Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod odyseenko » 17 bře 2020, 19:47 VIP

Focusss píše:Byste nam mohli dat odpoved na otazku

Běžte do boxu na žlutou barvu. Je tam žluté políčko, ale blíže je žlutočerná čára.

:?:


Políčko
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

od Rumcajz » 17 bře 2020, 19:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Only Teardrops

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod ScoobyDooCze » 27 bře 2020, 13:17 VIP

Zdravíčko.. Chtěl bych se zeptat, zdali by nešlo na JB 4 zvýšit sloty, tím pádem z toho nedělat JB mini.. Navrhuju to z toho důvodu, že jsme se sešli stará parta lidí, kteří na JB 4 hráli třeba před 4 rokama, a snažíme se jb 4 oživit.. Jde mi o to, že nás je něco okolo 18, a né všichni se bohužel nemůžeme napojovat.. Chápu, že se z jb 4 udělal MINI protože nehrálo hodně lidí, ale třeba by se nad tím šlo trochu pouvažovat.. Zde bych Vám dal Důkaz, neboli screen, že to co píšu, není lež.. Děkuji, kdyby byl tento návrh v jednaní.. S pozdravem Scooby.. :-) https://imgur.com/zpnlq2v https://imgur.com/px3X8dH
Čus pse.. :-)
=============================
Akademik : ----> JailBreak (03.11.2019) <----
Admin-Akademik : ----> JailBreak (16.01.2020) <----
Admin : ----> All Servery (07.02.2020) <----
Uživatelský avatar
ScoobyDooCze
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 286
Registrován: 26 bře 2017, 11:58
Bydliště: JailBreak

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod OwenGS » 28 bře 2020, 06:08 VIP

ScoobyDooCze píše:Zdravíčko.. Chtěl bych se zeptat, zdali by nešlo na JB 4 zvýšit sloty, tím pádem z toho nedělat JB mini.. Navrhuju to z toho důvodu, že jsme se sešli stará parta lidí, kteří na JB 4 hráli třeba před 4 rokama, a snažíme se jb 4 oživit.. Jde mi o to, že nás je něco okolo 18, a né všichni se bohužel nemůžeme napojovat.. Chápu, že se z jb 4 udělal MINI protože nehrálo hodně lidí, ale třeba by se nad tím šlo trochu pouvažovat.. Zde bych Vám dal Důkaz, neboli screen, že to co píšu, není lež.. Děkuji, kdyby byl tento návrh v jednaní.. S pozdravem Scooby.. :-) https://imgur.com/zpnlq2v https://imgur.com/px3X8dH


Toto se podle me neprosadi. Tu jde o to, ze proste se zbytecne platily penize za sloty na ostatnich serverech, kde byly zbytecne sloty, ktere byly prazdne - proto vznikly Mini servery.. Dle meho nazoru by toto proslo kdyby byly opet servery plne od JB #1 - #3 a sloty na serverech by byly obsazene jako driv. To, ze jste se sesla stara parta si myslim ze se na tom nic nemeni, Protoze si musime uznat, ze tech hracu uz neni tolik, jako driv, co se 1.6 tyce, takze je zbytecne mit nekolik serveru po 20 slotech.

Tot muj nazor, nic ve zlem ;)
Uživatelský avatar
OwenGS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 294
Registrován: 01 lis 2015, 17:51

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Focusss » 29 bře 2020, 18:21

OwenGS píše:
ScoobyDooCze píše:Zdravíčko.. Chtěl bych se zeptat, zdali by nešlo na JB 4 zvýšit sloty, tím pádem z toho nedělat JB mini.. Navrhuju to z toho důvodu, že jsme se sešli stará parta lidí, kteří na JB 4 hráli třeba před 4 rokama, a snažíme se jb 4 oživit.. Jde mi o to, že nás je něco okolo 18, a né všichni se bohužel nemůžeme napojovat.. Chápu, že se z jb 4 udělal MINI protože nehrálo hodně lidí, ale třeba by se nad tím šlo trochu pouvažovat.. Zde bych Vám dal Důkaz, neboli screen, že to co píšu, není lež.. Děkuji, kdyby byl tento návrh v jednaní.. S pozdravem Scooby.. :-) https://imgur.com/zpnlq2v https://imgur.com/px3X8dH


Toto se podle me neprosadi. Tu jde o to, ze proste se zbytecne platily penize za sloty na ostatnich serverech, kde byly zbytecne sloty, ktere byly prazdne - proto vznikly Mini servery.. Dle meho nazoru by toto proslo kdyby byly opet servery plne od JB #1 - #3 a sloty na serverech by byly obsazene jako driv. To, ze jste se sesla stara parta si myslim ze se na tom nic nemeni, Protoze si musime uznat, ze tech hracu uz neni tolik, jako driv, co se 1.6 tyce, takze je zbytecne mit nekolik serveru po 20 slotech.

Tot muj nazor, nic ve zlem ;)


tak at chodi na jb2 ne? třebas..
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod K65 » 25 dub 2020, 23:04

Zdravím. Ja mám jednú prosbu ohľadom mapy jail_russia. Ide o tajný portál kde musíte hladať 3 tlačítka. Do toho posledného modrého portálu sa nedá ísť. Žiadam o aktivovanie portálu ! :twisted: :twisted:
K65
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 bře 2018, 19:56

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Conkverko » 25 dub 2020, 23:17

K65 píše:Zdravím. Ja mám jednú prosbu ohľadom mapy jail_russia. Ide o tajný portál kde musíte hladať 3 tlačítka. Do toho posledného modrého portálu sa nedá ísť. Žiadam o aktivovanie portálu ! :twisted: :twisted:

Chcel sa prídať a podporiť toto ,želanie hľadali sme to 40 min a skúšali a nič nakoniec bola to dobrá sranda a trápenie robiť a už keď sme to dali tak proste nič, bolo to celkom sklamanie. Žiadám o pridanie toho portu.
Uživatelský avatar
Conkverko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 30 bře 2020, 18:39

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Nyte1 » 26 dub 2020, 01:55

souhlasím s Converko, bylo to zábavné ale velké zklamání že ten portal nefungovalo.
Uživatelský avatar
Nyte1
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 26 dub 2020, 01:48

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Tafi » 06 srp 2020, 00:44

Na Jailbreaku se mi někdy stává, že jsou 2 CT a například 6 T ( takže se T nemůže připojit k CT - muselo by být 7 T ) a jedno z CT dělá kraviny. Například zrovna nedávno byl problém s hráčem Papoušek, viz. odkaz -> https://www.gamesites.cz/forum/kazenie-hry-t230198.html. Pouštěl tam písničky do voice a zkazil všem příjemný prožitek ze hry. Problém je, že když jsou jen 2 CT, tak jedno druhému nemůže dát vote.

Můj nápad je takový:
Vězni by měli možnost dát vote určitému CT, pokud by jich byla většina. Otázkou je, jestli by se to nezneužívalo. Například zrovna u vězňů budou hráči, kteří by určité CT neměli v lásce, i když by nic nedělal. Co pak s takovými vězni, ktěří dají free vote? Přehodit je už není kam. Na tohle bych měl řešení. Vyzvat vězně k hlasování by mohl pouze jeden člověk a to akademik. Dejme tomu, ze by akademik napsal určitý příkaz do konzole, nebo chatu a vězňům by se zobrazil výběr jako u hlasování mapy.

Například by se mohlo jednat o:
Chcete vyhodit hráče "Tafi"?
1. Ano
2. Ne


Pokud by v tomto případě došlo k free votování, akademik by byl potrestán.

Proč zrovna akademik?
- Akademik se snaží udržet na serveru pořádek.
- Akademik nemá narozdíl od admina práva na přehoz CT.
- Nemá smysl, aby takové neposlušné CT akademik nahlašoval do PP, protože mu admin napíše něco ve smyslu "Dostal by jen přehoz".




*Díky moc, že jsi můj návrh dočetl/a až sem a doufám, že se ti líbil.

e. Knedlík: Ako píšeš, zneužívalo by sa to na neoprávnené prehozy. Akademici sú stále len hráči, ktorí nahlasujú do PP a PW, a ktorí neprešli nejakými testami. Preto nemôžu mať žiadne vyššie práva. A určite nie rozhodovať o tom, kto môže a nemôže byť u CT. Pokiaľ niekto chce o tomto rozhodovať, môže si požiadať o práva.
Tafi
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 514
Registrován: 10 úno 2017, 21:15
Bydliště: JB2

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Focusss » 06 srp 2020, 20:38

Tafi píše:Na Jailbreaku se mi někdy stává, že jsou 2 CT a například 6 T ( takže se T nemůže připojit k CT - muselo by být 7 T ) a jedno z CT dělá kraviny. Například zrovna nedávno byl problém s hráčem Papoušek, viz. odkaz -> https://www.gamesites.cz/forum/kazenie-hry-t230198.html. Pouštěl tam písničky do voice a zkazil všem příjemný prožitek ze hry. Problém je, že když jsou jen 2 CT, tak jedno druhému nemůže dát vote.

Můj nápad je takový:
Vězni by měli možnost dát vote určitému CT, pokud by jich byla většina. Otázkou je, jestli by se to nezneužívalo. Například zrovna u vězňů budou hráči, kteří by určité CT neměli v lásce, i když by nic nedělal. Co pak s takovými vězni, ktěří dají free vote? Přehodit je už není kam. Na tohle bych měl řešení. Vyzvat vězně k hlasování by mohl pouze jeden člověk a to akademik. Dejme tomu, ze by akademik napsal určitý příkaz do konzole, nebo chatu a vězňům by se zobrazil výběr jako u hlasování mapy.

Například by se mohlo jednat o:
Chcete vyhodit hráče "Tafi"?
1. Ano
2. Ne


Pokud by v tomto případě došlo k free votování, akademik by byl potrestán.

Proč zrovna akademik?
- Akademik se snaží udržet na serveru pořádek.
- Akademik nemá narozdíl od admina práva na přehoz CT.
- Nemá smysl, aby takové neposlušné CT akademik nahlašoval do PP, protože mu admin napíše něco ve smyslu "Dostal by jen přehoz".




*Díky moc, že jsi můj návrh dočetl/a až sem a doufám, že se ti líbil.

e. Knedlík: Ako píšeš, zneužívalo by sa to na neoprávnené prehozy. Akademici sú stále len hráči, ktorí nahlasujú do PP a PW, a ktorí neprešli nejakými testami. Preto nemôžu mať žiadne vyššie práva. A určite nie rozhodovať o tom, kto môže a nemôže byť u CT. Pokiaľ niekto chce o tomto rozhodovať, môže si požiadať o práva.



Tyvole jak tam dal zrovna Akademik, když tím je :D

Akademici jsou většinou tajtrlici kterým nebylo ani 13
Nebo ti kteří ty práva nikdy nedostanou ale Hlsa je tam prostě pošle ať má klid a ať ti tajrtlici nahlašujou jak jebli
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Tafi » 06 srp 2020, 21:21

Chtěl jsem to později upravit na akademika +, ale upravovat příspěvky mi nešlo. Nedal jsem "akademika" schválně kvůli tomu, že jsem akademik, ale kvůli tomu, že jiný kompetentnější post mě nenapadl. Potom už je jen admin a ten práva na přesun má. Nemyslím si, že kdyby akademik + měl právo vyvolat hlasování o přesunutí CT ( nebo kick ), že by se to zneužívalo. Za prvé, pokud by to akademik udělal jen "random", tak by přece vězni nehlasovali pro vyhazov ( pokud by CT nic nedělalo ). Za druhé, free vote by se prostě trestalo zrušením akademika. Začal jsem hrát po dlouhé době a nehraju teď zrovna dlouho, ale už jsem zažil za tak krátkou chvíli spoustu situací, kdy si vězni přáli kick CT, protože dělalo kraviny a nebylo dostatek CT na vote.
Ještě jednou zdůrazňuji, že nejsem pro to, aby akademik měl právo přesunout CT, ale aby měl právo jen vyvolat hlasování.
Ale poslední slovo má Knedlajz a ten už se vyjádřil, takže asi tak. Jen odpovídám na předchozí komentář.
Tafi
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 514
Registrován: 10 úno 2017, 21:15
Bydliště: JB2

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Focusss » 06 srp 2020, 21:24

Post akademika je dementni :D Vetsinou tam posilaji lidi co nechcou at sou admini chapes? Ty toho akademika + udelas a oni ti pak stejne napisou at pokracuješ v nahlasovani
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod rowrange » 06 srp 2020, 22:17

tafi ti zajebalo s tou 8yo holcickou v popisku ne
killin' the whole game
    emotions                   david
Uživatelský avatar
rowrange
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2020, 22:00

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod rowrange » 07 srp 2020, 08:30

tafi dobrej vyber
killin' the whole game
    emotions                   david
Uživatelský avatar
rowrange
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 28
Registrován: 16 bře 2020, 22:00

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Tafi » 11 srp 2020, 15:36

Zdravím,
měl bych tu další 2 návrhy. Doufám, že nebude vadit, když je napíšu do jednoho příspěvku. Bavil jsem se o nich s více lidma a myslím, že by to pomohlo lepšímu prožitku ze hry. Myslím, že to platí pro všechny servery. Tak nějak jsem ale nevěděl, kam to přesně hodit. Jelikož hraju převážně na JB, tak to dávám sem.

Návrh 1.:
Často se stává, že si hráči na serveru píšou poštu. To by bylo ještě v pořádku, dokud by se někdo nerozhodl spoluhráče v poště urážet. Představte si situaci, kdy vám v poště někdo neustále nadává do rodiny. Někdo to má na háku, ale někomu to může hodně vadit, ublížit a zkazit celou hru. Agresor nemůže být potrestán, protože nadávky v poště se nebanují (takto jsem to alespoň slyšel, pokud to není pravda, omlouvám se). Argumentovat tím, že napadený hráč si přece může poštu zablokovat je kravina. Proč? Protože by si musel zablokovat poštu uplně pro všechny najednou. Zablokovat si poštu jen na určitého hráče nelze. Takže agresor nejen, že vyjde z incidentu bez postihu, ale navíc zamezí oběti "herní prvek" - poštu (pokud se oběť rozhodne "bránit").

Řešení:
Skvělým řešením pro tuto situaci je zavést blokování pošty jen pro určité hráče a ne pro všechny najednou.

Návrh 2.:
Pokud hráč dostane ban do hry, stále se může připojit do "spectu". Na první pohled se to nezdá jako problém. Hráč ve spectu přece "nic" nevidí a ve hře nijak nemůže reagovat. To není zase tak úplně pravda. Představte si situaci, kdy hráč dostane ban do hry, kvůli opakovaným nadávkám do rodiny a po banu se připojí do spectu s nickem "Pepíkova máma je ****". A teď si představte, že se takoví hráči připojí třeba 3 (jako se to stalo mně). Já si takové věci osobně neberu, ale vemte si, že třeba nějakému Pepíkovi, kterému je 12 let, to může docela ublížit.

Řešení:
Hráči se mohou na svůj ban podívat na webu, takže nevidím důvod, proč by měli mít přístup do spectu ve hře. Pokud by byla nutnost se moct připojit i po banu do spectu, tak bych aspoň zavedl změnu nicku pro takovéto hráče. Například by se mohli automaticky jmenovat "Zabanovany, Zabanovany (1), Zabanovany (2), atd."..


Pokud bude potřeba cokoliv dodat, stačí napsat.

e.Mari: jednoduché řešení je ignore.

e. Knedlík:
  • 1.) Bolo by to fajn. Uvidíme, či to bude súčasťou najbližšieho JB Updateu. Záleží len na Dwandym.
  • 2.) Túto situáciu má riešiť Admin opakovaným kickovaním daného hráča.
Tafi
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 514
Registrován: 10 úno 2017, 21:15
Bydliště: JB2

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Tafi » 23 srp 2020, 13:58

Aha, tak proč se banují nadávky? Vždyť je stačí přeci ignorovat.
Tafi
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 514
Registrován: 10 úno 2017, 21:15
Bydliště: JB2

PředchozíDalší

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků