Vše ohledně kategorie serverů: Fun Servery

Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 14 kvě 2014, 21:24

:roll: Cs niektore pokeskilly na pokemode su trochu slabe aj pri vyssych lvloch a to napr. :
1:Eevee (Tackle) slabe skoky a lvlom sa neyzvysuju :/
2:Jolteon,Mareep =blesk ktory ma zaplnit miestnost ale nezaplni ani dvere :/ takze to mozu lahko obist :-/
3:Abra,Umbreon (psybeam,..) riadena strela ale nevidno nepriatelov ked ju strelite :/
4:Ditto (transform) Nejde :/ ???
5:........
Dik za odpoved (kazdu) !:) :idea:
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Niektore Pokeskilly :/

od Rumcajz » 14 kvě 2014, 21:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 14 kvě 2014, 21:26

Mareepov pokeskill som videl na inom servery ale tam to bolo 5x vacsie ten blesk :) Jak 1miestnost (stredna) :D
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod EnTy » 14 kvě 2014, 21:54

1. schopnost Tackle se nijak moc nezvyšuje s lvlem (je tam rozdíl kterého si nevšimneš)
2. schopnost Thundershock se s lvlem zvyšuje pole schopnosti (rozdíl tu jde vidět s narůstajícími lvly)
3. Nejde vidět nepřátele? - to bych chtěl aspoň demo jak to nejde
4. Transform je kvůli bugování nepřátel vypnutý

Btw. toto není nějaký polský pokemod kde je všechno OP - Pokemod na GS je víc vybalancovaný jak u rádiusu schopností tak i u jejich cooldownů, poškození atd.
Někteří lidé nedokáží unést pravdu... Bohužel.
Uživatelský avatar
EnTy
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 297
Registrován: 08 čer 2013, 14:56

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 14 kvě 2014, 22:26

A este jedno Togetic (Rest a Fly) funguju naraz pokeskilly a rest spomaluije ked ho pouzivate takze ak lietam tak ma to spomaluje a neda sa lietat a este k tomu aj nevidim :/ (tmava obrazovka kvoli Rest pokeskillu)
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 14 kvě 2014, 22:31

A este u Abry,Umbreona vidno hracov iba ak si sa nanic pozrel pred pouzitim pokeskillu takze ta mozu lahko zabit lebo hned stojis pred nimi a nemozes sa hybat lebo tak strela leti a ty ju musis ovladat :) takze nemozes stat za rohom a strelit lebo ich nevidno (ja ich nevidim)
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod CriTicaL » 15 kvě 2014, 15:48

Ahoj, ak ti tieto skily tak vadia tak odporúčam vymeniť pokémona, je tam predsa veľa dobrých ba ešte lepších pokémonov. Možno sa tieto skily časom upravia ak sa kompetentným bude chcieť.

P.S. kompetentný je k tomu asi najviac Enty, a ak to nebude niečo verejne zaujímavé doporučil by som ti písať rovno PM (private message) adresovanú priamo jemu :) sory Enty si zas viac populárny :) :twisted: :twisted:
Pokiaľ budete rybu súdiť podľa jej schopnosti šplhať na strom, tak bude celý život veriť tomu, že je hlúpa.

Albert Einstein


Think like CriTicaL.
Uživatelský avatar
CriTicaL
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 163
Registrován: 22 bře 2013, 20:27
Bydliště: Bratislava

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 17 kvě 2014, 18:59

A dalsie pokeskilly :Zubat=Kradne zivot ked sa niekoho dotkne
:Golbat=Kradne zivot ked sa niekoho dotkne
:Crobat=Fly
2rovnake pokeskilly a nefunguju (Mal som max hp a nepribudli)

A este nemohli by ste vypnut coldawn na Pokeskill menom FLY .
A to s mensich dovodou 1:Vo vyske to moze dojst a ubrat aj 30+HP
2:Je to dost hlučne a tak je potom lahke odhlait (aspon abz som mohol uletiet vkuse)
3:............

Dik aspon za odpoved !!! :)
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 17 kvě 2014, 19:18

Nasiel som dalsi pokeskill ktory nejde :Totodile (scratch) nefunguje aj ked niekoho trafim može sa stale hybat .
Dik za opravu !:)
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod CriTicaL » 17 kvě 2014, 19:29

Ahoj, možno si myslíš že nám tým treba pomáhaš, ale pravda je možno niekde inde. Všetky skilly sa dôkladne testovali, a aj keby neviem či vôbec Enty je schopný nájisť v tých skilloch "nefungujúcu" vec a opraviť ju :)

K tomu Golbatovi/Zubatovi aj keď si pozrieš Oddish/Vile obi dva ja majú v podstate rovnaký skill akurát že Vile tých nábojov bere o hodne viac. Možno je to ten istý prípad ako s tým Zubatom a druhá vec je WTF ako má ten skill fungovať keď máš plné HP ????

Fly : Keď tu to vy výške dojde je to len a len tvoj problém nie je to žiadny bug/zle spravený skill máš lietať s rozumom, riziko povolania :) a k tomu hluku na Pokemode ovláda sound len pár hráčov a admini :)

Každopádne určite ďakujeme ak to myslím tak že pre nás "testuješ" tie skily a teraz nám tu spisuješ veci ktoré údajne nejdú a možno keď sa to nejako extrémne nakopí bude proti tomu nejaká policajná razia :)
Pokiaľ budete rybu súdiť podľa jej schopnosti šplhať na strom, tak bude celý život veriť tomu, že je hlúpa.

Albert Einstein


Think like CriTicaL.
Uživatelský avatar
CriTicaL
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 163
Registrován: 22 bře 2013, 20:27
Bydliště: Bratislava

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 17 kvě 2014, 20:07

Cs Odish Kradne Armor a Vileplum Kradne Municiu .Zubat a Golbat Kradne Zivoty Tak By Podla Mna Mal Ako Vileplum Davat HP Do Plusu A Nie Iba Na Max .A Napr. Aj Nidoqueen (Nwm Ci Aj Teraz Skače Bez PRestavky) Nemá Napr. 15.Skokov A Dost :)
A Este u Toho Zubata/Golbata Je Dosť Naročne Len Tak Prist A Pokradnut Si HP :D Tak by Ste Mohli Aspon 1Skill Mu Zmenit :D Podla mna by nebolo zle ak by ste aspon vypli cooldawn na fly ked uz musite ist ku hracovi a natankovat si HP(čka) :D :D :D Dik Za Odpoved !!! :)
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod EnTy » 17 kvě 2014, 20:36

xxxPRACHxxx píše:A dalsie pokeskilly :Zubat=Kradne zivot ked sa niekoho dotkne
:Golbat=Kradne zivot ked sa niekoho dotkne
:Crobat=Fly
2rovnake pokeskilly a nefunguju (Mal som max hp a nepribudli)

A este nemohli by ste vypnut coldawn na Pokeskill menom FLY .
A to s mensich dovodou 1:Vo vyske to moze dojst a ubrat aj 30+HP
2:Je to dost hlučne a tak je potom lahke odhlait (aspon abz som mohol uletiet vkuse)
3:............

Dik aspon za odpoved !!! :)


Leech Life - u Zubata/Golbata/Crobata - hp se doplňuje do max hp kterých máš na začátku kola (funguje to tak i Giga Drainu který má Celebi) - z toho důvodu, že by jsi pak měl možnost běhat s hodně dobrou zásobou hp na vyšších lvlech.

Fly - nebude se vypínat cooldown - pokud ten sklil používáš, tak ho máš používat tak aby jsi létal přiměřeně vysoko, aby jsi si nezpůsobil zranění kvůli následnému pádu

xxxPRACHxxx píše:Nasiel som dalsi pokeskill ktory nejde :Totodile (scratch) nefunguje aj ked niekoho trafim može sa stale hybat .
Dik za opravu !:)


Scratch funguje - jen nemá 100% šanci na paralýzu z toho důvodu, že by jsi pak při každém zásahu dával paralýzu, což by bylo trochu moc přehnané.
Někteří lidé nedokáží unést pravdu... Bohužel.
Uživatelský avatar
EnTy
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 297
Registrován: 08 čer 2013, 14:56

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 17 kvě 2014, 21:14

Ale ja ten Fly vyuzivam aj na mapke de westwood a ked lietam medzi budovami tak mi to ubere s 120hp na 90hp a na ten scratch bz sa nemohol dat napr. 5sek coldawn a 100% uspesnost ????
Fly je bez cooldawnu aj na USA(serveroch) atd. A lietanim nikoho zabit nemozes (max seba pri páde) . A to u zubata/golbata nepozmenite jeden skill ??? Dik Za Opdoved !!! :)
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 17 kvě 2014, 23:40

A prisiel som este na jdenu vec Golbat kradne iba po 1HP (22lvl) a potom ma Cooldawn 5sekund co je podla mna uplna debilina na jeho lvl . Dik za odpoved !!!:)
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod CriTicaL » 18 kvě 2014, 15:46

Ahoj, nie že by som nemal energiu ale už ma to tu s tebou nebaví !!

1. Je nám úplne vieš kde čo a ako majú spravené USA a Polské servery, TOTO JE SK/CZ SERVER A NIČ SA KOPÍROVAŤ NEBUDE !!!

2. Lietaj tak aby ti to HP neubralo, a pokiaľ viem medzi väčšinou budou na mape de_westwood sa dá preskočiť aj normálnym skokom

3. Scratch - ak bude mať na lvl 1 dajme tomu 10 sec cooldown a 100 % úspešnosť tak na lvl 99 bude mať čo ? 5 sec cooldown a 200 % úspešnosť alebo čo ???

4. Golbat - Max. lvl je 99 ty máš lvl 22, to je 77 lvl čiže ten Golbat sa má ešte ako zlepšovať !! A čo chceš aby kradol 1 HP za 1 sec ?????

+ Používaj iné poke ak s nimi máš problém !!!!!
Pokiaľ budete rybu súdiť podľa jej schopnosti šplhať na strom, tak bude celý život veriť tomu, že je hlúpa.

Albert Einstein


Think like CriTicaL.
Uživatelský avatar
CriTicaL
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 163
Registrován: 22 bře 2013, 20:27
Bydliště: Bratislava

Re: Niektore Pokeskilly :/

Příspěvekod xxxPRACHxxx » 18 kvě 2014, 17:19

:/ Lietanie Na De_Westwood Som Myslel Tak Ze Z Lavej Budovy Na Pravú Preletiet .A Golbat By Mohol Trebars Ukradnut 22Hp A Mat CoolDawn Aj 3kola (Obrazne) .Scrath Moze mat 100% uspesnost ako napr. dratini a colldawn tiez nwm aky .A ked napr. Pozriem na nidoqueena (mega skoky) nema cooldawn a je urcite tazsie trafit ho ako napr. jedneho lietajuce pajka ktory ide 1km/h a este ma cooldawn.
A ked chcem mat napr. poke co kradne zivoty tak on ma ten istz pokeksill takze je to jedno ci to je golbat alebo paras. :/
ThePrach

ViPkA = SuperHero
Uživatelský avatar
xxxPRACHxxx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 01 dub 2014, 09:43

Další

Zpět na Fun Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků