Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Neoprávněný ban JB/1 Herr Jude od omaewa

Příspěvekod HanzJ » 15 úno 2019, 16:00

Jb/1 Herr Jude
Vaše SID: STEAM_1:1:127067125 00:37 36 0 active 196608
Nenašel jsem CS:GO banlist
Hrál jsem JB a dostal jsem nepochopitelný mute za údajné malé nadávky, údajné protože jsem napsal ´´no to nééé´´na to, když Admin omaewa neprávem napomenul hráče Kubathor. Po tom co mi skončilo mute jsem se slušně admina zeptal jestli se cítí zcela zdráv když jsem mu vlastně nenadával. Na to jsem dostal Chat ban na 720 min. Jinak co ještě nechápu, že admin přikázal minutu po tom co mi dal ban, abychom všichni napsali do chatu pes, jelikož jsem to nemohl napsat, dostal jsem kil.. Rád bych, aby se to vyřešilo, díky.
HanzJ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2017, 15:19

[Vyřešeno] Neoprávněný ban JB/1 Herr Jude od omaewa

od Rumcajz » 15 úno 2019, 16:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Neoprávněný ban JB/1 Herr Jude od omaewa

Příspěvekod SnowTastesGreat » 15 úno 2019, 17:30

Ahoooj :)

Tak vidíš, kdyby si to rovnou šel řešit tady a neprovokoval opakovaně tak nemuselo dojít k prodlouženému mute banu.

Reason nadávky je přednastavený, důvodem byly provokace administrátora.

Přijdu na server, ty si vystavíš bloky aby ses dostal na střechu k rebelům na mapě jb_clouds_final5.
Když jsem tě 2x upozornil, že porušuješ pravidla, jen ses tomu hloupě smál a tvrdil "Však to jsou schody do nebe, hahahaha".

Už tady bylo zřejmé, že si chceš hrát na frajera jak potrollit admina ale ejhle, následoval moove za zneužívání bloků.
Podle toho, jak hloupě ses choval už před moovem, jsem očekával, že budeš pokračovat v porušování pravidel i u vězňů.

Provokoval jsi a psal si hlouposti o tom jak mám a nemám adminovat, které můžeš psát tady ale určitě né na serveru - byl jsi upozorněn ať přestaneš.
Nepomohl ani desetiminutový ban, neboť si ten čas, kdy jsi měl zpytovat svědomí a naučit se chovat úctu k autoritám, využil k přípravě narážek a hloupých připomínek,

tvoje první zpráva po tom co ti skončilo 10 minutové mute:
Admine, pověz než půjdeš na YT, cítíš se býti zdravým člověkem ?.


Okamžitě jsem ti střelil 12 hodinové mute pro zlobivé chlapce. Jsem rád že sis z toho vzal aspoň to, že se problémy dají řešit tady, ne na serveru.
Takže si počkej jestli ti dají unban, za mě vše.
PS: Pokud to video bude monetizováno beru si 70% výdělku, jako hlavní aktér, nebo ti dám dislike.
PSS: Like and subscribe
Uživatelský avatar
SnowTastesGreat
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 463
Registrován: 25 srp 2017, 16:44

Re: Neoprávněný ban JB/1 Herr Jude od omaewa

Příspěvekod Trsak » 21 úno 2019, 21:04 VIP

Ahoj,
omlouvám se, že se vyjadřuji až nyní. Původně jsem čekal ještě na tvoji reakci a pak už jsem na tuto žádost úplně zapomněl.

Každopádně pokud je to jak píše Snow, tak 12 hodinový mute mi za podobnou větu příjde přehnaný. Sice se banuje na 12 hodin, nepomůže-li ban na 10 minut - za podobnou větu je však i tak 12 hodin příliš.

Ban už ti dávno vypršel, Snow příště nebude banovat tak unáhleně.

Vyřešeno
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník