I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod matus182 » 03 bře 2024, 19:24

Zdravim, chcel by som sa spytat, preco admini odmietaju riesit alebo ignorovat po viacerych prosbach ak si niekto kopiruje meno ci clan tag. Ked som poprosil admina aby zmenil venom35 nick, povedal mi ze to je moj problem, ale ked si ja dam podobny nick aky ma admin uz s tym ma problem? Opakujem podobny....dobre vie zadmin ze sa voci tomuto neda nijak branit, lebo uz xy som ho vyzval aby si to zmenil a vysmial sa mi, dufal som ze aspon admin bude mat pochopenie a bude chciet zamedzit konflikt logicky, ale totalne zbytocne som si namyslal ze by to bolo mozne....a este mi nadeli ban na 30min za provokovanie admina?? ked si dam podobny nick nech sa citi rovnako ako my ked s tym nic nevieme spravit ze niekto si berie nase meno, ale ked dojde na konflikt a nadavky vtedy uz vie byt mudry....tak malo chceme ked ziadame o ludsky pristup a o riesenie veci ktore vadia im samym???? Akoze fakt poniektory mohli by ste sa uz prebrat, a ak zasa dostanem ban lebo fakt nemam chut prestat ak admini nemaju potrebu tu byt pre hracov tak este len potom napisem nieco. Pekny den
Uživatelský avatar
matus182
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 pro 2013, 11:34

[V] Nie je to staznost, skor otazka

od Rumcajz » 03 bře 2024, 19:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod kolesko » 03 bře 2024, 21:37

Zdravím,

Jelikoz se to týká mě jako banujiciho admina tak se vyjádřím.

Začlo to tím ze si začal skákat na mě jako už si to udělal několikrát a za co jsi byl i upozorněn.
Pak si mi začal vypisovat proč neřeším nějakého venoma35 který má stejný clantag jako vy?
Na to jsem ti řekl ze mě toto nezajímá ze tím nikoho neurazí a ze si to mate v klidu jako chlapy vyřešit mezi sebou.
Tak si začal do voice nadávat a urážet za co jsi dostal kick.
Pak si do nick name začal dávat můj nick a ze fňukám a dělal si z toho dělat z komára velblouda a provokat mě za co jsi dostal 30 min do hry.
I když stačil jen mute ban.

Tod vse a další řešení nechám na vyšších
CS 1.6 ADMIN

Zoufalý lidé dělají zoufalé věci
Uživatelský avatar
kolesko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 130
Registrován: 01 dub 2013, 15:50

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod matus182 » 03 bře 2024, 21:52

Kolle, neviem kolko mas ale na toto si sa zmohol? uz dva dni aj den pred tym som ti jasne vyjadril nespokojnost s niekym kto si kopiruje nas clantag, v com sa lisi clantag a meno? a co, ze som si dal fnuq? a plackos? to beries ako nadavku? for real? namiesto toho aby si riesil potencionalny konflikt si sa nato vysral a potom ked to doslo tu, som dostal ban len ja....diki moc, upozornoval som ta na konflikt a kaslal si nato, ako admin nemas pravo len hrat a tvarit sa ze nic sa nedeje, ale mas sa starat o chod hry a serveru, ked som si dal podobny nick si reagoval kickom? preco? vadi ti ze poviem pravdu? nebavim sa o skakani, to beriem na 100%, to bola reakcia na tvoju odpoved ako si sa nato vysral. ja som si zobral tvoje meno, zmenil ho a mal si s tym problem, preco by som mal byt ja ok s tym ak niekto si vezme nas clan a citime sa bezbranne a nevieme s tym nic spravit?? cakam odpoved hodnu admina, ako by sa zachoval on...
Uživatelský avatar
matus182
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 pro 2013, 11:34

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod matus182 » 04 bře 2024, 11:43

No co? naberas odvahu odpisat?? odkaz veducemu ze uz aj Russon napisal email so staznostou na teba a mal by si sa zamysliet....nie len ty aby som bol fer, ale bohuzial ty si to zacal, admin co nevie co je spect aby dohliadol na hru, admin co ingoruje ak ho niekto o nieco poprosi, tym padom su konflikty, riesi to uz ked je neskoro, bracho naco si admin vobec? uprimne mi odpovedz, xy krat za tvojej pritomnosti som pindal na to ze sa neplantuje, tvoja vyhovorka bola vsak som hral, spect ti nic nehovori? a toto s clantagom, resp reprezentovania naseho klanu ktory je zalozeny na priatelstve atd, kde sa nemozme branit ked si to daju sorry za uprimny vyraz ale kokoti typu iii, atd... co by si riesil ze? naco, vsak 18e za evip zaplatene hracov a ich komfort uz nikoho nezaujima, precijte si email od Russona a dufam ze budete spokojny ked na server uz nebudeme chodit, nie len pre clantag, nie len pre inych hracov, ale v prvom rade adminov ktory by nikdy nemali byt admini, a Kolle az najdes vajcia skus odpisat, aj ked tvoja vypovedna hodnota je na bode mrazu. Peace
Uživatelský avatar
matus182
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 pro 2013, 11:34

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod RuSS0n » 04 bře 2024, 11:58

Amen.. Souhlasím se vším co Uzprestan napsal, Kolle, nic ve zlém ale tvůj salámismus udělal ze včerejší hry frašku. Měl bys dostat instruktáž o vykonávání činností admina, protože to, co jsi včera předvedl, respektive nepředvedl.. Kdyby to byl jen klantag, ale hráč s nickem iii nám opakovaně kazil hru házením smoků, urážkami, pravda i od nás jich pár padlo, to neříkám, ale v momentě, kdy nás "admin" nechal ve štychu nám nic jiného nezbylo. Takhle se to nedělá, někdo by se tím měl zabývat, já osobně bych si nedovolil napsat si clantag jen tak z ničehonic. Bylo by fajn, kdyby se ohledně témata zneužívání jména/nicku/clantagu zpřísnila pravidla, protože bytosti, neříkám lidi záměrně, lidi se chovají slušně, ale bytosti jako iii a Rab1n, který v tom jel včera taky, nám nekazili hru a nereprezentovali nás. Jsme staří na dohadování se s děckama, jdeme si zahrát, abychom utekli od reality a vyčistili si hlavu, tedy alespoň já, admin má možnost nám to zajistit jen tím, že napíše, kickne, zabanuje hráče, který to kazí všem ostatním. Toť můj pohled na věc. :!:
RuSS0n
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 pro 2021, 21:46

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod kolesko » 04 bře 2024, 12:10

Ne akorát to nehodlám řešit a dohadovat se tu a já jsem tvůj komentář k tomu napsal.
Jestli neumíš číst tak si to znova přečti nebo se vrat do školy. :D

A na víc nejsem tam jediný admin a mate jich tam více pokud já vím :D
Řeším vše jak můžeme s par adminama který se da spočítat na jedné ruce vše co jde.

No mám pocit ze tvymi výjevy Russone na voice tomu taky moc nepřispíváš :D šahni jsi do svědomí a pak tu něco piš :D
CS 1.6 ADMIN

Zoufalý lidé dělají zoufalé věci
Uživatelský avatar
kolesko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 130
Registrován: 01 dub 2013, 15:50

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod matus182 » 04 bře 2024, 12:22

Odpoved hodna skolkara co si potrebuje honit ego, si sa ukazal, dufam ze ste vsetci spokojny, tesim sa na hru na D2 a vidime sa v sekcii unban, kedze toto dieta s komplexami rozdava bany za nic, ze? vyhlaskujem ti to aby si to precital spravne kedze ani citat nevies poriadne, P O D O B N Y nick, toto bol tvoj zivotny uspech, plackos. Si sa aspon mohol pochvalit kolegom ako si plakal ked niekto mal podobny nick :D vtedy si uz taky mudry nebol. Peace a dospej prosim ta.
Uživatelský avatar
matus182
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 pro 2013, 11:34

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod kolesko » 04 bře 2024, 12:50

https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/h ... yer=181797
Pěkný přečtení :D

https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/h ... yer=124566

Pěkný kluci tak hlavně ze hazite špíny na ostatní a na adminy a hlavně na mě ale sami mate slovník jak dobytci fajnovy dospěláci :D
Tak si tu první zameťte před svým prahem a pak pište.

A jak jsem psal výše nechám to na hlavních adminum.
CS 1.6 ADMIN

Zoufalý lidé dělají zoufalé věci
Uživatelský avatar
kolesko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 130
Registrován: 01 dub 2013, 15:50

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod RuSS0n » 04 bře 2024, 13:05

Víš, normálně bysme se k tomu takhle nevyjadřovali, pokud bys ty, jako admin zakročil a udělal alespoň něco... takže tady nevytahuj důsledek tvého nicnedělání. O tom prahu bych být tebou tím pádem pomlčel. Kdybys to řešil, jak jsi měl, nemuselo k tomu dojít. Tím, že jsi jako jediný včera měl tu možnost něco udělat a zabil jsi to ignorací, nám nic jiného nezbylo. Nemáme se jak jinak bránit. Ty prostě nejsi admin.
RuSS0n
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 pro 2021, 21:46

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod KGB » 04 bře 2024, 13:07 VIP

Povedz mi ako hráč, ktorý si dá tvoj clantag alebo meno tebe osobne kazí hru. Admin nie je povinný riešiť takéto veci, lebo daný hráč nijako neporušuje pravidlá. Mne osobne sa stalo xy krát, že si hráči dali môj nick a nič sa nedialo. Zasmiali sme sa spolu na tom a zabávali sme sa ďalej.

Plačete tu na fóre pre banálnu vec a samí robíte to isté na servery + nadávate hráčom. Treba sa trochu zamyslieť a potom konať :)

Tvoje zaujímavé nicky:
Kollle ego ja rad
venom35 decak forewa
Venom35 AUTISTA-Uzprestan182
Uzprestan182 - Kolle fak off
sandokan je cocod-Uzprestan182
venom 35 lubim stare babky
Obrázek
Uživatelský avatar
KGB
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 110
Registrován: 15 říj 2016, 18:57

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod eXtr3mer » 04 bře 2024, 13:13

Ahoj, píšete že admin neriešil hráča s clantag, ktorý nepatrí do vášho klanu. V tomto sa admin držal pravidiel a môžeme teda povedať, že nepochybil.

Čo sa týka ďalších obvinení o neriešení iných povinností admina, tak k tomu prosím doložte nejaký dôkaz vo forme dema alebo screenu. Ak nemáte vlastné demo, tak môžete využiť HLTV, ktoré takmer stále natáča celý server :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod matus182 » 04 bře 2024, 13:29

KGB si totalne smiesny a ubohy.....ze my robime to iste? kamos vysvetlim ti to aby to tvoj mozog pochopil. Nicky su uz reakcia na to co sa stalo, takze aby si to logicky pochopil, moj nick je reakcia na venoma ktory sa do mna tiez navazal uz xy krat, mozes prilozit aj jeho nadavky ten teda svaty nie je, nick na Kolleho uz ako to vychadza z konverzacie vyssie je reakcia na jeho salamizmus, ze ani kusok hanby nemas to takto sprosto vytiahnut z kontextu :D Dam ti recap kedze asi este spis dnes, nick a cela hadka zacala s tym ze nas niekto VYSMIAL ked sme ho poprosili o pomoc, o jednu posranu zmenu nicku alebo aspon napomenutie, co sa logicky nestalo a potom prisiel konflikt, nadavky, zmena nicku atd, cenim tvoj lacny pokus to otocit, ale mozes zabudnut.
Uživatelský avatar
matus182
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 pro 2013, 11:34

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod matus182 » 04 bře 2024, 13:40

Dodam este poslednu vec a viac uz nenapisem lebo toto je ako pisat si so stenou, uz ked ides ty pisat ze my placeme a pritom robime to iste tak ty si nezabudni aj s Kolle dat zrkadlo, kazdy koment na vas viete krasne otocit, neviem ci vas toto ucia na GS, ale nonstop kazdy jeden prispevok je vkuse to iste, vase vytrhnute konverzacie atd, vkuse to len otocit a vy nikdy nic, ani svätená voda sa na vas nechyta, skoda reci, ak ti pride ok ze admin ta vysmeje pri prosbe bez respektu ci uz ako k hracovi alebo niekomu kto dal par eur na VIP tak vy budete mat nulovy respekt od nas, a nicky vam budem tak kopirovat aby ste nic nemohli ked je to podla vas v poriadku, Have a lovely day.
Uživatelský avatar
matus182
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 pro 2013, 11:34

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod KGB » 04 bře 2024, 13:48 VIP

O aké vytiahnutie z kontextu tu hovoríš :D ak nepočítam nicky zo včera tak sa pozrime na tvoje predošlé.

iii Ma Plesen fnuq-Uzprestan18 2024-02-23
sandokan ic spac geno-Uzprestan 2024-02-20
sandokan je cocod-Uzprestan182 2024-02-20
iii jeAUTISTA fnuq-Uzprestan182 2024-02-20
iii Kral autistov-Uzprestan182 2024-02-18

atď .. to je zas reakcia na čo :D Plačeš tu, lebo si niekto dal tvoj clantag na 24 ročnej hre a admin mu nič nepovedal :D vysvetli mi čo mu mal admin povedať, keď hráč NEPORUŠIL žiadne z pravidiel servera. Trošku sa zlepši v čítaní s porozumením, lebo stále píšeš to isté a stále to nemá ani hlavu ani pätu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
KGB
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 110
Registrován: 15 říj 2016, 18:57

Re: Nie je to staznost, skor otazka

Příspěvekod matus182 » 04 bře 2024, 13:54

Zasa si sa krasne vytiahol ako vies veci vytrhnut, online kurz od GS co? realne sa ma pytas naco to bola reakcia ked sa bavime o iii??? Najdi konverzaciu kde nadaval mne aj Bifovi aj Russonovi aby si zacal chapat veci, lebo stale ti toho dost unika, chces sa bavit takto? nie je problem cocod nie je nadavka, autista nie je nadavka, fak off ma zly spelling, cize opat sa to nemusi povazovat za nadavanie, co potom robim zle? Este ani vetu nevies precitat normalne, poukazoval som na vysmech od admina, kazdopadne ty si sa tiez ukazal ako dalsia ovca ktora len robi co je naucena a tym padom sa s tebou nemam o com bavit. Uzavrite si temu, my vieme co mame robit, budeme aj my kopirovat nicky a budeme sa natom vsetci pekne zabavat.
Uživatelský avatar
matus182
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 pro 2013, 11:34

Další

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník