I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Neplnenie povinností R^ a moodik / Dust2 Only #1

Příspěvekod StaryVlkOponent » 08 led 2022, 15:53

Admin R^ a moodik si neplnili povinnosti v celej tejto hre:

07. 01. 21:36 de_dust2 20226-2201072136-de_dust2.dem.zip
http://hltv.fakaheda.eu/20226-2201072136-de_dust2.dem.zip

Resp. si uplatnili admina iba v jedinom prípade - proti mne banom bez vystrahy na 10 min za vetu so slovami keket ebnuty, co bolo vyprovokovane prave predchadzajucim neplnenim si povinnosti adminov a nezasahovaniu do hry, ktoru kazili viaceri hraci - nadavky a spam v MIC, blokovanie vchodov, opakovane blokovanie pozicie.
Voci tomuto vsak nie je moja staznost, ak to dali, tak som potrestany a hotovo.

Voci comu sa ohradzujem, ze to bolo jedine aplikovanie pravidiel v tej uvedenej celej hre. Ked som sa voci tomu v rozmedzi 10 minut ohradil dvomi vetami:
"admin si bez bomby len tak beha" - po neplante admina R^, ktory ukoncil v case cca 68:30 kolo bez plantu len tak pobehovanim po mape
" R^ mi napisal prazdnu spravu, to je admin, co nevie ani spravu odoslat"

po tychto dvoch vetach nasledoval kick, ku ktoremu sa vyjadril, ze ho dal moodik, nie R^, pricom nevedel presne odovodnit, za co to bolo, kedze okrem tychto dvoch viet som v uvedenom case vobec nic ine v hre nemohol spravit.

Pocas celej hry sa opakovalo neustale porusovanie pravidiel - nedefuz pri plante, noplant, nadavky v cete, netrestane okrem tej mojej jednej vety, nadavky v MIC. Pocas celej hry nebol nikto upozorneny na nadavky, nedefuz, neplant, kemp na spawne, az dokym neprisiel admin PTK a jedes boom, ktory hned v prvej hre dal vystrahy CT, aby sli defuz.

V porusovani vyssie uvedenych pravidiel vynikal najmä admin R^, ktory niekedy spawn neopustil ani po minute:
32:46 bol dokonca komentar od ineho uzivatela v cete R^ kempi na spawne jak mala devka
53:20 R^ kempi v katach, streli tam troch, hra skonci bez plantu

A par prikladov neplnenia si povinnosti:
13. kolo 18 minuta 2 CT nedefuz
14. kolo 19 min nedefuz
15 kolo 21 min nefeduz + AFK
17 kolo 2x AFK + no plant
19 kolo nodefuz

31 minuta komentar ineho uzivatela boa nebojte sa do puce

35 kolo no plant
32:10 komentar v cete "pi co"

atd atd. nechce sa mi to tu cele pisat, ale v celej hre od zaciatku az do konca ziadny vystrahy, ziadne upozornenia, ziadne potrestanie, ziadny kick, ziadny ban, nic, adminovia si proste 2 hodiny zahrali a len mne dali ban a kick.
Obrázek
StaryVlkOponent
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 19 led 2018, 20:59

[V] Neplnenie povinností R^ a moodik / Dust2 Only #1

od Rumcajz » 08 led 2022, 15:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Neplnenie si povinností admina R^ a moodik / Dust2 Only

Příspěvekod DoXx » 08 led 2022, 22:49

Ahoj, neviem kto si, ale pozerám si tvoje príspevky a stále sa na niekoho sťažuješ a máš nejaké problémy. Čo tak keby si sa venoval viac hre, lebo ti to moc nešlo a tie nadávky a tvoje správanie nechal pre niekoho iného. Situáciu, ktorú si opisoval som bol na spawne preto, lebo som mal call a hral som len jednou rukou, nemám za potreby kempiť :O a druhá situácia s bombou.. všimol som si, že bomba je na schodoch tak z HK som utekal na schody, ale v ceste som mal nejaké CT ktoré som musel killnúť aby som sa dostal k bombe....pár hráčov dostalo aj slay za no defus, boli aj upozornenia... Nie som policajt aby som celý svoj čas trávil v specte a pozeral, kto čo robí... tiež si chcem zahrať... a správam sa slušne a nenadávam do chatu
Uživatelský avatar
DoXx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 bře 2013, 11:23

Re: Neplnenie si povinností admina R^ a moodik / Dust2 Only

Příspěvekod iznck » 08 led 2022, 23:14

Takže ahoj, na začiatok by som začal asi takto neviem o akom neplnení si povinnosti z mojej strany píšeš ale ok :).
Ako píšeš zahrali sme si 2 hodiny pričom bolo na servery od 22 do 30 hráčov boli sme tam dvaja admini ja a Ken (samozrejme niektorí sa potom pripojili) nestíham sledovať cca 25 hráčov naraz. Každý ktorý bol na spawne po 1:00 dostal slap a z toho spawnu odišiel. K tomu čo píšeš že nevieš začo si dostal kick : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hl ... 527&page=2 (čas : 22:47:47) som ti napísal že som ta kickol ja potom som ti vysvetlil aj prečo neustále si rýpal do neho.. Ja toto čítať nebudem ak si si myslel že to bolo neoprávnené mal si prísť sem a sem to napísať namiesto toho aby si neustále rýpal svojimi poznámkami. Toľko z mojej strany všetko je ľahko a pomaly v tom chate nemám nič iné ako slová slušne, nenadávaj a von z toho spawnu :) Ale ak si myslíš že si neplním povinnosti tvoj názor ahoj :)
Obrázek
Uživatelský avatar
iznck
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 34
Registrován: 06 lis 2021, 14:31

Re: Neplnenie si povinností admina R^ a moodik / Dust2 Only

Příspěvekod StaryVlkOponent » 09 led 2022, 19:44

DoXx píše:Ahoj, neviem kto si, ale pozerám si tvoje príspevky a stále sa na niekoho sťažuješ a máš nejaké problémy. Čo tak keby si sa venoval viac hre, lebo ti to moc nešlo a tie nadávky a tvoje správanie nechal pre niekoho iného.


nepodstatne a mimo temy. mne je srdecne jedno kto si, pokial robis, co mas.

DoXx píše:Situáciu, ktorú si opisoval som bol na spawne preto, lebo som mal call


Irelevantne. admin by mal prvy poznat, ako sa dat do spectu alebo vypnut hru, ty sa tu teda priznavas, ze si radsej ostal v hre, napriek tomu, ze si sa jej nevenoval, aby si ju kazil druhym. dakujeme

DoXx píše:pár hráčov dostalo aj slay za no defus, boli aj upozornenia

Nemas pravdu. V dobe, o ktorej hovorim, ked som hral ja a bola to viac, ako hodina, neboli ani upozornenia, ani slaye.
Posledne upozornenie bolo v starej hre od moodika, ked si ty este nebol pripojeny. Dalsie upozornenie prislo az po vyse hodine, ked som do chatu napisal citujem "slay slay slay" a hrac bol potrestany az nasledne.

DoXx píše:... Nie som policajt aby som celý svoj čas trávil v specte a pozeral, kto čo robí... tiež si chcem zahrať... a správam sa slušne a nenadávam do chatu

Si admin a stal si sa nim preto, aby si pravidla pomahal dodrziavat, nie ignoroval ich kontinualne porusovanie a dokonca ich sam pocas hru porusoval. Ak si chces zahrat, nerob admina. Ano, spravame sa slusne, cize nadalej sa pytam, kedze si na to nereagoval, preco som dostal za celu 1,5 hodinu ban iba ja, hoci este predtym za T dvaja sopliaci neustale spamovali mic nadavkami a upozornil som na to, a preco potom nedostali ban na chat aj ostatni uzivatelia, ktori nadavali. a nehovor mi, ze za celu hodinu a pol si si vsimol len moju jedinu vetu.Ak je tvoja odpoved, ze to nemas cas sledovat, lebo chces hrat, priznavas teda, ze si neplnis povinnosti admina, hoci ste tam boli sucasne dvaja.
Obrázek
StaryVlkOponent
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 19 led 2018, 20:59

Re: Neplnenie si povinností admina R^ a moodik / Dust2 Only

Příspěvekod StaryVlkOponent » 09 led 2022, 19:52

iznck píše:Každý ktorý bol na spawne po 1:00 dostal slap a z toho spawnu odišiel.


Toto taktiez nie je pravda, navyse R si neslapol ani raz.

iznck píše:som ta kickol ja potom som ti vysvetlil aj prečo neustále si rýpal do neho..


ake rypanie? ja som napisal dve vety, ktore som tu odcitoval v prvom prispevku, co je na tom ake rypanie? Je to slusne opisany aktualny stav. V pravidlach je zakazane iba kazit hru spoluhracom, co som uz dokazal, ze robil prave admin a kopec dalsich, ktori za to neboli vobec potrestani, a je zakazane komukolvek nadavat. ja som mu nenadaval, len som slusne vyjadroval nespokojnost s tym, ze nerobi nic so vzniknutymi situaciami. a ako som pisal, nebolo to ani nejak v rychlom slede za sebou, medzi tym uplynuli dlhe minuty, takze ten kick bol neopravneny a na zaklade nicoho. Podotykam, zatial co kludne dalej hrali hraci, ktori si tam bezne nadavali, na co si ty samozrejme reagoval, ze si ich nadavat nevidel. Hoci ako tu sam ukazujes, vies si velmi lahko zobrazit historiu cetu.

Cize este raz, kick bol neopravneny, teda si svoju pravomoc zneuzil a povinnosti, ktore si mal plnit, si neplnil.
Obrázek
StaryVlkOponent
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 19 led 2018, 20:59

Re: [v riešení] Neplnenie povinností R^ a moodik / Dust2 Onl

Příspěvekod Seweee » 18 led 2022, 12:44

Ahoj, na demo jsem se podíval a je pravda, že admini mohli častěji zasáhnout, ať už co se týče nadávek, tak co se týče plnění cíle hry. Více tady rozebírat asi nebudu. S adminy hodím řeč...

Vyřešeno.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník