Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

nevím JB nevím 1

Příspěvekod letoa » 30 lis 2020, 20:46 VIP

cc
muj dotaz spočívá v tom, jestli nechcete udělat plugin nebo dát (pokud existuje) na jb servery, který by spočíval v tom, že když hráč odpoví správně na odpověd tak dostane určitý počet bodů.
ty otázky by se generovaly automaticky .___________.
Díky za hate a hnusné komentáře xd
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

nevím JB nevím 1

od Rumcajz » 30 lis 2020, 20:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: nevím JB nevím 1

Příspěvekod VloggerLP » 08 pro 2020, 23:36

Něco takového podle mě existuje jenom v minecraftu. Dle mého by to byla stejně blbost, když už tak nějaké peníze aby to přidávalo. ;)
Mám Vás rád pusinky

Wawle
Uživatelský avatar
VloggerLP
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 93
Registrován: 06 lis 2020, 00:22
Bydliště: Česko

Re: nevím JB nevím 1

Příspěvekod Amby » 09 pro 2020, 01:29 VIP

VloggerLP píše:Něco takového podle mě existuje jenom v minecraftu. Dle mého by to byla stejně blbost, když už tak nějaké peníze aby to přidávalo. ;)

Na 1.6tce jsou Body místo peněz na Jailech..

Co se týče otázky, tak takové pluginy rozhodně existují, znám nejeden konkurenční server, kde se tyto otázky v chatu náhodně ukazují a rozhodně by to bylo super.
Např. se v chatu objeví otázka "Vypočítejte 16+4" a Lojza napíše 20, takže napsal jako první správnou odpověď a dostane např. +2 body 8-)

Na AmxModX.cz jsem našel například tento..
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1337
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: nevím JB nevím 1

Příspěvekod VloggerLP » 09 pro 2020, 07:17

AmbY píše:
VloggerLP píše:Něco takového podle mě existuje jenom v minecraftu. Dle mého by to byla stejně blbost, když už tak nějaké peníze aby to přidávalo. ;)

Na 1.6tce jsou Body místo peněz na Jailech..

Co se týče otázky, tak takové pluginy rozhodně existují, znám nejeden konkurenční server, kde se tyto otázky v chatu náhodně ukazují a rozhodně by to bylo super.
Např. se v chatu objeví otázka "Vypočítejte 16+4" a Lojza napíše 20, takže napsal jako první správnou odpověď a dostane např. +2 body 8-)

Na AmxModX.cz jsem našel například tento..



Tak třeba to tam gamesites nechcou přidat protože by byl zaspamovaný chat od toho. Třeba mě osobně by mi nevadilo kdyby na server přidali plugin že si pomoci /menu můžeš zažádat o mikrofon a nemusel bys používat bindy.
Mám Vás rád pusinky

Wawle
Uživatelský avatar
VloggerLP
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 93
Registrován: 06 lis 2020, 00:22
Bydliště: Česko

Re: nevím JB nevím 1

Příspěvekod byLife » 09 pro 2020, 08:33 VIP

1-2 vzpoury, evip a pak už se hraje těžko, kolikrát se najde simon co je schopný, krásný a chce dávat atrakce, ale stejně skrz dobrý invis, popr. počínaje např. koupeným vd a neuděláš nic
Tohle by vedlo k více vzpourám a díky tomu menší hratelnosti dle mého
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: nevím JB nevím 1

Příspěvekod letoa » 09 pro 2020, 17:27 VIP

AmbY píše:
VloggerLP píše:Něco takového podle mě existuje jenom v minecraftu. Dle mého by to byla stejně blbost, když už tak nějaké peníze aby to přidávalo. ;)

Na 1.6tce jsou Body místo peněz na Jailech..

Co se týče otázky, tak takové pluginy rozhodně existují, znám nejeden konkurenční server, kde se tyto otázky v chatu náhodně ukazují a rozhodně by to bylo super.
Např. se v chatu objeví otázka "Vypočítejte 16+4" a Lojza napíše 20, takže napsal jako první správnou odpověď a dostane např. +2 body 8-)

Na AmxModX.cz jsem našel například tento..


Přešně.
+ Ty příklady se objevují v nějakém časovém intervalu a v samotném pluginu se to dá i nastavit pokud vím.. ._.
S těma "MONEY" v cs 1.6 by to taktéž šlo. Kupříkladu: na de_dust2. :P
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků