Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

NEOPRÁVNĚNÝ B.A.N.

Příspěvekod mersaid » 19 čer 2019, 16:25

Název topicu: Perfecto - UDĚLAL JSEM CHYBU / Jailbreak #2
SID hráče: STEAM_0:0:9517273
Odkaz banu z banlistu: http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... mid&Submit
Popište co se stalo: Teď jsem ti řekl, že jsem udělal chybu a nahlásil hráče za něco, co jsem považoval za WH, přitom pouze měl větší znalosti JB než já i samotní CHH. Takže bych prosil o odebrání FALEŠNÉHO důkazu ze složky Perfecto - Multihack.(jelikož to je důkaz maximálně o dělání si srandy z ostatních hráčí na serveru)

Ve zkratce: udělal jsem chybu - CHH si jí nevšimli - já si jí všiml - řekl vám ji - dostanu odpověd: kašlu na to.
:?: :?: :?:
Je ti úplně jedno, že jsi mu dal ban za něco co jsi přehlídl? A jěště mi to hned lockneš....

BTW: Jak můžu být mimo vzor, když žádný neni?, pochybuji že někde je udělaný vzor o nahlášení mého nahlášení...
(proč všude kde je zmínka o Orionovi je instalock? nevidím jediné locknuté téma mimo jeho....)
Uživatelský avatar
mersaid
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 27 led 2013, 13:17

NEOPRÁVNĚNÝ B.A.N.

od Rumcajz » 19 čer 2019, 16:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: NEOPRÁVNĚNÝ B.A.N.

Příspěvekod LeagueOfDraven » 19 čer 2019, 18:00

Lebo tam vždy napíšem dačo pekné preto je tam lock. :)
Never VAC and you know ;)
Uživatelský avatar
LeagueOfDraven
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 04 dub 2019, 17:13

Re: NEOPRÁVNĚNÝ B.A.N.

Příspěvekod ErbiCZ » 19 čer 2019, 19:24 VIP

Ban jsem mu dával já a tobě to může být opravdu jedno. Navíc to není jediné demo, co jsme měli a podle kterého jsme banovali. ;)

Pokud má zájem o unban, tak si může požádat sám místo těch blbostí ve volné debatě.
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: NEOPRÁVNĚNÝ B.A.N.

Příspěvekod mersaid » 19 čer 2019, 19:49

Jelikož jsem pomohl k jeho banu tak mi to jedno být nemusí. Nežádal jsem o unban jenom o odstranění chybného nahlášení, což jsem v minulém topicu i napsal.. bohužel "někdo" mi odepsal, že píšu nesmysli. :)

Bylo tam 5 dem a stále jste neměli dost důkazů. Dostali jste 6. (ode mne) a dostal ban. Teď vám řikám, že na dvou demech není vidět, že by používal WH, pouze svojí znalost JBku (vše v lockutém topicu níže).

Jestli vám stačí ten zbytek dem co máte(i když předtím nestačil) je mi jedno jaké bude vaše rozhodnutí o jeho banu.
Ovšem pokud setrváte ve vašem rozhodnutí přijde mi minimálně v celku zajímavé :?:
Uživatelský avatar
mersaid
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 27 led 2013, 13:17

Re: NEOPRÁVNĚNÝ B.A.N.

Příspěvekod asateazadarcz » 01 črc 2019, 17:28

dobry den dnes jsem dostal ban k CT a nevím za co chtěl bych vědět duvod? a po případě unban děkuju za odpověď
asateazadarcz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 srp 2018, 11:58

Re: NEOPRÁVNĚNÝ B.A.N.

Příspěvekod Onlyy » 03 črc 2019, 14:34 VIP

asateazadarcz píše:dobry den dnes jsem dostal ban k CT a nevím za co chtěl bych vědět duvod? a po případě unban děkuju za odpověď


Založ si vlastní UB žádost podle vzoru.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198095042464/
Uživatelský avatar
Onlyy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 636
Registrován: 08 pro 2013, 19:17
Bydliště: Praha


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků