Volná diskuze o našich serverech a módech.

NĚKTERÉ CHYBY(KTERÉ JSEM NAŠEL)

Příspěvekod krakonos211 » 24 úno 2018, 20:21

Na tomto serveru jménem:gamesites survival jsem se naučil mnoho nových věcí které pro mě byly nemožné ale tento server mi umožnil být sám sebou.:D :D když jsem se poprvé připojil nepřišlo o moc lepší než mc.survival-games.cz ale ted vím že tento server je lepší než Team-Extreme!!!! :) Je to přesně ten server o kterém jsem vždycky snil že navštívím!!Není to přepych jak mc.survival-games.cz kde je všechno jem samý přepych. :P [Tohle je WOW SERVER!!]
No to je k serveru a ted k tématu.Navštívil jsem mnoho vašich stránek a na stránce s mapou jsem si všiml něčeho co dokáže hráče bez urážky pěkně naštvat!Docela dost lidí by chtělo aby se dala mapa více přiblížit a aby se po té mohly zaměřit na konkrétního hráče jako v gamemodu spektator kdy hráč klikne na hráče pravím tlačítkem myši a tím uvidí svět z jeho pohledu.Další chyby jsem si všiml na VIP stránce.Lidi by si rádi vyzkoušeli jak VIP tak i EXTRAVIP.Takže mě napadlo dát tam ještě k VIP a EXTRAVIP
zkoušku na 7 dní zdarma.A posledni chyba je s tím že když půjdu do sekce tutorial tak se nemam jak dostat do lobby tak mě napadlo tam dát ještě příkaz /lobby čímž se hráč dostane zpět na hlavní spawn serveru.

Děkuji za přijetí mé zprávy
Krakonos211
krakonos211
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 úno 2018, 19:40

NĚKTERÉ CHYBY(KTERÉ JSEM NAŠEL)

od Rumcajz » 24 úno 2018, 20:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: NĚKTERÉ CHYBY(KTERÉ JSEM NAŠEL)

Příspěvekod M4rlb0ro » 24 úno 2018, 20:31 VIP

Mne taky něco napadlo co to takto přesunout do správné sekce na foru ?? :D :D
Uživatelský avatar
M4rlb0ro
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 498
Registrován: 23 led 2013, 14:42
Bydliště: Louny

Re: NĚKTERÉ CHYBY(KTERÉ JSEM NAŠEL)

Příspěvekod BH666 » 26 úno 2018, 15:29 VIP

Už síce nie som v tomto zapojený, ale myslím si, že takto, ako to nastavil Khertys, noblemar a HLSA je správne.
Je hlúposť dávať zadarmo VIP/EVIP na 7 dní, lebo stále by si ľudia menili nicky a hrali s VIP zadarmo... Ďalej mapa sa mi páči takto, lebo iste ťahá menej pamäte z FTP a navyše ja by som nebol najšťastnejší, keby hocijaký hráč presne videl, kde som a chodil ma zabiť/okradnúť a podobne... :)

Vyskúšať VIP si môžeš za 4€, čo si myslím, že nikoho nezabije... :)
"Nič nie je také vážne, aby sa na tom nedalo zasmiať!"

James Keziah Delaney Obrázek
Uživatelský avatar
BH666
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 4656
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Bydliště: Slovensko


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků