I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

nixeen omluva

Příspěvekod pankokos123 » 14 kvě 2021, 12:45

Ahoj, nevím kdo to cte ale chtel bych se omluvit za me chovani na gs jb serverech i na forku. chovam se jak hovado a umyslne kazim hru, jsem vulgarni atd. provokuju adminy. chci se omluvit za to, ze jsem se choval jako hovado.. adminy porad nemam rad, ale chapu ze delaji svoji praci a udrzuji poradek na serveru. s gamesites asi na dobro koncim. uz tam mam tak spatnou povest, ze to nevyzehlim. mozna se nekdy vratim jako "inkognito" s cistym stitem. jsem fakt "frajer za klavesnici" mel bych dospet a chovat se normalne. pochopim, kdyz na gs dostanu permu a naprosto to respektuju. ale slibuju, ze uz nebudu kkt za klavesnici a budu se snazit chovat normalne a to jak irl tak online. omlouvam se vsem, ktere jsem chovanim nejak urazil/zesmesnil, taky se omlouvam, ze to pisu do stiznosti na adminy. je to z toho duvodu ze jsem sem psal tu minulou nehezkou zpravu.. persona nixeen bud konci, nebo zustane zachována a zmeni se jeji chovani. vsem preju krasny den a pokud me nemate radi, tak to naprosto chapu. budu lepsim clovekem

-nixeen
Uživatelský avatar
pankokos123
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 11 kvě 2021, 21:57

nixeen omluva

od Rumcajz » 14 kvě 2021, 12:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků