Vše o sportech, které máme rádi.

NJD

Příspěvekod esko » 03 črc 2014, 08:17 VIP

Kdo tu fandí NJD? :) A víte že NJD bude v další sezóně "český tým v NHL" (berte to s nadhledem) Včera se rozjeli přestupy a v další sezóně se na ledu společně s Jágrem nově postaví i Havlát a možná i Radim Vrbata. Takže alespoň důvod fandit mému oblíbenému New Jersey Devils. :)
Na těle cejtíš, jak tě dupou cizí podrážky, muSíš Se zvednout. Oklepat Se z další porážky, je to třeba zlomit, ukázat jim, co já umim a nemuSet furt poslouchat nějaký vyj*baný urážky. by Marpo
Uživatelský avatar
esko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 08 bře 2014, 01:26
Bydliště: Pardubice <3

NJD

od Rumcajz » 03 črc 2014, 08:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Pardubice <3

Re: NJD

Příspěvekod Popelnice » 04 črc 2014, 20:34

NNé, že bych je nějak zbožnoval, ale v NHL09 jsou nejlepší, takže je mám z těch týmů asi jako jedny z nejoblíbenějších, už kvůli Brodeurovi :-)
FURIENS ADMIN
CHELSEA ♥
TheMentalist & Person of Interest
Obrázek
Steam: thepopelnice_xD
Uživatelský avatar
Popelnice
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 36
Registrován: 21 dub 2014, 11:19

Re: NJD

Příspěvekod lukasako15 » 04 črc 2014, 22:24

Ujdou ale nic moc :D
Obrázek

NEJLEPŠÍ PORTÁL GAMESITES.CZ

Obrázek

Nejlepší je server JailBreak
Uživatelský avatar
lukasako15
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 441
Registrován: 17 úno 2014, 20:57
Bydliště: Přerov

Re: NJD

Příspěvekod esko » 04 črc 2014, 22:58 VIP

Popelnice píše:NNé, že bych je nějak zbožnoval, ale v NHL09 jsou nejlepší, takže je mám z těch týmů asi jako jedny z nejoblíbenějších, už kvůli Brodeurovi :-)

Brodeur je můj nejoblíbenější brankář. Dokázal bych o něm vyprávět hodiny. No ale k tomu nejhoršímu co se mohlo stát. Nechápu, proč NJD nechce prodloužit smlouvu.. :cry: NJD byl jeho život, 21 let a z toho tři Stanley cupy. Chápu že NJD už peníze nemá, přeci jenom se jim nedaří a postup do play-off je pro fanoušky zázrak, ale když tam nebude Brodeur, tak to nebude NJD. Doufám že tam alespoň zakážou 30tku, aby tam po něm zůstalo alespoň něco.
Na těle cejtíš, jak tě dupou cizí podrážky, muSíš Se zvednout. Oklepat Se z další porážky, je to třeba zlomit, ukázat jim, co já umim a nemuSet furt poslouchat nějaký vyj*baný urážky. by Marpo
Uživatelský avatar
esko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 08 bře 2014, 01:26
Bydliště: Pardubice <3


Zpět na Sport

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník