I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno]Nerwiq

Příspěvekod WREX » 02 zář 2016, 20:37

Server: Dust2 only
Popis situácie/ prehrešky admina: Normálně si hraji,najednou do mně začne střílet nějaký hráč,začne mně blokovat,vím že je u vás ta blbost,že se blokovat nejde,ale když vám hráč schválně lítá před obličejem,a střílí do vás tak se hrát moc nedá,psal jsem to adminovi několikrát,i do mikrofonů jsem mu to několikrát řekl,a on dá kick mně,a pak mně zabanuje? :D chlapci,myslím že každý má právo se nějak hájit nebo tak,ale na tu situaci se nějak podívejte,a koukněte jak to bylo od začátku,nikdy bych z ničeho nic nevystartoval jen tak,vím že se vám servery i to co se na nich děje,ukládá,tak byl bych moc rád,kdyby jste se na to podívali,dík předem... pokud se to nevyřeší,absolutně nechápu k čemu se berou admini na server...
Dôkazy: důkaz :D nejsem detektiv,toto by měla být vaše starost,a udržovat na serveru pořádek,plno lidí to sem může jít dokázat,tak jak to bylo
Uživatelský avatar
WREX
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 24 dub 2013, 20:51

[Vyřešeno]Nerwiq

od Rumcajz » 02 zář 2016, 20:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nerwiq

Příspěvekod Nerwi » 02 zář 2016, 20:54

Zduř

To že tě někdo blokoval si mi řekl až když si se přehodil k T. Následně si mi řekl, že se hned přehodil i on, tak sem ho pozoroval, samozřejmě že hned přestal dělat blbosti, když sem ti řekl abys si se uklidnil tak si mě začal urážet -> dostal si kick. Přišel si zpátky na server a začal ses do mě navážet a nadávat. Já narozdíl od tebe důkaz mám a taky nejsem detektiv ;)

http://leteckaposta.cz/477529810
Uživatelský avatar
Nerwi
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 244
Registrován: 24 led 2013, 20:06
Bydliště: ČR

Re: Nerwiq

Příspěvekod Camikk » 02 zář 2016, 21:47

Zdravím,

toto není tvoje první stížnost na nějakého admina z důvodu, že něco porušil, vždy si dáváš stížnosti bez důkazů, jenže tentokrát se mi ten důkaz dostal do ruky ze strany admina.

A pro tebe by bylo líp, kdyby sis nestěžoval, protože admin byl až tak hodný, že ti za tvoje chování dal jen 10-ti minutový ban, takže jsem ti to protáhl na 4 hodinky, nadávat a vyhrožovat lidem na serveru nebudeš.

Pokud tě někdo blokoval tak to řeknu v klidu adminovi ne hned začít nadávat a urážet někoho.

Máš 48 hodin na vyjádření a případnou omluvu. Potom topik zamknu.
Pokud máš problém tak napiš, když ti budu umět poradit, tak poradím. ;-)
CS:GO Admin - 30.10.2015
CS:GO Server Admin -> 7.4.2016
CS:GO CheatHunter -> 14.2.2016
CS:GO Hlavní Server Admin -> 31.7.2016

*Chaos<>Kamikaze*
Uživatelský avatar
Camikk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 18 pro 2013, 13:10
Bydliště: Praha

Re: Nerwiq

Příspěvekod WREX » 02 zář 2016, 21:54

Ale kámo ty tam dáš jen ten konec,já to psal už 8 kol do zadu pomale,to sem přesně věděl že ty tam dáš jenom tohle prostě,řekl jsem ať se na to podívají od začátku do konce,řešily jsme to už i s několika hráčama,a nedal si ani nějak najevo to že si ho teda pohlídáš když se to řešilo pomalu 10 kol do zadu,a stejně mě furt blokoval,a ty si furt hrál,jak si ho teda hlídal když si běhal furt po mapě a střílel,dal si mi okamžitě kick,hned co jsem už měl fakt nervy,prostě každý člověk má právo na to aby se nějak hájil,pokud chceš práva,měl by jsi se starat,a né to že ti někdo napíše aby si ho sledoval,nebo vyhodil,a při tom jsi furt hrál,to asi nejde kápo no... to jako nevím co si tady teď postnul za demo,ale to byl úplný konec,kde už to ani nějak jinak nešlo,stačí na to kouknout od začátku do konce jak to bylo,a to když jsem se napojil po kicku,je jasný že budu mít ještě větší nervy,když tam necháš toho hráče co mě blokoval několik kol do zadu,a jemu nic neuděláš,tohle prostě nenasere jen totálního flegmoše,a to já bohužel nejsem no pochopíš to? myslím si že to není zas tak složité na pochopení,to co si postnul,neřeší celou situaci,proč jsem to sem celý dal...několik lidí říkalo že jsi to neudělal správně,řekl bych že asi sám mít pravdu nemůžeš,ale vím jsme na gamesites,tady se věci řeší,tak jak nemají...
Uživatelský avatar
WREX
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 24 dub 2013, 20:51

Re: Nerwiq

Příspěvekod WREX » 02 zář 2016, 21:57

Jžš Kamikaze,kolik jsem těch stížností měl? :D jejda mane jaké vyhrožovaní,ty jsi snad taky flegmoš nebo já nevím prostě co to tu chováte,neskutečný...to ani nejde nějak popsat,ban mi můžeš dát na furt,o to mi vůbec nejde chápeš to? mě jde o tu celou situaci jak to bylo,jejda mane...
Uživatelský avatar
WREX
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 24 dub 2013, 20:51

Re: [Vyřešeno]Nerwiq

Příspěvekod WREX » 02 zář 2016, 22:03

Klidně to lockni,já stejně vím že to s vámi nemá cenu řešit,tady se totiž nikdy nic nevyřešilo tak jak to opravdu bylo,a hlavně nezapomeňte napsát nějaký nesmysl na konec,a pak to hned locknout :D jestli to chcete zamknout,tak ihned,bez nějakých komentářů,který stejně vedou dál a dál, a stejně by se to tady nevyřešilo...jsme na gamesites...
Uživatelský avatar
WREX
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 24 dub 2013, 20:51

Re: [Vyřešeno]Nerwiq

Příspěvekod Nerwi » 03 zář 2016, 01:18

Díval sem se na tvůj chat a nikde tam nevidím, že by si psal něco o tom, že ti někdo kazí hru.

:arrow:
2016-09-02 21:13:04 prodal. [CZ/SK] Gamesites.cz ^Dust2 Only [!knife] de_dust2
2016-09-02 20:48:39 proto mám tak málo hodin. [CZ/SK] Gamesites.cz ^Dust2 Only [!knife] de_dust2
2016-09-02 20:48:34 nevím no. [CZ/SK] Gamesites.cz ^Dust2 Only [!knife] de_dust2
2016-09-02 20:48:31 hlavu?. [CZ/SK] Gamesites.cz ^Dust2 Only [!knife] de_dust2
2016-09-02 20:39:57 xd. [CZ/SK] Gamesites.cz ^Dust2 Only [!knife] de_dust2
Uživatelský avatar
Nerwi
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 244
Registrován: 24 led 2013, 20:06
Bydliště: ČR

Re: [Vyřešeno]Nerwiq

Příspěvekod WREX » 03 zář 2016, 10:55

Psal ti to ten hráč co má v nicku čínské znaky,protože já prvně nevěděl že je na serveru nějaký admin a říkal že nereaguješ vůbec,a bavily jsme se o tom přes mic,prostě si to věděl dost do předu,a měl jsi plno času na to aby jsi s tím něco udělal,a dopadlo to tak jak vždycky na GS prostě...
Uživatelský avatar
WREX
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 24 dub 2013, 20:51

Re: [Vyřešeno]Nerwiq

Příspěvekod Camikk » 03 zář 2016, 12:26

Jednou pises to a pak zase to, když už si stěžuje, tak piš jednu verzi.... a ne, že si to psal ty, pak ten a nakonec zase někdo jiný.

Jestli tě někdo blokuje tak to napiš slušne, Admin nemůže stíhat vidět vše....

Sám jsi napsal, že můžu Lock, tak to lockuju, protože tu resis už jen blbost a verdikt tu také mas.
Pokud máš problém tak napiš, když ti budu umět poradit, tak poradím. ;-)
CS:GO Admin - 30.10.2015
CS:GO Server Admin -> 7.4.2016
CS:GO CheatHunter -> 14.2.2016
CS:GO Hlavní Server Admin -> 31.7.2016

*Chaos<>Kamikaze*
Uživatelský avatar
Camikk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 18 pro 2013, 13:10
Bydliště: Praha


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník