Volná debata o Counter Strike 2.

NON-PRIME SERVERY

Příspěvekod chcanka » 22 pro 2018, 22:06

Zdravím,

při příležitosti volného csgo se na serverech začalo objevovat až moc hackerů, což je celkem očekávatelné, ale zvýšený pohyb adminů po serverech jsem nezaznamena. Naprosto chápu, že admini nemůžou 24/7 hlídat servery a že je to opruz, sám jsem admin byl, ale jelikož se tím stává hra dosti nepříjemnou, nebylo by dobré popřemýšlet nad ONLY PRIME SERVERY?

Je mi jasné, že bude argument, že non-prime naláká nové hráče, ale taky hackery. Tak nevím, co je vaší prioritou, ale myslím si, že by to chtělo nějak vyřešit, protože chodit na server jen točit dema normální lidi fakt bavit nebude.

Mír s vámi!
Chalo se, chčije a chcát se bude!
Uživatelský avatar
chcanka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 20
Registrován: 25 lis 2018, 12:42
Bydliště: Domov pro seniory Dům u Agáty

NON-PRIME SERVERY

od Rumcajz » 22 pro 2018, 22:06

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Domov pro seniory Dům u Agáty

Re: NON-PRIME SERVERY

Příspěvekod Gustik » 23 pro 2018, 19:30 VIP

Nejsi první, ani poslední, kdo tuto změnu navrhuje. Takový krok by měl ovšem velký dopad na hráče, kteří navštěvují naše servery. Proto jsem taky silně proti a nic takového zatím neplánuji.

Cheaterů je sice dost, ale pořád je to krátká doba, co je GO zdarma, proto to lidi zneužívají atp. S novými hráči jsou nabíráni taky noví admini a dříve bys je spočítal na prstech jedné ruky, což teď rozhodně nezvládneš.

Mám jiné řešení, které není tak hrozné jako zavést prime servery. Třeba ho nakonec implementujeme... ;)

Staň se adminem a nebudeš muset pak nikoho nahlašovat. :P
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: NON-PRIME SERVERY

Příspěvekod chcanka » 25 pro 2018, 13:37

Gustik píše:Takový krok by měl ovšem velký dopad na hráče, kteří navštěvují naše servery.

Jaký přesně dopad myslíš, mohu-li se zeptat?

To je hezké, že mi nabízíš stát se adminem, ale z jistých důvodů nemám zájem. A hlavně to problém s hackery neřeší.

A to že je spousta adminů jsem moc nezaznamenal, protože tu na ně chybí kontakty, což je celkem škoda. Bylo by vše o dost jednodušší, stačilo by napsat adminovi, který by byl zrovna online a měl čas přijít, dal by ban a nahlašovat na fórum by bylo potřeba jen, když by žádný admin nebyl po ruce, ale když říkáš, že jich je tu teď spousta, tak by to neměl být problém. :)
Chalo se, chčije a chcát se bude!
Uživatelský avatar
chcanka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 20
Registrován: 25 lis 2018, 12:42
Bydliště: Domov pro seniory Dům u Agáty

Re: NON-PRIME SERVERY

Příspěvekod ViktorOnlyJB » 26 pro 2018, 07:55 VIP

chcanka píše:A to že je spousta adminů jsem moc nezaznamenal, protože tu na ně chybí kontakty, což je celkem škoda. Bylo by vše o dost jednodušší, stačilo by napsat adminovi, který by byl zrovna online a měl čas přijít, dal by ban a nahlašovat na fórum by bylo potřeba jen, když by žádný admin nebyl po ruce, ale když říkáš, že jich je tu teď spousta, tak by to neměl být problém. :)

Stačí napsat do minichatu fóra potřebné info (server, nick a co se děje) a on si určitě někdo všimne.
ex 1.6Admin -> XY let.
ex GOAdmin -> XY let.
xd
4x vítěz JB Football Cupu - 4v4, 3v3, 2v2; 2v2 - GS Football Maestro - Golden Hattrick
Uživatelský avatar
ViktorOnlyJB
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1348
Registrován: 24 led 2013, 20:26
Bydliště: Tam kde si lehnu..


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků