Zde můžete najít rady a návody ke hře.

Nefunkční mikrofón

Příspěvekod F3N0M3N » 12 dub 2019, 12:21 VIP

Zdravím,

dnes po napojení (2dny) od posledního hraní. Mi nejde ve hře voice chat resp. mně nikdo neslyší, já nevidím, že bych mluvil.
Samozřejmě nejsem úplnej hňup a mám nastavený správný vstup i výstup. Stejně tak mám volume micu na max a citlivost také (zkoušel jsem i jiné hodnoty). Stejně tak mám správný bind na mluvení.
Lidé na serveru mi poradili aktualizovat ovladač (později jsem zkusil reinstal), restartovat pc, smazat cache, napojit... Stejně to nefunguje. A protože mi mikrofón i zvuk funguje například v CS 1.6, Fortnite nebo na TSku, tak si nemyslím, že by teda mělo jít úplně o mou chybu už...

Budu rád za každou pomoc a hlavně, když si odpustíte trapné poznámky jako někteří další hlupáci na serveru...
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Nefunkční mikrofón

od Rumcajz » 12 dub 2019, 12:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nefunkční mikrofón

Příspěvekod Trsak » 12 dub 2019, 12:40 VIP

F3N0M3N píše:Zdravím,

dnes po napojení (2dny) od posledního hraní. Mi nejde ve hře voice chat resp. mně nikdo neslyší, já nevidím, že bych mluvil.
Samozřejmě nejsem úplnej hňup a mám nastavený správný vstup i výstup. Stejně tak mám volume micu na max a citlivost také (zkoušel jsem i jiné hodnoty). Stejně tak mám správný bind na mluvení.
Lidé na serveru mi poradili aktualizovat ovladač (později jsem zkusil reinstal), restartovat pc, smazat cache, napojit... Stejně to nefunguje. A protože mi mikrofón i zvuk funguje například v CS 1.6, Fortnite nebo na TSku, tak si nemyslím, že by teda mělo jít úplně o mou chybu už...

Budu rád za každou pomoc a hlavně, když si odpustíte trapné poznámky jako někteří další hlupáci na serveru...


Byl update FiveM, který ti zresetoval veškeré GTA nastavení. Zkus si pohrát s nastením citlivosti (dej ji na max), zkontroluj si voice bind apod.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Nefunkční mikrofón

Příspěvekod F3N0M3N » 12 dub 2019, 13:00 VIP

S tím jsem pracoval už tak půl hodiny, vyzkoušel jsem snad každou jedinou hodnotu, zapínat vypínat věci, zřejmě zkusím FiveM celé přeinstalovat, nic jiného mě už nenapadá...
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Nefunkční mikrofón

Příspěvekod F3N0M3N » 12 dub 2019, 23:16 VIP

F3N0M3N píše:S tím jsem pracoval už tak půl hodiny, vyzkoušel jsem snad každou jedinou hodnotu, zapínat vypínat věci, zřejmě zkusím FiveM celé přeinstalovat, nic jiného mě už nenapadá...


Reinstall pomohlo :twisted:
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Nefunkční mikrofón

Příspěvekod martimi » 23 úno 2021, 22:05

F3N0M3N píše:
F3N0M3N píše:S tím jsem pracoval už tak půl hodiny, vyzkoušel jsem snad každou jedinou hodnotu, zapínat vypínat věci, zřejmě zkusím FiveM celé přeinstalovat, nic jiného mě už nenapadá...


Reinstall pomohlo :twisted:


Ahoj, vyřešil jsi nějak tento problém s mikrofonem? Mám úplně ten stejný problém. :)
martimi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 úno 2021, 22:02


Zpět na Rady a Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků