Volná debata o kostičkách v Minecraftu.

Nefunkčnosť item výťahu

Příspěvekod G3n3r3l » 07 srp 2021, 10:21

Zdravíčko hráči. Mám taký malý problém. Hrám Minecraft (verzia 1.8) a vo svojom survival svete som postavil "Glass item elevator". Je napojený na obrovskú iron farmu tzv. "The Iron Titan" od youtubera Tango Tek. Pod zabijacím systémom je postavený výťah ktorý vedie itemy do triedičky. Občas sa stane, že niektoré itemy sa jednoducho zaseknú a v priemere za hodinu to robí okolo 3 staky železa. Viete mi niekto poradiť ako toto opraviť? Pridávam aj screen aby ste mali lepší prehľad ako to vyzerá.

https://ctrlv.sk/zv1r

Skúšal som pomeniť bloky na ľavej strane za kratšie (ender chest, cake). Tieto bloky vlastne pomáhajú aby itemy mohli "tiecť" na hrane blokov a tak lepšie išli hore pomedzi plot vo výťahu. Avšak táto zmena nič nespravila, dokonca to ešte zhoršila. Robil som niekoľko testov a všetky dopadli katastrofálne, buď zhoršili situáciu alebo výťah rozhádzaval itemy do všetkých strán. -_- Pozeral som na internete rady a bolo otestované, že keď je výťah nasmerovaný na west/západ tak funguje najefektívnejšie ale ani tento nápad nezlepšil moju situáciu. Skúšal som taktiež vymeniť "glass item elevator" za droppery ale nefungovalo ani to. Viete mi niekto poradiť?

PS: Mám postavenú 64 village verziu. (pri 32. to problémy nerobí)
Pravidlá sú len barličky pre hlupákov ktorí sa nevedia rozhodovať sami
Uživatelský avatar
G3n3r3l
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 85
Registrován: 01 pro 2018, 11:57

Nefunkčnosť item výťahu

od Rumcajz » 07 srp 2021, 10:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků