I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z části oprávněná] Nedej drogám šanci/nesouhlasím s banem/

Příspěvekod LickMyDick » 18 črc 2023, 17:10

Název tématu [Server / Nick admina]: Nedej drogám šanci (Jailbreak 3)
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/Vencacencacucucu/
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Souhlasím s kickem, nesouhlasím s banem. Nazval jsem ho zakomplexovaným. mi za to dal kick a následně ban.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://youtu.be/-1mp9_iEcnQ (čas události - 3:28)
say the N-WORD
LickMyDick
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 24 led 2020, 15:57

[Z části oprávněná] Nedej drogám šanci/nesouhlasím s banem/

od Rumcajz » 18 črc 2023, 17:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nedej drogám šanci/nesouhlasím s banem/

Příspěvekod LickMyDick » 18 črc 2023, 19:12

Když jsem teroristu zabil tak to bylo ve stejnou chvíli co jsem to dořekl, nebylo to ani dřív ani dýl, takže to VD bylo také diskutabilní.
Hned jak jsem ho zabil a admin mě upozornil že to byl FK a že mu mám dát další kolo VD. tak jsem řekl "dám mu VD". Za ten zbytek se holt omlouvám. Prostě takzvaně mě to vytočilo.
Chci podat trestní oznámení do té doby dokud mě pan Nedej drogám šanci nenapíše na Steamu/Discordu že se omlouvá. Děkuji a naschledanou.
say the N-WORD
LickMyDick
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 24 led 2020, 15:57

Re: Nedej drogám šanci/nesouhlasím s banem/

Příspěvekod Atilos » 20 črc 2023, 12:12 VIP

Ahoj,
nějaký čas jsme na serveru hráli, takže jistě oba víme, kam to všechno směřovalo, i tak ale k banu nemuselo vůbec dojít.
LickMyDick píše:Název tématu [Server / Nick admina]: Nedej drogám šanci (Jailbreak 3)
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/Vencacencacucucu/
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Souhlasím s kickem, nesouhlasím s banem. Nazval jsem ho zakomplexovaným. mi za to dal kick a následně ban.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://youtu.be/-1mp9_iEcnQ (čas události - 3:28)

LickMyDick píše:Když jsem teroristu zabil tak to bylo ve stejnou chvíli co jsem to dořekl, nebylo to ani dřív ani dýl, takže to VD bylo také diskutabilní.
Hned jak jsem ho zabil a admin mě upozornil že to byl FK a že mu mám dát další kolo VD. tak jsem řekl "dám mu VD". Za ten zbytek se holt omlouvám. Prostě takzvaně mě to vytočilo.
Chci podat trestní oznámení do té doby dokud mě pan Nedej drogám šanci nenapíše na Steamu/Discordu že se omlouvá. Děkuji a naschledanou.

Kdyby jsi udržel více své emoce pod podkličkou, mohli jsme se dostat ke kompromisu, poněvadž první část té zprávy jsi napsal obstojně, ale tou druhou částí sis to celé pokazil.

Na serveru jsem se špatně vyjádřil. Nejen, že jsi ho zbrkle zabil, jak sám přiznáváš, když tvrdíš, že to nebylo "ani dřív ani dýl," ale jako další známka tvé zbrklosti bylo to, že jsi do toho hodil moc brzo kostkou, takže se ten hod vůbec neměl počítal a měl jsi házet znovu.

Za takovou situaci jsem jednou už ve Stížnostech na adminy byl a stížnost byla zamítnuta.
KhalDenny píše:A posledný bod je samostatná sťažnosť, simon si má dávať pozor čo na kocke padne a nezabíjať zbytočne zbrklo, dosť sa čudujem, že hráč nedostal aj ban, pretože sa to mohlo brať aj ako úmyselný kill, poprípade o nejaké nadržovanie hráčovi nech má ďalšie kolo VD, ale keďže to Atilos riešil len moovom od CT tak bol ešte dosť jemný na hráča.

Takže jak sám čteš, podle tohoto jsem to mohl vyřešit i banem, nemluvě o těch věcech předtím.
Já zvolil jen varování, za které jsi měl být jen rád.

Pro ty, kteří mluvili o zábavě.
Obrázek
Obrázek
"No pain, no gain."
Uživatelský avatar
Atilos
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: 22 čer 2017, 17:04
Bydliště: Skoro Brno

Re: Nedej drogám šanci/nesouhlasím s banem/

Příspěvekod Heppsak » 22 črc 2023, 11:20 VIP

Ahoj,
podle videa to vypadá, že jsi nechtěl měnit počet hráčů, a proto jsi dával takové jednodušší nevýhody, kde hráč má malou šanci na smrt. Nemyslím si, že je nutností dávat pokaždé rozdílné nevýhody, klidně bych hráči nechal dát tu stejnou. Pokud však admin usoudí, že nevýhoda opravdu není nevýhodou a není nejmenší šance na smrt, tak tě může upozornit a ty mu musíš vyhovět. Jediné, co tedy nechápu je to, proč po tobě admin požadoval dát jinou nevýhodu, než předtím. Jestliže se mu nelíbila hned na začátku, tak tě měl upozornit rovnou, ať dáš jinou.

Co se kostky týče, tak druhý hod kostkou bych neřešil. Hod proběhl víceméně ve stejnou chvíli jako jsi dořekl větu a pochybuju, že máš takové reakce, abys dokázal ovlivnit výsledek.

Na ban je to dle mého nedostatečné. Situace co citoval Atilos je úplně jiná, takže bych to k sobě nesrovnával. Nemyslím si, že je úplně fér, když hráč za "nadávku" dostane ban do CT, obzvlášť když FK ani nepadl. Samozřejmě jsi měl držet jazyk za zuby, nebo si aspoň na chvíli vypnout mikrofon a říct si to sám pro sebe, ale chápu tvoje nervy.

Admin by příště mohl nechat Simonovi trochu volnější ruku a neřešit všelijaký blbůstky. Ty se příště snaž držet v klidu a nepsat, že dokážeš vyhnat hráče ze serveru.

Stížnost z části oprávněná
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků