I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z části oprávněná] Neoprávněný ban/Ondra3255

Příspěvekod LockheedMartin » 28 říj 2022, 18:18

Dobrý den, v tento moment si čtete stížnost na admina. Made by MartinaLockheed. (Přečíst celé prosím)

Prolog
Byl to nádherný den v Jailbreaku a hráč jménem Tvuj Deda(Lockheed) (já) normálně střežel simona tak, jak to dělá každý den. Zabíjení téček, kteří rebelují byla prostě jeho práce. Potom ale jedno téčko vytáhlo zbraň *bum,bum,ratata* Nebojácný Lockheed ho náboji rozporcoval, všude se nacházela krev, byl to čistý masakr. Pod schodama ale čekalo VDčko , které si koupilo hasák a rozeběhlo se na něj.Lockheed VDčku nedal šanci se přiblížit , protože měl 29hp... Za pár sekund Lockheed zjistil,že VDčko není obyčejné VDčko... "JE TO ADMIN!" Zakřičel Lockheed z plných plic po tom, co dostal ban za Neschopnost CT/Simona...

ADMIN
Nick na serveru: Ondra3255
Steam ID : STEAM_0:1:194580339
Steam64 ID : 76561198349426407
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/dfrgfvfbfvffgv/

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: 1. Ondra mi dal ban za to,že se ke mně přiblížil a já ho zabil.Říkal, že to nebylo nebezpečné přiblížení. Legit si koupí hasák, rozeběhne se proti mně a čeká, že ho s 29 hp nezabiju... Ještě k tomu jsem střílel po druhém téčku se zbraní.2. Potom mi říkal něco, že jsem dal další freekill a ptal se mě, proč jsem toho daného týpka minulé kolo zabil... Legit jsem tam zabil 4 téčka , tak si fakt nevzpomínam koho jsem proč zabil.Když se kouknete na demo z mé první osoby ,tak to vypadá tak, že PukyS (týpek kterého jsem zabil) střílí po simonovi.
Tohle se omlouvám, ale tohle není moje vina. Týpka jsem zabil kvůli tomu,že můj mozek si byl na 100% jistý, že právě on zabil simona. Kdyby si požádal PukyS o mikrofon, rozhodně bych mu VD nahlásil. Všechno se dalo hezky vyřešit bez banu.Když mi to admin vysvětloval, tak jsem vůbec nevěděl , o čem to mluví. No,to je jedno. Stejně ale nechápu, proč mám ban za neschopnost na jeden den...

čas dema : 10:00 celé kolo


Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://easyupload.io/07yv30
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

[Z části oprávněná] Neoprávněný ban/Ondra3255

od Rumcajz » 28 říj 2022, 18:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Neoprávněný ban (Neschopnost CT/Simona)/Ondra3255

Příspěvekod Ondra3255 » 28 říj 2022, 20:52 VIP

Čus,

Heleď k banu nemuselo vůbec dojít, kdyby ses pořád nevymlouval nebo neměl blbý poznatky.

Rád bych se i vyjádřil k tomu co jsi tu napsal:
LockheedMartin píše:Prolog
Byl to nádherný den v Jailbreaku a hráč jménem Tvuj Deda(Lockheed) (já) normálně střežel simona tak, jak to dělá každý den. Zabíjení téček, kteří rebelují byla prostě jeho práce. Potom ale jedno téčko vytáhlo zbraň *bum,bum,ratata* Nebojácný Lockheed ho náboji rozporcoval, všude se nacházela krev, byl to čistý masakr. Pod schodama ale čekalo VDčko , které si koupilo hasák a rozeběhlo se na něj.Lockheed VDčku nedal šanci se přiblížit , protože měl 29hp... Za pár sekund Lockheed zjistil,že VDčko není obyčejné VDčko... "JE TO ADMIN!" Zakřičel Lockheed z plných plic po tom, co dostal ban za Neschopnost CT/Simona...

Super, tohle vůbec nevystihuje situaci co se stalo na serveru, a troufám si říct, že to byla ztráta času.
Lockhead
Ondra mi dal ban za to,že se ke mně přiblížil a já ho zabil.

To byl jeden z důvodu toho banu, nejen že jsi mě zabil, ale taky to že začneš říkat že to bylo nebezpečný přiblížení, okey chápu že jsi mě zabil, ale dal jsem ti dost příležitostí k tomu, aby ses aspoň omluvil nebo dal to vd. Ale ty, ne pořád sis mlel to svoje. Byla to sice blbá situace, ale když ti tam píšu tři kola a ty furt nic, potom dokonce ignoruješ tak už sem toho měl dost, takže asi tak k tomu.

Taky se mi líbí, jak si tam poslal jenom to jak jsem tom s tebou řešil a vůbec jsi tam nedal třeba to, jak sis celý kolo střílel před zbrojkou a dal tak fk sice bez nároku na vd, ale i tak jsi ho dal.

Tu bych rád ukázal moje vyčasovaní proč Pan LockHead dostal ban.
Odkaz na demo: Demo

Můžeme začít:
1.Čas
0:27 Začátek HVD a Pán LockHead si řekne, že si vezme negeva a bude celý kolo sprejovat. Díky tomu padl jeden fk, sice bez nároku na vd (to jsem zjistil až co jsem se koukal na demo, protože jsem nevěděl že hráč Blažo měl u sebe zeus) a taky když se situace s Panem LockHeadem vyřešila, napsal jsem Blažovi, že já mu vd, nedám protože to byla blbá situace a nevím, jestli jsi nehodil hečko. Celý HVD sis tam jen tak střílel beru zde chybu i na sebe, že jsem ti neřekl ať přestaneš střílet. Což jsem ti napsal po chvíli, co jsi všichni začli stěžovat. Ale i po tom, co jsem mu to napsal stále střílel. Bylo to po celou dobu toho kola co začlo HVD. Další kolo jsem se ho zeptal, proč teda střílel, a aby dal tomu koho zabil neprávem vd (což jsem ale nevěděl, že Blažo měl u sebe zeus)
2.Čas
7:15 Jsem se ho zeptal, jak to bude s tím Blažem, vím bylo to dost pozdě, ale do té doby tam byl pořád zmatek a rebelovalo se. Pán LockHead mi odpověděl na mojí otázku, že teďka už neví.
3.Čas
10:40 Pán LockHead zabijel někoho na čáře, já jsem měl vd a šel jsem na rampu a koupil jsem si hasák, je pravda že jsem si to koupil za účelem ho zabít, ale to je jedno. Nebezpečně jsem se nepřiblížil, byla to blbá situace to uznávám, ale dal jsem mu dost příležitostí na to, aby se aspoň omluvil nebo dal to vd, ale nedal.
4.Čas
11:40 Dal fk Pukysovi, taky dokážu pochopit, že jsi nebyl jistý jestli nevzal zbraň, okey, ale taky jsi měl dost šancí se aspoň omluvit.
5. a poslední Čas
13:00 Jsem se tě naposledy zeptal, jestli mi to vd dáš nebo ne. Ty jsi mi odpověděl, za co bych měl mít vd, ale když jsi admin a jsi tak tvrdohlavej a nahlásil jsi vd Simonovi. Potom jsem už do toho zasáhnul a zeptal se tě, proč jsem dostal já kill a taky proč dostal kill Pukys, ty ses následně začal vymlouvat, že nevíš kdo to je a kdy to bylo, bylo to minulé kolo, ale ty jsi to nepamatuješ, divné, potom co jsi se chvíli vymlouval mi ruply nervy a dostal jsi move od ct, následně i ban za Neschopnost CT.

Jako takovou perličku na závěr, bych tu dal jak se Pan LockHead vyjadřil po tom co dostal ban.
Čas
14:40 Jeho krásné vyjádření.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ondra3255
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 394
Registrován: 12 pro 2021, 19:12
Bydliště: U Heppsaka doma

Re: Neoprávněný ban (Neschopnost CT/Simona)/Ondra3255

Příspěvekod LockheedMartin » 28 říj 2022, 21:36

Heleď k banu nemuselo vůbec dojít, kdyby ses pořád nevymlouval nebo neměl blbý poznatky.


Kdybys furt nemlel něco o tom fk na té rampě, jak si mě chtěl zabít btw ,tak nemám poznatky. Ale jak někdo může bejt tak tupej :lol: , legit po mně vystartuješ s hasákem, sám uznáš, že si mě chtěl zabít a furt si myslíš, že to byl fk :lol:
Jak mám takového admina brát seriózně?
Dokonce i Ludva říkal,že to fk nebyl a ty sis furt mlel to svoje ...

Super, tohle vůbec nevystihuje situaci co se stalo na serveru, a troufám si říct, že to byla ztráta času.


Uvádím posuzovatele do děje...(PROLOG)

0:27 Začátek HVD a Pán LockHead si řekne, že si vezme negeva a bude celý kolo sprejovat. Díky tomu padl jeden fk, sice bez nároku na vd (to jsem zjistil až co jsem se koukal na demo, protože jsem nevěděl že hráč Blažo měl u sebe zeus) a taky když se situace s Panem LockHeadem vyřešila, napsal jsem Blažovi, že já mu vd, nedám protože to byla blbá situace a nevím, jestli jsi nehodil hečko. Celý HVD sis tam jen tak střílel beru zde chybu i na sebe, že jsem ti neřekl ať přestaneš střílet. Což jsem ti napsal po chvíli, co jsi všichni začli stěžovat. Ale i po tom, co jsem mu to napsal stále střílel. Bylo to po celou dobu toho kola co začlo HVD. Další kolo jsem se ho zeptal, proč teda střílel, a aby dal tomu koho zabil neprávem vd (což jsem ale nevěděl, že Blažo měl u sebe zeus)


Tak tři krát jsem říkal, že před zbrojku nikdo nemá chodit. Protože budu střílet po rebelantech...Že tam někdo šel, bylo na jeho vlastní nebezpečí.Legit jsem tím střílením ani nic nezpůsobil, tak nevím proč to sem vytahuješ...

14:40 Jeho krásné vyjádření.


Za to se omlouvám, to jsem neměl říkat. Konečně férový ban lol :lol:

potom co jsi se chvíli vymlouval mi ruply nervy a dostal jsi move od ct

AHA ruply nervy :lol: Nepsal si náhodou do přihlášky na admina, že vše řešíš s chladnou hlavou :lol: :lol: :lol:

Cituji
"Jsem člověk který řeší věci s chladnou hlavou"


Zajímavé ty chladná hlavo :lol: :lol: :lol:
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

Re: Neoprávněný ban (Neschopnost CT/Simona)/Ondra3255

Příspěvekod Ondra3255 » 29 říj 2022, 10:28 VIP

LockHead
Kdybys furt nemlel něco o tom fk na té rampě, jak si mě chtěl zabít btw ,tak nemám poznatky. Ale jak někdo může bejt tak tupej :lol: , legit po mně vystartuješ s hasákem, sám uznáš, že si mě chtěl zabít a furt si myslíš, že to byl fk :lol:

Jak jsem již psal, chápu že jsi mě zabil, mohl ses leknout, ale nebezpečně jsem se nepřiblížil, tudíž to fk byl, takže to vd nebo omluvu jsem měl dostat.

Lockhead
Jak mám takového admina brát seriózně?

Admina na serveru máš respektovat, stejně tak jako on respektuje tebe.

LockHead
Tak tři krát jsem říkal, že před zbrojku nikdo nemá chodit. Protože budu střílet po rebelantech...Že tam někdo šel, bylo na jeho vlastní nebezpečí.Legit jsem tím střílením ani nic nezpůsobil, tak nevím proč to sem vytahuješ...

Protože to byl jeden z důvodu toho banu, proto to zde vytahuju, je úplně jedno že řekneš nechoďte před zbrojku, tím akorát dáš tčkám signál k tomu, aby tam šli.

LockHead
AHA ruply nervy :lol: Nepsal si náhodou do přihlášky na admina, že vše řešíš s chladnou hlavou :lol: :lol: :lol:

To se tak občas stane, že někomu přeteče pohár trpělivosti.

LockHead
Zajímavé ty chladná hlavo :lol: :lol: :lol:

Většinu normálních hráčů opravdu s chladnou hlavou řeším, ale některé výjimky, jako seš ty, se prostě nedají.

To je za mě vše, počkáme na verdikt vyšších.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ondra3255
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 394
Registrován: 12 pro 2021, 19:12
Bydliště: U Heppsaka doma

Re: Neoprávněný ban (Neschopnost CT/Simona)/Ondra3255

Příspěvekod LockheedMartin » 29 říj 2022, 10:42

Jak jsem již psal, chápu že jsi mě zabil, mohl ses leknout, ale nebezpečně jsem se nepřiblížil, tudíž to fk byl, takže to vd nebo omluvu jsem měl dostat.


Co meleš :lol: Když se po mně někdo rozběhne s hasákem, když mám 29hp, tak asi nebudu čekat, až se přiblíží na metr,abych ho mohl zabít, to bych se strašně ohrozil. Já si byl na 100% jistý, že jdeš po mně... TY SI SÁM PŘIZNAL, ŽE TVŮJ ÚČEL BYL MĚ ZABÍT.
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

Re: Neoprávněný ban (Neschopnost CT/Simona)/Ondra3255

Příspěvekod Heppsak » 29 říj 2022, 15:16 VIP

Ahoj,
nejprve se vyjádřím k tomu, na co si stěžuješ ty, a pak se podíváme na to, co píše Ondra.

Vůbec nedokážu pochopit, jak si admin mohl říct, že to byl fk. Koupí si hasák, rozběhne se směrem k tobě, je už poměrně blízko, sám ví že jsi pod střelbou od jinýho T, ale i tak si řekne, že dostal neoprávněně kill. Bonusem je ještě to, že měl VD, mohl si hrát kdejakou atrakci, ale zbytečně běhal v areálu cel a doplatil na to.

Teď k situacím od admina.
1.Čas 0:27 Začátek HVD a Pán LockHead si řekne, že si vezme negeva a bude celý kolo sprejovat.

Nevím, jak sis mohl myslet, že střílení negevem do místa, kde je jediný východ z areálu cel, je v pohodě. Kdybys byl bordelář, tak ti s čistým svědomím dám ban na 2 dny i bez toho, aniž bys někoho zabil. Akorát bych těm zbytečným fk krásně předešel. Jestli sis myslel, že ze zbrojky můžeš střílet do všech směrů, tak jsi na omylu. Známé nepsané pravidlo "před zbrojku na vlastní nebezpečí" platí tak, že pokud zabiješ nevinné T v průběhu přestřelky s rebelem, tak je to bohužel smůla toho hráče, že tam zrovna stál. Samozřejmě v tvým zájmu je střílet tak, abys to nevinné T nezabil, ale pokud se tak stane, tak nevadí.

Samozřejmě tě na to admin měl upozornit, svou chybu však ale uznal.

2.Čas 7:15 Jsem se ho zeptal, jak to bude s tím Blažem, vím bylo to dost pozdě, ale do té doby tam byl pořád zmatek a rebelovalo se. Pán LockHead mi odpověděl na mojí otázku, že teďka už neví.

Tohle je v téhle stížnosti to nejmenší, to bych vynechal.

3.Čas 10:40 Pán LockHead zabijel někoho na čáře, já jsem měl vd a šel jsem na rampu a koupil jsem si hasák, je pravda že jsem si to koupil za účelem ho zabít, ale to je jedno. Nebezpečně jsem se nepřiblížil, byla to blbá situace to uznávám, ale dal jsem mu dost příležitostí na to, aby se aspoň omluvil nebo dal to vd, ale nedal.

Platí to, co jsem psal výše.

4.Čas 11:40 Dal fk Pukysovi, taky dokážu pochopit, že jsi nebyl jistý jestli nevzal zbraň, okey, ale taky jsi měl dost šancí se aspoň omluvit.

Tady padl nepochopitelnej fk u hráče PukyS, protože zbraň měl hráč úplně na druhé straně skupinky od něho, ale dokážu pochopit, že jsi byl pod tlakem a prostě jsi nevnímal. Sám jsi řekl, že buď to byl kill omylem, nebo měl zbraň. Tím pádem by bylo ideální řešení od admina, kdyby mu to VD dal on sám skrz admin menu. Oba jste se mohli líp domluvit, proto to nebudu natolik hrotit. (Teda popravdě nechápu, jak píšeš, že kdyby si PukyS požádal o mikrofon, tak mu dáš vd. Psal ti do chatu, že žádnou zbraň neměl a že dostal neoprávněnej kill. Pochybuju, že by tě skrz mikrofon okouzlil natolik, že by ses mu omluvil a nahlásil vd.)

5. a poslední Čas 13:00 Jsem se tě naposledy zeptal, jestli mi to vd dáš nebo ne. Ty jsi mi odpověděl, za co bych měl mít vd, ale když jsi admin a jsi tak tvrdohlavej a nahlásil jsi vd Simonovi. Potom jsem už do toho zasáhnul a zeptal se tě, proč jsem dostal já kill a taky proč dostal kill Pukys, ty ses následně začal vymlouvat, že nevíš kdo to je a kdy to bylo, bylo to minulé kolo, ale ty jsi to nepamatuješ, divné, potom co jsi se chvíli vymlouval mi ruply nervy a dostal jsi move od ct, následně i ban za Neschopnost CT.

Prozradím ti, jak se máš chovat v případě, že po tobě něco vyžaduje admin. Jestliže ti něco řekne, tak ho máš poslechnout. Ať už je to špatně nebo ne, zkrátka to udělej. Máš poté plné právo podat stížnost, kde se to bude řešit. Nebudeš to v žádném případě řešit tak, že budeš adminovi říkat, že je tvrdohlavej a věci tomu podobné, viz perlička, cos napsal po tom, cos dostal ban. Jediné, co tak můžeš říct, je tvůj pohled na situaci. Pokud i tak se stále neshodnete, postupuj tak, jak píšu.

Abych to shrnul, tak oba dva jste udělali několik chyb a všechno se dalo vyřešit v klidu a lépe. Doporučil bych ti používat rozum.
Adminovi jsem chyby již vysvětlil a věřím, že se do příště polepší.

Co se tvého banu týče, tak je upřímně dost na hraně, ale nechám ti ho už vypršet. Přece jen si aspoň uvědomíš, jak se máš zachovat příště, až se ti stane něco podobného.

PS: Prolog sice originální, ale úplně zbytečnej.

Stížnost z části oprávněná
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 841
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků