Volná diskuze o našich serverech a módech.

Nazor a pripominka trestum

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 28 bře 2020, 17:20 VIP

Ahojte som nazoru ze ban na 5 dni za reklamu je malo
Rovnako trest na cheating je slaby

Navlhuji Zmenit delku trest nasledovne:

Cheating/hacking - Perma alebo na rok (jak v tf2 sekci) my hraci necheme hackerou a cheaterou na serveru ktory stale hackuju a cheatuju som nazoru ze by nemali dostat sancu hrat
Reklama ban na 30 dni + Mute 30 dni

Dakujem za Precitanie

KillerSlovakia
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia

Nazor a pripominka trestum

od Rumcajz » 28 bře 2020, 17:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Slovakia

Re: Nazor a pripominka trestum

Příspěvekod Fourgen » 11 dub 2020, 17:03

Zdravím,
tady místní hráč. Přijde mi návrh na změnu trestu zajímavý.

K reklamě
Zvýšit trest za reklamu mi přijde rozumný, ovšem bych rozlišil případy některé případy. Vzhledem k tomu, že hráč, který přijde šířit reklamu pravděpodobně nemá žádnou citovou vazbu k serveru a z banu se neponaučí. Nebude pro něj problém přijít po 5ti dnech znovu a pokračovat v šíření reklamy. Oproti tomu je případ dlouhodobého hráče, který způsobí reklamu a po vypršení banu pokračuje v hrání na gamesites serveru. Takový hráč by neměl být zabanovan na dlouhou dobu, mohlo by dojít k jeho ztrátě. Ten by měl spíš posloužit jako příležitost ke zlepšení serveru, i.e. měl by se zjistit důvod proč chtěl s někým jít hrát na jiný server, co mu na tomto serveru chybí a podobně.
K hackům
A půl roku za hackování mi přijde rozumné. Je nepravděpodobné, že se hráč změní ze dne na den, ale z dlouhodobého hlediska to možné je. Například v případě, kdy takový hráč dostane ban na všech dobrých serverech. A pokud se rozhodne omezit nebo zcela přestat používat hacky, tak se vrátí na jeden z dobrých serverů a nebude to ten, na kterém bude mít permanentní ban.

Fourgen
“Strong people don't put others down... They lift them up.”
― Michael P. Watson


Na serveru pod jmény:
1. Geralt16
2. titanlec
3. _StarLord_
Uživatelský avatar
Fourgen
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 10 dub 2020, 18:07

Re: Nazor a pripominka trestum

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 12 dub 2020, 14:55 VIP

Fourgen píše:Zdravím,
tady místní hráč. Přijde mi návrh na změnu trestu zajímavý.

K reklamě
Zvýšit trest za reklamu mi přijde rozumný, ovšem bych rozlišil případy některé případy. Vzhledem k tomu, že hráč, který přijde šířit reklamu pravděpodobně nemá žádnou citovou vazbu k serveru a z banu se neponaučí. Nebude pro něj problém přijít po 5ti dnech znovu a pokračovat v šíření reklamy. Oproti tomu je případ dlouhodobého hráče, který způsobí reklamu a po vypršení banu pokračuje v hrání na gamesites serveru. Takový hráč by neměl být zabanovan na dlouhou dobu, mohlo by dojít k jeho ztrátě. Ten by měl spíš posloužit jako příležitost ke zlepšení serveru, i.e. měl by se zjistit důvod proč chtěl s někým jít hrát na jiný server, co mu na tomto serveru chybí a podobně.
K hackům
A půl roku za hackování mi přijde rozumné. Je nepravděpodobné, že se hráč změní ze dne na den, ale z dlouhodobého hlediska to možné je. Například v případě, kdy takový hráč dostane ban na všech dobrých serverech. A pokud se rozhodne omezit nebo zcela přestat používat hacky, tak se vrátí na jeden z dobrých serverů a nebude to ten, na kterém bude mít permanentní ban.

Fourgen


Ahoj Dakujem za Nazor Suhlasim co si Napisal
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků