Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Nefunkčnost serverů

Příspěvekod Fistikcz » 26 říj 2017, 00:05

Dobrý den dneska jsem se chtěl připojit na Jailbreak 5 ale tento server je prý zrušený, Furien 11, Dust maps taky, na těchto serverech mám extravip které je navždy, dá se prosím vás převést na jiný server? když se zrušil ten na kterém jsem hrál?? Děkuji předem za odpoveď
Uživatelský avatar
Fistikcz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 02 kvě 2014, 14:33

Nefunkčnost serverů

od Rumcajz » 26 říj 2017, 00:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nefunkčnost serverů

Příspěvekod Nocky » 26 říj 2017, 07:56

Ahoj v serverech je JB 5 aktivni, tak nevypada, ze by byl zruseny. Kazdopadne ohledne tech dvou serveru, doporucuju ti aby si napsal radsi do kategorie "VIP poradna" ;)
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Nefunkčnost serverů

Příspěvekod TheRohlikar » 26 říj 2017, 12:01

Fistikcz píše:Dobrý den dneska jsem se chtěl připojit na Jailbreak 5 ale tento server je prý zrušený, Furien 11, Dust maps taky, na těchto serverech mám extravip které je navždy, dá se prosím vás převést na jiný server? když se zrušil ten na kterém jsem hrál?? Děkuji předem za odpoveď


Dust Maps je zrušený už nějakou dobu, to ti nikdo nedá - jdeš pozdě.
Vzhledem k tomu, že Furien serverů je aktuálně 7, tak si myslím, že už je zrušený taky nějakou dobu - pozdě.

Jak řekl Nocky, JB5 jede. Nz.
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Nefunkčnost serverů

Příspěvekod YamaL » 29 říj 2017, 12:34 VIP

Přesně jak píše admin Rohlík..


V podmínkách aktivace se píše :"14. Gamesites si vyhrazuje pravo na okamzite ukonceni provozu a vsem uzivatelum tim automaticky zanikaji vsechny zakoupene vyhody.". Tj. GS může kdykoliv zrušit server a tím zanikají i výhody. Ovšem GS nabízí možnost přesunutí výhod ze zrušeného serveru na aktivní server stejné sekce, jediná podmínka je, že server, na který jsi měl výhody nesmí být už dlouho zrušen, je to pouze jejich dobrá vůle.



S pozdravem YamaL..
Uživatelský avatar
YamaL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1487
Registrován: 05 čer 2016, 19:47
Bydliště: Zombie servery


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků