I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod KGB » 04 bře 2024, 13:58 VIP

Kľudne si daj môj nick vytetovať aj na čelo :D Ak nebude nijako porušovať pravidlá servera nechápem, prečo by mi to malo vadiť. Trošku dospeješ a zistíš, že existujú reálne problémy a to že si niekto dá tvoj clantag do nicku je banalna a smiešna vec :)
Obrázek
Uživatelský avatar
KGB
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 110
Registrován: 15 říj 2016, 18:57

Re: Nie je to staznost, skor otazka

od Rumcajz » 04 bře 2024, 13:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod eXtr3mer » 14 bře 2024, 22:10

Prešlo viac ako 10 dní a dôkazy, ktoré som žiadal nikde, takže mi neostáva nič iné, len túto sťažnosť zamietnuť...

Aby som ešte doplnil informácie k pravidlu o kopírovaní nicku/klanu - admini nemajú povinnosť, ani právo, riešiť kopírovanie nicku alebo klanu, pretože nemajú žiadnu znalosť o tom, kto ten nick používal skôr, kto ten nick používa dlhšie, v prípade klanu kto ten klan založil, ktorí hráči sa v klane nachádzajú atď.
Nemáme záujem riešiť nezmyselné bany za klan v nicku, len pretože iný hráč z toho klanu povie, že tam (z nejakého dôvodu) nepatrí... Takže niečo také ako kopírovaniu nicku alebo klanu u nás proste neexistuje.

Čo sa týka kopírovaniu nicku admina, to tiež neexistuje. Admin je definovaný hlavne právami a aj keď sú niektoré nicky charakteristické pre konkrétneho admina, tak je to stále v poriadku.. Teda ak sa hráč svojim podobným/rovnakým nickom alebo správaním nesnaží daného admina zosmiešniť alebo pokaziť jeho dobrú povesť :) K tomu už nemám viac čo dodať než:
https://www.gamesites.cz/amxban/classic ... p?bid=3459

Sťažnosť zamietnutá
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Předchozí

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků