Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Neoprávněný Ban

Příspěvekod ChodiciFrag » 11 pro 2018, 22:19

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: .
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Public Server #1
[=] Doba trvani trestu: 720 minut
[=] Duvod trestu: Nadavky [Opakovane]
[=] Zabanovany nickname: ChodícíFrag_Medvedlabacan
[=] Zabanovane ID: VALVE_0:0:1510407158
[=] Zabanovana IP: 185.99.177.242
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
===============================

Vážená poroto, přetelé, CHH, čtející

rád bych zažádal o anulování banu na mou osobu, když jsem pouze obhajoval hráče AshKatchem, který zcela neprávem dostal ban za to, že tam nějakej idiot celou hru do něj kéruje do rodiny a pod. Jediné špatné co jsem udělal je, že jsem napsal, že banující admin je trotl, což se dá vyložit z německého Trottel, jako ten kdo vždy naletí, případně jako hlupák v krajní mezi blbec, což pochází od slovesa blábolit, tudíž nevidím důvod, mi dávat ban za to, že jsem řekl pravdu a zastal se hráče, který byl v právu.
Pokud na mě bude vytáhnuta historie ze hry kdy jsem napsal "kunda dpc" když mě zabil jiný hráč, je to tím, že moje klavesnice trpí turetovým syndromem a okamžitě jsem se za to omluvil a vzal slova své klavesnice zpět.

Díky a věřím že spravedlnost vyhraje
Uživatelský avatar
ChodiciFrag
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2018, 09:54
Bydliště: Plzen

[Vyřešeno] Neoprávněný Ban

od Rumcajz » 11 pro 2018, 22:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Plzen

Re: Neoprávněný Ban

Příspěvekod Seweee » 11 pro 2018, 22:37

V banlistu máš celkem 16 banů s tímto, což ukazuje, že jsi zcela slušný hráč, který asi neustále dostává neoprávněné bany. Dal jsem tomu hráči ban za nadávky do rodiny. Ty se nemáš co do admina navážet a urážet jej. Pokud nesouhlasíš s banem, máš jít tady. Na serveru jsem Ti psal, aby jsi nepsal blbosti, nedal sis říct. Celkově Tvůj chatlog je velmi pestrý - http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hl ... ayer=28914

2018-12-11 21:58:48 admin trotl za tohle dat ban. Gamesites.cz ^Public Server #1 de_nuke
2018-12-11 21:58:42 tnikomu do rodiny nenadaval. Gamesites.cz ^Public Server #1 de_nuke
2018-12-11 21:58:35 typek mu reknu bu z no a on mu odpovedel at to rikam doma a ne jemu. Gamesites.cz ^Public Server #1 de_nuke
2018-12-11 21:58:14 ash nejslusnejsi hrac serveru a date mu ban. Gamesites.cz ^Public Server #1 de_nuke
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: Neoprávněný Ban

Příspěvekod eX3mPlary » 12 pro 2018, 07:03

Prominťe, že se sem vyjadřuji, ale zdá se mi, že je to opakovaný případ typu "nadával mi do rodiny, já se zastanu své rodiny, ale ban dostanu já". Tato situace se mi stala asi milionkrát, ale při každém upozornění admina následoval ignor. Hráč, který začal hráči nadávat nebyl potrestán a v pohodě si hrál dále na serveru a rýpal do daného zabanovaného hráče. Nevím proč, ale admini si mohou vše dohledat, a proto by mohli zabanovat hráče co vyvolal hádku. Když někdo někomu řekne: " To si říkel doma né mě", znamená to, že daný hráč se má takhle zkusit bavit se svými rodiči a všichni víme jak by to dopadlo. Tímto jen upozornil hráče na jeho chování. Také se dá dohledat chat historie, hráče co nadával první a trest udělit jemu.
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: Neoprávněný Ban

Příspěvekod ChodiciFrag » 12 pro 2018, 09:00

Je to přesně jak ríkáš, a do toho jsem ještě já na tohle upozornil a Seewe ze mě klasicky udělal debila. Pokud neumíš měřít všem stejnym metrem, neměl by jsi dělat admina. To samé mnoho dalších, kteří některým 10 krát odpustí boosty, nadávky a já mám auto ban zaprvní radio při Nuke a podobný věci.
Nechci Vám tady kázat, ale na téhle pozici by měli jít pryč sympatie a asympatie a všem by se mělo meřít stejně. Já jsem se jenom zastal kamaráda, kterej byl storpocetněn v právu, hádku nevyvolal, dvě mapy snášel nadávky a potom přesně jak říka ex3 jenom upozornil hráče at si tohle chování zkusí doma. Absolutní demagogie tohle


eX3mPlary píše:Prominťe, že se sem vyjadřuji, ale zdá se mi, že je to opakovaný případ typu "nadával mi do rodiny, já se zastanu své rodiny, ale ban dostanu já". Tato situace se mi stala asi milionkrát, ale při každém upozornění admina následoval ignor. Hráč, který začal hráči nadávat nebyl potrestán a v pohodě si hrál dále na serveru a rýpal do daného zabanovaného hráče. Nevím proč, ale admini si mohou vše dohledat, a proto by mohli zabanovat hráče co vyvolal hádku. Když někdo někomu řekne: " To si říkel doma né mě", znamená to, že daný hráč se má takhle zkusit bavit se svými rodiči a všichni víme jak by to dopadlo. Tímto jen upozornil hráče na jeho chování. Také se dá dohledat chat historie, hráče co nadával první a trest udělit jemu.
Uživatelský avatar
ChodiciFrag
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2018, 09:54
Bydliště: Plzen

Re: Neoprávněný Ban

Příspěvekod Seweee » 12 pro 2018, 09:18

Upozornění jsi dostal, dokonce jsem Tě prosil, ať se do toho nemícháš. Nedal sis říct a zachoval ses, jak ses zachoval. Ať už vůči jakémukoliv adminovi tyhle řeči vést nebudeš, jinak budeš dostávat bany. Nesouhlasíš-li s banem kamaráda, můžeš jít za něj vyřešit věc tady na fórum, nikoliv admina urážet na serveru.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: Neoprávněný Ban

Příspěvekod ChodiciFrag » 12 pro 2018, 09:21

Jestli bereš slovo trotl jako urářžku ok, ale sám víš, že máš dvojí metr a to co udělam já, by si s 99 procentama hráčema řešil domluvou. Ale pohoda, tady se pravdy nedomůžu. Dema clear ať se daří, dál se vyjadřovat nebudu i když stoprocentně vím, že pravda je na moji a Ashovo straně. Urazit se kvuli slovu trotl a dát za to ban na 12 hodin je velkej bigbeat

Seweee píše:Upozornění jsi dostal, dokonce jsem Tě prosil, ať se do toho nemícháš. Nedal sis říct a zachoval ses, jak ses zachoval. Ať už vůči jakémukoliv adminovi tyhle řeči vést nebudeš, jinak budeš dostávat bany. Nesouhlasíš-li s banem kamaráda, můžeš jít za něj vyřešit věc tady na fórum, nikoliv admina urážet na serveru.
Uživatelský avatar
ChodiciFrag
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2018, 09:54
Bydliště: Plzen

Re: Neoprávněný Ban

Příspěvekod Izmael » 12 pro 2018, 09:51 VIP

Zdravím,

tady si myslím, že admin trošku trest uspíšil. Slovo trotl bych nebral jako nadávku. ;)
Ale jestli to někoho napadne, aby využíval k provokaci, protože by se to nemělo trestat, tak samozřejmě provokace je taky zakázána.

Nicméně v tomto případě si myslím, že ban nebyl na místě a stačilo hráči domluvit či jeho menší výlev ignorovat.

Máš unban.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: [Vyřešeno] Neoprávněný Ban

Příspěvekod Najn » 12 pro 2018, 11:50

Som autista, ktorý nedokáže pochopiť jednoduché veci.
#volumo
steamcommunity.com/id/johnykridlo/
EVIP : JB1, F1, KNF1
Najn
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 57
Registrován: 15 úno 2018, 21:29


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků