Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Smokeyy » 28 bře 2018, 13:47

Poland píše:
Smokeyy píše:Další návrh:
Myslím si, že kdyby to jednoduše šlo, tak to Dw udělá, ale zatím to není, tak to zkusím plácnout.

Určitě každého štve, že se napojí na HVD a určitě každého štve, když z HVD trvá ještě minuta a 50 sekund :lol:
Určitě by nebylo na škodu, kdyby to při HVD spawnovalo nové hráče rovnou a nemuseli by čekat na nové kolo (alespoň to první HVD, když to někomu klasicky padne).


Představ si, že pruhovaní s oranžovými udělají vzpouru, ta je vzápětí potlačena CTcky, které to jasne vyhrají. V tom se napojí další pruhovanej, sebere zbraň a bum, CT můžou na rekvalifikaci. :D


Aspoň bude větší zábava :lol:
Obrázek - Stále hrdý fanoušek SPARTA PRAHA :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Smokeyy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 13 zář 2014, 22:03
Bydliště: Planeta Praha

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

od Rumcajz » 28 bře 2018, 13:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Planeta Praha

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Bansol » 23 čer 2018, 16:56

Přidat nové mapy na Simple
Bylo by to fajné
A dát pryč mapy kde se dají bugovat hp(brgames).Ta mapa je akorát dobrá k tomu,aby tam hráči dostavali ban do hry za bugování hp.Tak tu mapu dejte pryč a je po problému.
Uživatelský avatar
Bansol
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 26 bře 2017, 10:59

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Zsigray » 23 čer 2018, 19:10

Mňa skôr napadlo vyriešiť ten problém s bugovaním a mapu ponechať. Má totiž veľa super atrakcií a okrem tejto "chybičky krásy" jej fakt nič nechýba.
Uživatelský avatar
Zsigray
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 322
Registrován: 09 čer 2018, 13:52

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod asdfJB » 14 lis 2019, 11:12 VIP

Pripravujeme update na naše JailBreak servery a preto prosím aj vás hráčov o čo najviac návrhov, ktoré by vedeli zlepšiť kvalitu hry.

Jediné pravidlo- vždy si prečítať návrhy pred vami, aby sme zabránili kopírovaniu.

Spätnú väzbu dostanete vždy a ani jeden príspevok nebude ignorovaný.

Administrátori majú na návrhy topic v admin sekcii.
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod chickEZ » 15 lis 2019, 16:05

Gustik píše:
KennyJB píše:Není to návrh je to spíše žádost/otázka jestli by se nemohla obnovit mapa "jail_beach" je to taková srdcová záležitost pro starší hráče.. :D


jail_beach byla zabugovaná a proto se odstranila. Již tu někde bylo napsáno, že pokud ji někdo opraví a otestuje, není problém ji nahodit zpět.


Na beach sa už pracuje :) keďže sme neboli schopný zohnať .rmf súbor, tak celá sa dekompilovala a opravuje sa, celkom slušne ale hodne chýb tam bolo.. budem naháňať mappera (nifty) aby to mohlo byť do konca roka. :) Pri najhoršom mu aj ja pomôžem.
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod ackocc » 17 lis 2019, 11:40

chickEZ píše:
Gustik píše:
KennyJB píše:Není to návrh je to spíše žádost/otázka jestli by se nemohla obnovit mapa "jail_beach" je to taková srdcová záležitost pro starší hráče.. :D


jail_beach byla zabugovaná a proto se odstranila. Již tu někde bylo napsáno, že pokud ji někdo opraví a otestuje, není problém ji nahodit zpět.


Na beach sa už pracuje :) keďže sme neboli schopný zohnať .rmf súbor, tak celá sa dekompilovala a opravuje sa, celkom slušne ale hodne chýb tam bolo.. budem naháňať mappera (nifty) aby to mohlo byť do konca roka. :) Pri najhoršom mu aj ja pomôžem.

jj urcitechickez
alf
Uživatelský avatar
ackocc
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 255
Registrován: 18 črc 2017, 08:21

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Enkop » 17 lis 2019, 22:21

Mal by som návrh na locknutie fpsok na 140. Vzhľadom ku tomu že hrajú JB ľudia ktorý majú aj 144hz monitor a je to ceľkom vidieť ten rozdiel keď niekto hrá na locknutých 100 fps.

e.asdf: Návrh zapísaný, ďakujem.
https://soundcloud.com/signatetechno/tech-essence-episode-26-live-at-enjoyclub-1102021
IG--> @feesdominik
Evip : JB1,JB2, F1
Uživatelský avatar
Enkop
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 28 led 2018, 14:12
Bydliště: Liptov

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod ScoobyDooCze » 03 pro 2019, 10:44 VIP

Zdravíčko.. Napadlo mě.. Co kdyby se přidalo více písniček do Karaoke seznamu.. Staré písničky by se odstranily, a přidali by se místo toho nové písničky, které by JB více oživili.. S pozdravem Scooby. :)

e.asdf: Návrh zapísaný, ďakujem.
Čus pse.. :-)
=============================
Akademik : ----> JailBreak (03.11.2019) <----
Admin-Akademik : ----> JailBreak (16.01.2020) <----
Admin : ----> All Servery (07.02.2020) <----
Uživatelský avatar
ScoobyDooCze
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 286
Registrován: 26 bře 2017, 11:58
Bydliště: JailBreak

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod overSCRIPT » 15 pro 2019, 17:55

Mám skvělý nápad, dopsat do pravidel, že je MACROVÁNÍ KLÁVES zakázané, jelikož se nejedná o script zasahující do hry.
Děkuji, mám neoprávněný ban, jelikož pravidla nejsou doplněná za poslední 3 roky, jestli se nemýlím. :)
overSCRIPT
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 15 črc 2018, 23:31

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod eXtr3mer » 15 pro 2019, 18:14

overSCRIPT píše:Mám skvělý nápad, dopsat do pravidel, že je MACROVÁNÍ KLÁVES zakázané, jelikož se nejedná o script zasahující do hry.
Děkuji, mám neoprávněný ban, jelikož pravidla nejsou doplněná za poslední 3 roky, jestli se nemýlím. :)

Všade by mali byť uvedené aktuálne pravidlá. Už ti bolo vysvetlené že macro je script, neviem čo je na tom ťažké pochopiť. Navyše samotných pravidiel na JB je toľko, že nie je možné ich napísať všetky pokope tak aby boli zároveň jasné a prehľadné ;)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Pr0fik » 30 pro 2019, 00:22

eXtr3mer píše:
overSCRIPT píše:Mám skvělý nápad, dopsat do pravidel, že je MACROVÁNÍ KLÁVES zakázané, jelikož se nejedná o script zasahující do hry.
Děkuji, mám neoprávněný ban, jelikož pravidla nejsou doplněná za poslední 3 roky, jestli se nemýlím. :)

Všade by mali byť uvedené aktuálne pravidlá. Už ti bolo vysvetlené že macro je script, neviem čo je na tom ťažké pochopiť. Navyše samotných pravidiel na JB je toľko, že nie je možné ich napísať všetky pokope tak aby boli zároveň jasné a prehľadné ;)


Macro aka script? Si děláš prdel ne? :D

Si ty pravidla vždycky poupraví aby se jim to hodilo do foroty.. co naděláš
„Tvrdá práce je bezcenná pro ty, kteří nevěří v sebe..“
Uživatelský avatar
Pr0fik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 80
Registrován: 29 lis 2019, 21:17

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod JoynerLucas » 31 led 2020, 21:46 VIP

Co zkusit přidat vymoženosti k simon blokům? Mám na mysli věc, která funguje na basebuilderu - přitahování a oddalovaní simon bloků, jen je otázkou, zda by toho někdo nezneužíval v rámci porušování pravidel.. Možná i zvýšit počet bloků, 4 skákací mi přijdou málo. :(
pog
tusylove
Uživatelský avatar
JoynerLucas
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 191
Registrován: 13 lis 2018, 18:54

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Focusss » 01 úno 2020, 02:10

Cus cus, dneska uz mě to docela namíchlo..

Co třeba ty mapy které na JBs jsou nahozene mít aspon fixle?
Asi by jich tam bylo málo ale byli by ok..

Mapa jail_humor_2k18E jako proč když jsem CT mě to buď zabije, nebo mi to ubere na 66 hp ? Co to sakra je?
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod 0yo » 01 úno 2020, 17:44 VIP

hehexd
    Counter-Strike Game Level Designer
    gamebanana.com/members/1561530
    Uživatelský avatar
    0yo
    Mapper
    Mapper
     
    Příspěvky: 40
    Registrován: 17 úno 2017, 18:25

    Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

    Příspěvekod chickEZ » 02 úno 2020, 08:40

    Focusss píše:Mapa jail_humor_2k18E jako proč když jsem CT mě to buď zabije, nebo mi to ubere na 66 hp ? Co to sakra je?


    Lebo T zobere HE, hodí do šachty a vezme ti to HP. Logic! Spawneš sa, a zabije ťa to za CT? Som nevidel ešte. :? :? :?
    XD XD XD
    Uživatelský avatar
    chickEZ
    Spamerův sluha
    Spamerův sluha
     
    Příspěvky: 989
    Registrován: 29 lis 2016, 08:04

    PředchozíDalší

    Zpět na JailBreak Servery

    Kdo je online

    Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků