Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod DwaPalce » 26 pro 2017, 18:49

Dobrý den , chtěl bych pojednat o banu pod nickem Dwa Palce w Natalce . Jednalo se o atrakci (švihadlo) kde jsem měl zapojeno cca 8 lidí . Atrakce byla plně vysvětlena a z mé štědrosti jsem je dal i do směru atrakce . Serverem či mapou bylo možné atrakci zapnout na 4 možné rychlosti . Nejspíše jsem zmáčkl č. 4 nebo 3 a bohužel z t teamu to nikdo nepřeskočil . Do 5 s jsem dostal ban na 2 dny zákazu k CT , prý za neschopnost simona :o :o . A jestě zajímavější že hned kolo na to jsem napsal do chatu MIK Hra demence ct admina . Za to jsem dostal muze na 1 h :D :D . Druhou mapu jsem si požádal o mik pomocí kamaráda který napsal do chatu protože jsem měl mute za nic . Dostal jsem mikrofon a k celé věci jsem se vyjádřil a pak jsem se dotázal dotyčneho admina Awee (čti ejvi) aby se mi k ní vyjádřil . Neřekl ani slovo a dostal jsem od něho kill . Mute ban zrušit nemusíte protože do odpovědi padne , ale k tomuto bych chtěl dostat vyjádření . Poté jsem se nejmenovaných adminu přímo ve hře zeptal jak by to mělo být abych si sem nestěžoval a při tom měl pravdu awee tak mi bylo řečeno že by jsem to měl max říct na jakou rychlost to zapnu ale ani to prý nemusím :shock: :shock: . Předem děkuji za odpověď
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37

Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

od Rumcajz » 26 pro 2017, 18:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 26 pro 2017, 19:22

Řekl si adminovi aby se teď chvíli nedíval a pak zmáčkl tlačítko, které ihned zabilo všech asi 20 lidí.
Když si měl mic, opakovaně si na mě hloupě řval ale když jsou ty Vánoce, místo banu si dostal jen kill.
Za lhaní ti bude přístup k CT odebrán.

V případě že se tady za své hloupé chování omluvíš a slíbíš že se nebude opakovat, ban ti bude zkrácen.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod DwaPalce » 26 pro 2017, 19:30

To stále neznamená že by jsem měl dostat ban ? A ano řekl jsem ale ne admin nedívej se ale only ted se nedívej protože mi bylo jasné že to asi nikdo nedá . Nebyl to MFK ani FK ani neohlášený mod ani nevysvětlená atrakce takže ban by neměl být vůbec .Řval sem protože sem už nevěděl jak jinak ti to mám říct že to byla atrakce která probíhala na 100% bez problému .
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 26 pro 2017, 19:40

Pokud je podle tebe bez problémů to, že úmyslně vyvraždíš server a ještě z toho máš prdel, potom je dobře že už budeš hrát jen za T :)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod DwaPalce » 26 pro 2017, 19:49

:D Stále to samé :D Byla to atrakce která je tak nastavená a každý by se zasmál :DD Takže jen furt kecáš okolo protože mám pravdu :D
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod DwaPalce » 26 pro 2017, 19:51

Odůvodni mi ban podle pravidel které má GS nastavené nebo chci unban :)
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod BrooKlyGS » 26 pro 2017, 19:55 VIP

My se tady s tebou dohadovat nebudeme. Neumíš se chovat, porušuješ pravidla, tak za to poneseš trest. Tvé možnosti ti již Awee napsal. Doporučuji ti pořádně si promyslet svojí další reakci.
Obrázek
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod DwaPalce » 26 pro 2017, 20:01

Já jsem spustil atrakci na 3. rychlost a jako jak sem měl třeba vědět jak je to rychlé , mapu jsem nehrál dlouho a jediné co jsem si pamatoval že 4 je hodně rychlá .Tak jsem dal 3 . prostě to atrakce nabídla tak jsem ji zapnul. Furt v tom nevidím problém .
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod DwaPalce » 26 pro 2017, 20:02

A mluvím také slušně takže slovo "prdel" by jsi také používat nemusel .
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod DwaPalce » 26 pro 2017, 20:05

A ještě k té omluvě . Vám bych se omlouvat neměl ale spíše T kteří byli v atrakci takže v tom nevidím velkou pointu a těm se asi také neomluvím protože fakt nevím kdo tam byl .
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod DwaPalce » 26 pro 2017, 22:31

Děkuji za prodloužení banu . Alespoň někdo s tím banem něco dělal
DwaPalce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 26 pro 2017, 18:37

Re: Neoprávněný , nevysvětlený ban / JB4 #AWEE TOP

Příspěvekod BrooKlyGS » 26 pro 2017, 23:13 VIP

Očividně ti to pořád nedošlo, což je jedině tvoje mínus. Téma zamykám, stejně z tebe nevypadne nic kloudného a jen tu spamuješ nesmysly.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků