Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod postiho » 23 kvě 2019, 12:17

Zdravíím... som riadne naštvaný za postoj adminov na tomto portále. chápem že keď niekto vidí hráča liezť po stene rýchlejšie ako ostatných hneď si vraví že má scripty alebo autobhop... nemám ani jedno ani druhé mám obyčajný bind ktorý vám sem hodím a bolo mi aj povedané že je to povolené že to nie je žiadny script ani hack tak som to nadalej používal. Zrazu prišiel admin eX ktorý si to všimol dal mi permu a chcel som mu aj napísať na steame v kľude to vyriešiť ale nechcel si ma pridať. tak som si kúpil unban za 4 eura a išiel som to riešiť cez server... viem mal som ísť hneď na fórko ale ja sa tu vôbec neviem orientovať a celkom pleb som na fórku xD dobre kašlať na to ale nasralo ma že som si kúpil unban a v momente mi dal ďalší ban na 7 dní... ani sa neuistil či mám alebo nemám nejaké scripty nič vôbec nič dokonca ma ani nechcel vypočuť hneď v momente mi dal ban... takže 4 eurá v čudu aaaa trz jako čo admin ostane adminom za neschopnosť a ja 7 dní nemôžem hrať že... tak vás prosím niečo mu dohovorte a tie bindy by ste mali dať všetkým alebo zakázať aj to nech nevznikajú takéto situácie -__- Ďakujem za pochopenie... dúfam :D

Tu vám hodím ten bind: bind "mwheelup" "+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait"
postiho
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 kvě 2019, 12:06

[V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

od Rumcajz » 23 kvě 2019, 12:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod meezz1 » 23 kvě 2019, 12:25 VIP

vyjadrujem sa tam kam nemám
STEAM_0:1:446744999

Steam acc - meezz
Uživatelský avatar
meezz1
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 493
Registrován: 15 srp 2018, 20:13
Bydliště: Piešťany

Re: neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod D3nis » 23 kvě 2019, 12:28 VIP

Tu vám hodím ten bind: bind "mwheelup" "+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait"


Tu si sa sám priznal.. K tomu unbanu za 4€.. Dostal si iba jeden ban, ktorý sa ti skrátil na týždeň

ani sa neuistil či mám alebo nemám nejaké scripty nič vôbec nič dokonca ma ani nechcel vypočuť hneď v momente mi dal ban.


Neboj uistil.. Nedávam random bany. A nebudem takéto veci riešiť cez tvojho feláka prípadne cez steam
Uživatelský avatar
D3nis
Hlavní CheatHunter
Hlavní CheatHunter
 
Příspěvky: 1807
Registrován: 12 kvě 2013, 15:11
Bydliště: SK: Banská Bystrica

Re: [V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod postiho » 23 kvě 2019, 12:32

takže ten bind je script?
postiho
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 kvě 2019, 12:06

Re: [V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod D3nis » 23 kvě 2019, 12:32 VIP

Uhádol si.
Uživatelský avatar
D3nis
Hlavní CheatHunter
Hlavní CheatHunter
 
Příspěvky: 1807
Registrován: 12 kvě 2013, 15:11
Bydliště: SK: Banská Bystrica

Re: [V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod postiho » 23 kvě 2019, 12:36

dobre šééfe tak sa ti ospravedlňujem... ale ostatní admini mi vraveli že to je pohode :) vieš keby aspoň povedali že sa to počíta ako script... tak do budúcna viem nooo ppči aj tak dík za rýchle odpovede... a pre takých plebov ako ja by ste mohli napísať že aj bindy súú zakázané lebo ja neviem čo to script je sakra práce!
postiho
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 kvě 2019, 12:06

Re: [V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod eXtr3mer » 23 kvě 2019, 12:41

V binde je jeden príkaz, v skripte sú príkazy ako wait alebo alias. To ako jednoduché vysvetlenie stačí.
Bol by som rád, keby si mi napísal, kto z adminov ti povedal, že ide o povolenú vec :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod postiho » 23 kvě 2019, 12:46

fuuuuu to už ti nepoviem lebo sám neviem je to nejaký čas kedy som sa na to pýtal a hrám s tým už aj 2 mesiace a nikto nič preto som to bral ako bind a nie srcipt a keďže som ani nevedel čo to vlastne script je... teraz už viem... unban si nezaslúžim? keďže som nemal pááru ani o tom že to je script sakra!
postiho
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 kvě 2019, 12:06

Re: [V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod eX3mPlary » 23 kvě 2019, 13:29

Hráč si kůpil unban keď dostal perma ban. Zkrátil sa mu na týden, ale nemá ho mít jelikož si koupil unban. Takže dostal 2 bany za jednu věc za kterou si koupil UB a ten ban se mu obnovil když jste mu ho dali na týden. Neměl by mít ban když si unban koupil, když mu admin dal špatnou délku a pak se mu ban obnovil kvůli adminovi, který mu dal špatnou délku. Pokud mu nedáte unban na ten ban za týden, tak jste o okradli o 4 eura ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: [V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod D3nis » 23 kvě 2019, 13:58 VIP

Skrátený ban je preto lebo v amx nemáš cheating na 7 dní :)) a ban sa mu skrátil ani do nie 3 minút. Takže nikto mu nedal zlú dĺžku banu.. najskor si o tom treba niečo zistiť a potom písať
Uživatelský avatar
D3nis
Hlavní CheatHunter
Hlavní CheatHunter
 
Příspěvky: 1807
Registrován: 12 kvě 2013, 15:11
Bydliště: SK: Banská Bystrica

Re: [V] neoprávnený unban za "scripty" (Furien 1)

Příspěvekod eXtr3mer » 23 kvě 2019, 14:11

Ak je ban upravovaný po kúpe unbanu alebo po vypršaní banu, znovu sa neaktivuje, ostáva ako bol ;)
Neznalosť pravidiel neospravedlňuje, týždeň nie je veľa...

Pokladám za vyriešené, ďalšie otázky smerujte do správy :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků