejdříve. Aby lidi neodcházeli, ale naopak aby zase přicházeli :)
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Missing » 31 srp 2019, 01:09

Vern píše:
Dwandy píše:
Vern píše:Nevím proč, ale já stále čekám na ty úpravy ohledně celého TF2.. Ano CzechBall to trochu upravil, ale co jsem koukal na výhody, tak například výhoda jako /car mi přijde docela dost obrovská nevýhoda vůči normálním hráčům.. Také jsem si všiml, že na server začalo chodit méně lidí, nevím jestli to je tím novým systémem nebo je možný, že prostě lidi co tam dříve chodili, že je to nebaví už.. Teď na tom serveru je prostě hrozně málo lidí než bývávalo před tou úpravou.. Ano dlouho jsem tu nebyl (rl), ale toho všeho jsem si všiml co jsem byl jednou možná dvakrát na serveru.

+ rozdělení serverů jako "<1> orange" "<2> orange" mi přijde zbytečné.

ano všimli jsme si že po příchodu czechballa servery začali tak trochu chátrat, lidi přestávali hrát. Proto se do toho tedka pustil gustik, aby to tam cele dal do pořádku. Je tam teprve druhý den, tak bude chvilku trvat než se začnou projevovat jeho změny


Však nic neříkám na Gustíka, ale pevně věřím, že změny se budou projevovat co nejdříve. Aby lidi neodcházeli, ale naopak aby zase přicházeli :)

S tím souhlasím , TF2 sekce opravdu umírala , ale bojím se aby to nebyly opravu nějaké drastické změny ... typu p2w jak dsk navrhnul. Myslím si že to by asi udržet komunitu nepomohlo. A např 5 hp za kill se nezdá jako moc , ale naříklad u scouta to může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.
~TF2 Admin

STEAM:https://steamcommunity.com/id/-Missing-/
DISCORD:Missing#8686


~WHERE IS THE LAMB SAUCE!~
Uživatelský avatar
Missing
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 14 čer 2019, 23:18

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod ApormiiYeet » 31 srp 2019, 01:13

změnit HLSA by bodlo
Obrázek
i have no life
Uživatelský avatar
ApormiiYeet
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2019, 16:55

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Vern » 31 srp 2019, 01:14 VIP

ApormiiYeet píše:změnit HLSA by bodlo


HLSA ani není a navíc by to teď nic na tom neměnilo, ale neříkám, že by časem nemohl být zvolen někdo.
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Missing » 31 srp 2019, 01:15

Upřímě i těch více nábojů zní moc OP , znamenalo by to že snipeři by mohly na věžích campit déle bez potřeby nábojů. U dobrého snipera může 25 nábojů znamenat 25 killů . a dát jim šanci to navýšit na 30 ? Nebo i víc ?! To se mi nezdá jako rozumné.
~TF2 Admin

STEAM:https://steamcommunity.com/id/-Missing-/
DISCORD:Missing#8686


~WHERE IS THE LAMB SAUCE!~
Uživatelský avatar
Missing
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 14 čer 2019, 23:18

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Vern » 31 srp 2019, 01:18 VIP

Teď je nejdůležitější zjistit zda na serveru nejsou žádné bugy/glitche, pak by se asi hodilo zase orange 1 a 2 dát jako jeden server a v poslední řadě VIP výhody.
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Missing » 31 srp 2019, 01:22

Vern píše:Teď je nejdůležitější zjistit zda na serveru nejsou žádné bugy/glitche, pak by se asi hodilo zase orange 1 a 2 dát jako jeden server a v poslední řadě VIP výhody.

Mno , tady je to co jsme postřehl já a trigeruje to moje OCD :lol: :lol:
-Nefunguje Call Admin
-Mapa Není rovnoměrná
-Občas (dle mě kuli komandu !robot) Se modří hráči (červení) ukazují jako červení (modří)
~TF2 Admin

STEAM:https://steamcommunity.com/id/-Missing-/
DISCORD:Missing#8686


~WHERE IS THE LAMB SAUCE!~
Uživatelský avatar
Missing
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 14 čer 2019, 23:18

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Vern » 31 srp 2019, 01:26 VIP

Missing píše:
Vern píše:Teď je nejdůležitější zjistit zda na serveru nejsou žádné bugy/glitche, pak by se asi hodilo zase orange 1 a 2 dát jako jeden server a v poslední řadě VIP výhody.

Mno , tady je to co jsme postřehl já a trigeruje to moje OCD :lol: :lol:
-Nefunguje Call Admin
-Mapa Není rovnoměrná
-Občas (dle mě kuli komandu !robot) Se modří hráči (červení) ukazují jako červení (modří)


Call admin nemůže fungovat páč to nejspíš CzechBall smazal a navíc discord server se ruší jak už zmiňoval Gustík. Cose týče ohledně těch !robot tak to je další "výhoda", která funguje napůl a blbne normální skiny hráčů..
Uživatelský avatar
Vern
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1588
Registrován: 24 úno 2014, 20:36

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Missing » 31 srp 2019, 01:30

Vern píše:
Missing píše:
Vern píše:Teď je nejdůležitější zjistit zda na serveru nejsou žádné bugy/glitche, pak by se asi hodilo zase orange 1 a 2 dát jako jeden server a v poslední řadě VIP výhody.

Mno , tady je to co jsme postřehl já a trigeruje to moje OCD :lol: :lol:
-Nefunguje Call Admin
-Mapa Není rovnoměrná
-Občas (dle mě kuli komandu !robot) Se modří hráči (červení) ukazují jako červení (modří)


Call admin nemůže fungovat páč to nejspíš CzechBall smazal a navíc discord server se ruší jak už zmiňoval Gustík. Cose týče ohledně těch !robot tak to je další "výhoda", která funguje napůl..

Mno to jo , doufám že pude zajistit něco podobného jako Calladmin na TS , já osobně jsem totálně negramotnej co se týče TS. Dle mě je lepší Discord , zdá se být přehlednější a jednoduší na ovládání.
Co se týče !robot , Už jsem zažil lítající cosmetics přez celou mapu páč u těch robot modelů chybějí nějaké bones na které je to připevněné. Takže ten command může bejt game breaking.

Taky jsem rád že nejsem jedinej no-lifer co je ve 2 večer na foréčku
~TF2 Admin

STEAM:https://steamcommunity.com/id/-Missing-/
DISCORD:Missing#8686


~WHERE IS THE LAMB SAUCE!~
Uživatelský avatar
Missing
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 14 čer 2019, 23:18

Další

Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků