Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Nejasnost ohledně příkazu

Příspěvekod Soph1X » 02 črc 2015, 18:48

Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc.

Simon na začátku kola řekne, ,,kdo se pohne umře,, dá zákazy a podobné prkotiny, náhle na to řekne ,,dáme si simona,, (simon se nehraje) a řekne ,,Simon říká, půjdete do boxu,, ale pak pustil voice a řekl ,,tak šup, běžte ,,nebo jděte, to ale nehraje roli.
Každopádně bych se chtěl zeptat, co toto má být? Protože Jděte/Běžte je příkaz, tudíž si můžu jít kam chci a simon zblbl sám sebe. Prosím o seriozní odpověď, děkuji.
https://www.youtube.com/watch?v=gCZgRYKFnHk Best song z CS:GO ;)
Uživatelský avatar
Soph1X
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 45
Registrován: 09 led 2014, 18:56

Nejasnost ohledně příkazu

od Rumcajz » 02 črc 2015, 18:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nejasnost ohledně příkazu

Příspěvekod byLife » 03 črc 2015, 08:28 VIP

Přesně tak jak říkáš,simon oklamal sám sebe, protože se simon nehraje, řekl jasný příkaz běžte/jděte ovšem neřekl kam, tudíž ty si mohl jít kamkoliv, ale nesměl si zůstat na stejném místě, jako jsi byl na začátku, jelikož by si nesplnil příkaz a nikam nešel

Zkrátka a jasně .. simon zamotal sám sebe a v téhle sitauci by neměl zabijet, admin ho měl v dané situaci rychle upozornit


Dodatek: pokud zabil všechny, co nebyly v boxu, hráč by zasloužil pár na holou :lol:
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3159
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Nejasnost ohledně příkazu

Příspěvekod Soph1X » 03 črc 2015, 14:14

Takhle, 3 dny před tím jsem na to upozornil Fasc0,aby mi dal VD, protože ten simon co byl dal za tohle FK, ale jemu to jasné nebylo.

Včera mi na JB řekl, že je to prej příkaz jako skok,čup (podstatné jméno) a že se na to nemá reagovat :-DD že mu to prej řekl darkmouse, ale to je určitě blbost.
https://www.youtube.com/watch?v=gCZgRYKFnHk Best song z CS:GO ;)
Uživatelský avatar
Soph1X
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 45
Registrován: 09 led 2014, 18:56

Re: Nejasnost ohledně příkazu

Příspěvekod DarkMouse » 03 črc 2015, 21:03 VIP

Soph1X píše:Takhle, 3 dny před tím jsem na to upozornil Fasc0,aby mi dal VD, protože ten simon co byl dal za tohle FK, ale jemu to jasné nebylo.

Včera mi na JB řekl, že je to prej příkaz jako skok,čup (podstatné jméno) a že se na to nemá reagovat :-DD že mu to prej řekl darkmouse, ale to je určitě blbost.


Upřímně blbost by to zase ani být nemusela, ale jak čtu přesně jak to na serveru probíhalo, tak jsem asi Fasca špatně pochopil. Je to sice neupřesněný příkaz, ale zároveň je to typ příkazu, který další upřesnění v nějakých případech nepotřebuje. Poradím se o tomto s někým vyšším a poté to tu zamknu s finální odpovědí.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Nejasnost ohledně příkazu

Příspěvekod DarkMouse » 03 črc 2015, 22:33 VIP

Tak, zase tam vedle jsem nebyl :)

V tomto případě Simon vůbec tento příkaz neměl dávat, protože není naprosto jasný a není jasně splnitelný. V případě, že tento nejasný příkaz Simon dá, měl by být upozorněn na jeho konání, protože tento příkaz dát nesmí z důvodu jasnosti splnění. Simon může dávat jen příkazy, které jsou naprosto jasnými, kterým by byl např. "běžte do boxu".

PS: Finální odpověď je od Aweeho, takže tímto se řiďte a toto platí.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků