I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]nejkoulinkatejsi/jb1

Příspěvekod jcobjw » 20 bře 2024, 21:04

https://easyupload.io/fqjgiu
17:40
presiel som cez stupienok pri bazene, admin to moc dobre vedel. dal mi umyselny fk, napisal som otaznik, schvalne povedal "nedelej ze nevis jcobe" a "begrip ti moc nevysel", aby tu potom mohol do staznosti argumentovat, ze sa mu zdalo ze som begripol


admin toto robi bezne mne a dalsim x hracom, hlada podobne situacie aby nas mohol zabit a aby mu to v poho preslo. par kol pred tym som mu napisal nieco co asi psychicky nezvladol, tak si to musel hned vybit.
tento clovek ma admina len kvoli egu, aby sa mohol povysovat nad ostatnymi a dufam ze sa to uz zacne riesit
jcobjw
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 14 bře 2021, 15:08

[V]nejkoulinkatejsi/jb1

od Rumcajz » 20 bře 2024, 21:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: nejkoulinkatejsi/jb1

Příspěvekod PetrPavelos » 21 bře 2024, 07:07 VIP

Než začneme samotnou stížnosti, opět si budu muset vynachválit tvé chování na serveru jako obvykle.
(je toho tam ještě mnohem víc, ale pro ukázku stačí)
zde - https://ctrlv.cz/g7BI
zde - https://ctrlv.cz/5Vkm

Říkám ti... ty s tím chováním se začni někde poblíž už léčit.

Teď už k tvojí stížnosti

17:40 - fk skutečně padl

Z mého pohledu to prostě v té době vypadalo, že jsi zkrátka begripl cestou, samotně je to vidět, že jsi na tom poličku přešel velmi na okraji.
Takže samozřejmě za FK se ti omlouvám. :)

Avšak nechápu tvůj druhý odstavec stížnosti.

úmyslný fk? Tohle úmyslný FK fakt není chlape :D
Avšak co se týče toho co vždy píšeš, tak ano máš vždy blbé kecy na mě, ale mně je to úplně fuk.
Já jsem ke všem lidem stejně objektivní, takže jestli si myslíš, že má rozhodit pár písmenek poskládaných ve větě, tak si na omylu. :)

Co se týče, něco kolem mého ega, popravdě nevím co myslíš tím, já nejsem typ admina, který si nechá s prominutím srát na hlavu a řeší situace s přísnějším přístupem, což moc někteří dobře vědí. :)
Já si chybu dokážu uznat.
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrPavelos
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 448
Registrován: 06 pro 2017, 19:21
Bydliště: CT

Re: nejkoulinkatejsi/jb1

Příspěvekod jcobjw » 21 bře 2024, 15:57

klasicke blaboly jak vzdy. screeny z hltv, 22:27 vecer ked sme na serveri boli piati ktorí sme tam kazdy vecer, teba do toho nic, len sa snazis nieco na mna vytiahnut

na tie kecy nizsie sa mi ani nechce odpovedat, keby sa mi chcelo srat s casovanim tak tu tych dem teraz mam proti tebe 20 a nie jedno


a ja sa mam ist dat liecit?
(VIP) nejkulatoulinkatejsi: já nebyl panic od 13ti let
(VIP) nejkulatoulinkatejsi: dělal sem to s nevlastní sestrou xd
jcobjw
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 14 bře 2021, 15:08

Re: nejkoulinkatejsi/jb1

Příspěvekod AJayy » 21 bře 2024, 15:59 VIP

Ahoj, za FK se ti admin omluvil a příště bude dávat mnohem větší pozor aby se podobná situace již neopakovala. Tobě jcobe značně doporučuji nepokračovat v nadávkách jinak neskončíš dobře.

Vyřešeno.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků