Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Niggachu / ban neprávem

Příspěvekod niggachu » 20 bře 2020, 20:36

Název topicu: ban neprávem / jb #3
Mé SID: STEAM_1:1:218656980
Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/index.php?p=banlist&searchText=Niggachu+
Popište co se stalo: Dostal jsem ban neprávem, kvůli tomu že můj sourozenec, který je na stejné Wi-fi dostal ban za ghousting. Když jsem se snažil napojit na server tak mi to napsalo, že obcházím ban.
Uživatelský avatar
niggachu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 14 led 2019, 19:59

[V] Niggachu / ban neprávem

od Rumcajz » 20 bře 2020, 20:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Niggachu / ban neprávem

Příspěvekod ericek111 » 21 bře 2020, 20:21

Ban Ti skončil. Skús hrať bez porušovania pravidiel, prosím. Možno sa niečo nalepí aj na bráška. :)

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků