ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod odyseenko » 13 lis 2019, 14:51 VIP

DogeTennant píše:Jakože... VIP má teď míň výhod za víc peněz, docela hezký no.

Ti co měli EVIP a VIP dostanou nějakou ikonku, ale aby dostali aspoň tu roomku za 50kč to už ne, přitom určitě většina si to kupovalo hlavně kvůli těm roomkám (aspoň já jo), ty apartmány, což jsou jen obyčejný roomky, který se platěj MĚSÍČNĚ, to asi nemá smysl komentovat, protože by to slušně nešlo (proč???). + Teda dostanou VIP na dva měsíce nebo kolik, ale jelikož jsme vlastně vyměnili perma VIP za 2 měsíční VIP, tak hodnota je v podstatě nulová.

Je mi jasný že jste určitě nějak napsali podmínky, abyste v podstatě mohli všechno všem sebrat, bez jakékoliv náhrady, ale nic to nemění na tom že je to dost dick move.

A udělat tohle všem adminům a uživatelům GS TSka, zkrátka neni hezký a je mi jedno co podmínky píšou.

Ale tak kdybyste něco někomu dali, tak by to znamenalo že už do toho daný člověk nehodí peníze co? Nechtěl sem to jako říkat, ale... trochu scam.

No, já tak či tak do toho TSka neplánuju dát už ani korunu, nehodlám za pár let zase o všechno přijít až se to zas bude předělávat, kdy bude VIPKO na 1 den za 500kč a Všechny roomky na měsíc 1000 kč.


Dwandyho som včera ukecal, aby to VIP sme mali na 4 mesiace, ak sme ho mali predtým.
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Nový Teamspeak

od Rumcajz » 13 lis 2019, 14:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Only Teardrops

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod AngelOfDarkness » 13 lis 2019, 15:57 VIP

jako ts je udelane ... vypada lepe jak stare ts, ale tim ze pridam pred roomky hvezdicky neni nic zazracneho
hezke je to ze urcity lidi, co pro prava neudelali SKORO nic, uz prava ted nemaji coz je +

stale se ale snazim najit nejake to VELKE +, ale pak dostanu argument "za vip NAVZDY, vam dame vip ktere ma 90% stejne veci jako stare vip ale bude jen na 4 mesice"
JAKO...
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod AngelOfDarkness » 13 lis 2019, 16:48 VIP

NAVRHY PRO ROOMKY

-spolumajitel aby mel STEJNY prava jako majitel
treba to udelat tak aby spolumajitel muze byt jen jeden clovek

-jestli projde bod vys, tak moznost pridat napr" vip channel" ktery tam muze volne chodit bez zadavani hesla a moznost treba banu

-spolumajitel aby nemohl banovat majitele a naopak
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Egii » 13 lis 2019, 16:52 VIP

Když jsem na TSku měl rozšířený vstup, tak ho už asi na novém TS nebudu mít, že?
EX
CS:GO Server Admin
CS:GO Support Kapitán

MC Server Admin
MC Server Admin - zástupce
MC Support
MC Admin

CS 1.6 Admin
Asistent Šéfredaktora
Turnajový Administrátor


Aktuálně
Redaktor pro Gamesites.cz & Grunex.com
Uživatelský avatar
Egii
Redaktor
Redaktor
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 31 kvě 2013, 20:51

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod TopBio » 13 lis 2019, 18:06 VIP

Vypada to jinek to palec nahoru ale to že jeden den stoji VIP 100kč A druhý den stoji 79kč tak prosim vás na co jsem to jsi VIP koupil jak ***** kdyz ted je to levnějsi akorat mi to ted přijde jako scam o drobny pro Vedeni a spol
EVIP BaseBuilder 1
EVIP Jailbreak 3
EVIP TTT 2
EVIP Gun Game 1
EVIP Jailbreak 1
Uživatelský avatar
TopBio
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 411
Registrován: 25 čer 2017, 16:42

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Dwandy » 13 lis 2019, 18:18 VIP

TopBio píše:Vypada to jinek to palec nahoru ale to že jeden den stoji VIP 100kč A druhý den stoji 79kč tak prosim vás na co jsem to jsi VIP koupil jak ***** kdyz ted je to levnějsi akorat mi to ted přijde jako scam o drobny pro Vedeni a spol

TSko se spustilo prakticky až dnes brzo ráno. Pár věcí ještě ladíme, ted po velkých debatách s hráči jsme dospěli k názoru, že VIP trochu zlevníme ;) pořád se snažíme najít kompromis pro všechny ... takže s lidma debatujeme a diskutujeme

Pokud jsi koupil dneska VIPko za tu vyšší cenu tak mi napiš PM a něco vymyslíme
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Taygete » 13 lis 2019, 22:14 VIP

Hledají se Support roomky, kdyby někdo našel, ihned mě kontaktujte!

e.Kh: Napis mi
Obrázek
Uživatelský avatar
Taygete
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2214
Registrován: 22 dub 2014, 16:55

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod ZeffGreen » 13 lis 2019, 22:25

Slyšel jsem, že příští rok bude i každý odeslaný topic na fóru zpoplatněn 50Kč, je to pravda?
Samozřejmě zpětně vymahatelné na všechny odeslané zprávy...

Místo abyste dělali něco pro komunitu, tak akorát rejžujete... Neříkám, že chtít monetizovat je špatně, ale sakra monetizujte ty nové uživatele. Když jste jednou slíbili něco navždy, tak to taky navždy nechejte. ČOIku na vás! :roll:

Doufám, že se Dwandy stavíš někdy do mýho podniku na burger, budu při placení postupovat stejně. :)

e.Diaz: čekej mě tam, další měsíc :)
Uživatelský avatar
ZeffGreen
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 147
Registrován: 19 pro 2015, 22:01
Bydliště: Třebíč

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod RazyCZ » 13 lis 2019, 23:11

No nevím, jako uživatel co si koupil to EVIP kdysi a VIP měl zadarmo ze supportu mi je tohle tak nějak subjektivně jedno. Stejně mam identitu s ikonkama a vším možným už dávno pryč, ale pokud se na to podívam trochu objektivně, tak ta vlastní místnost by prostě měla být součást VIP/EVIP. Jenže to by vedlo k mazání místnosti po vypršení výhod, tak by nastal chaos, přesně jak píše vedení samo. No nevím chlapci, dostali jste se do slepé uličky, kdy výhody na furt možná nehodí tolik chechtáků, ale vůči hráčům je to mnohem vstřícnější. Neříkám, že to lidi nebudou kupovat, vždy se někdo najde, kdo chce podpořit portál, nebo jen honí ikonky.
  • Worth: 3874€ (988€ with sales)
  • Games owned: 291
  • Games played: 137 (47%)
  • Hours on record: 6,823.6h
Uživatelský avatar
RazyCZ
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 497
Registrován: 24 črc 2014, 12:15
Bydliště: Černýš u KnO

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod F3N0M3N » 14 lis 2019, 18:55 VIP

No musím navázat na svůj příspěvek, který jsem přidával pod článek (nezapomeňte tam na něj nahodit vaše lajky)
Rádio room - Gamesites.CZ Music (zapamtujte si ".cz"). Poslech toho, co z toho vychází, je asi tak záživné jako zapnout CSko ve 4 ráno, připojit se na gs server a očekávat, že si tam sami užijete. Jo můžete chodit jednou rukou a druhou se uspokojovat v kalhotách a křičet u toho do voicu, ale to je zábava na 30 vteřin. A přesně tak to vypadá, když si vlezete do výše zmiňované Rádio room. Užijete si prvních 30 vteřin, a pak jsou dvě možnosti. Buď vás z té (hudby?) bude bolet hlava nebo (jak to mám já) bude znít všechno tak šíleně stejně a monotónně, že si radši naladíte online radio, které ani nevím, jak se jmenuje, ale mluví tam takový starý pán (uspávač hadů), který mluví ani nevíte o čem, ale při dlouhých cestách autem se vždy jeví po nějaké době jako velmi atraktivní a zábavná část vaší cesty. Aby toho nebylo málo, tak se dostaneme k tomu, proč jste si měli zapamatovat ".cz". Vždy po pár zvukových stopách (nikoliv písničkách) na vás začne štěkat někdo něco německy. Toto hodnotím velmi kladně, pokud tu máme nějaké zájemce o cestování do Německa nebo třeba budoucí maturanty z němčiny, tak se máte rozhodně co naučit! Já jsem oprášil svoje znalosti ze střední školy, kde jsem samozřejmě dával v hodinách němčiny maximální pozor a rozhodně jsem je neprospával a nespoléhal na svoje kamarády okolo a google překladač a zjistil, že mi tam někdo nabízí něco jen za 20 euro!! Jak říkám nevím, co to je, ale vyrážím na nákupy do Německa, protože to znělo velice přesvědčivě a určitě se mi to vyplatí. Cena za ten záhadný produkt je určitě lepší, než si platit nějakou apartmánskou roomku nebo co jsem to tam viděl dál... (Achievement unlocked: "Získej všechny peníze od svých uživatelů, co jim dají jejich mámy.") Jinak razantní změna fakt celkem razantní, chvilku jsem byl ztracenej, jak když jsem poprvé viděl discord nebo jak když jsem se poprvé dostal holce pod kalhotky. Kdybych si mohl nasazovat na takovou práci milník 10 000Kč, protože bych byl moc línej jinak a díky tomuto bych se již neměl na co vymlouvat (vaše slova) tak udělám s radostí 2 takové servery! Velice pozitivně také hodnotím BOTa Franka, konečně se na tom teamspeak serveru se mnou někdo baví, ale je škoda, že má tak omezenou slovní zásobu, nicméně nebojte, je to ještě mladej BOT, já ho naučím, jak se vyjadřovat


Dnes jsem tam zkusil znovu napojit, ačkoliv toto velmi chytré rádio hlásí, že hraje Nelly Furtado Ft Timbaland - Promiscuous (Basic Tape Remix).mp3, tak si můžeme nyní do nekonečna přehrávat Kanikuly od Code Red, slyšel jsem ji tam již 5x a pro dnešek mi to asi stačilo. Děkuji :D

EDIT PEto to tam přišel zachránit a hraje něco jiného
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Egii » 14 lis 2019, 22:13 VIP

FocusMight píše:
ZeffGreen píše:Slyšel jsem, že příští rok bude i každý odeslaný topic na fóru zpoplatněn 50Kč, je to pravda?
Samozřejmě zpětně vymahatelné na všechny odeslané zprávy...

Místo abyste dělali něco pro komunitu, tak akorát rejžujete... Neříkám, že chtít monetizovat je špatně, ale sakra monetizujte ty nové uživatele. Když jste jednou slíbili něco navždy, tak to taky navždy nechejte. ČOIku na vás! :roll:

Doufám, že se Dwandy stavíš někdy do mýho podniku na burger, budu při placení postupovat stejně. :)

e.Diaz: čekej mě tam, další měsíc :)


:D Neasy, hold ojeby jsou v modě. :D Začalo to tím DONATE 4 US, jak na GS reklama, tak na TS.. :mrgreen:



Nechápu souvislost "ojeby jsou v módě" a "Donate 4 us". Místo toho, aby se tu normálně napsaly návrhy, tak tu jsou jen blbé řeči atd.. Co takhle otevřít profil někoho z vedení, napsat normálně svůj názor na nový TSko nebo to napsat zde? Většina lidí, co jsem tu četl, tak má kecy na nové místnosti za 50 Kč či za kolik. Abyste předtím dostali perma místnost, museli jste vlastnit VIP v hodnotě 200 Kč, což je o víc než 50% dražší. Teď je to levnější. Jako omluvu, že jsou jiné výhody, apod., Tak Odysee domluvil u Dwandyho 4 měsíční VIP, ani to nemusel udělat, ale udělal. Zkuste se zamyslet, jak se tu vyjadrujete. :)
EX
CS:GO Server Admin
CS:GO Support Kapitán

MC Server Admin
MC Server Admin - zástupce
MC Support
MC Admin

CS 1.6 Admin
Asistent Šéfredaktora
Turnajový Administrátor


Aktuálně
Redaktor pro Gamesites.cz & Grunex.com
Uživatelský avatar
Egii
Redaktor
Redaktor
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 31 kvě 2013, 20:51

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Nocky » 15 lis 2019, 08:54

Vaše píčovina, když utrácíte za zbytečné sracky, které vám k ničemu nejsou.. Tak si teď nestezujte :)
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Xample » 15 lis 2019, 18:41

Chápem z pohľadu gamesites ako firmy prečo učinili takéto kroky a prečo prerobili vip systém na TS, samozrejme že vedenie chce, aby gamesites aspoň zarábal sám na seba lebo predsa len za všetky servery ktoré gamesites prevádzkuje treba zaplatiť.

Keď toto bolo povedané môžeme prejsť na ďalší bod.

Z pohľadu spotrebiteľa ktorý si zaplatil za určité služby je toto absolútna hlúposť.
Bolo nám sľúbené prepracovanie Teamspeaku, ľudia sa tešili ale to čo prišlo bolo podľa mňa veľké sklamanie pre tých ktorý už mali na TSku zakúpené určité výhody.
Celé prepracovanie TS bolo premazanie miestností, lepšie usporiadanie miestností, pridanie bota a nových ikoniek, ktoré si za malú sumu môžeme obstarať. ("Budúcnosť, inovácie ktoré menia náš svet, nádhera")
Skutočný dôvod prepracovania TSka bola zmena systému VIP a systému miestností s minimálnou a neuspokojivou kompenzáciou.
Za 16€ ktoré už spotrebiteľ investoval do určitého produktu čo mala byť investícia navždy je substitúcia 4 mesačným VIP v ktorom sú známe výhody ako:
POKE :o
Možnosť oranžového kolečka Brácho to je neogenialne
Vlastní avatar Neverím vlastným očiam
Vlastní description "Simply clever" :idea:
A ďalšie použiteľne nepoužiteľné výhody ;) ;) ;)
:arrow: je vážne celkom k ničomu.

Takže týmto shitpostom chcem vyjadriť svoju nespokojnosť s terajším produktom, aj keď je miestnosť teraz lacnejšia, nemám záujem o jej kúpu, pretože nemôžem dôverovať tejto firme a tomu ako sa stavajú ku službám ktoré predávajú a zákazníkom ktorý si ich zakúpili.
Kto chce si samozrejme tie 2 eurká zaplatí, kto chce si kúpi aj apartmán aby mohol flexiť na svojich rovesníkov že na brigáde má až 4€/h.
Btw. za invis roomku 20€ hoši. 8-)

Všetko by bolo v poriadku keby za EVIP je ako substitúcia namiesto bezcennej ikonky ponúknutá miestnosť pre ktorú si každý to VIP obstarával..
Obrázek
Uživatelský avatar
Xample
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 462
Registrován: 23 srp 2014, 21:47
Bydliště: Hurbanova 37, ty žebrák

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Trsak » 15 lis 2019, 19:12 VIP

Xample píše:Skutočný dôvod prepracovania TSka bola zmena systému VIP a systému miestností


Nikoliv. Důvodem byla automatizace, ranky, využití bota, pročištění TS jak od práva tak od roomek, statistiky s banlistem na webu a dalších věcí.

Xample píše:Btw. za invis roomku 20€ hoši. 8-)


Lež. Invis roomku si může přes bota udělat každý majitel roomky, i roomky za 49 kč.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod F3N0M3N » 15 lis 2019, 20:08 VIP

Xample píše:Za 16€ ktoré už spotrebiteľ investoval do určitého produktu čo mala byť investícia navždy je substitúcia 4 mesačným


Tím slovem tu nemá cenu úplně šachovat, vlastně skoro čímkoliv a to už od začátku srpna 2019, protože na místo klasických primitivních asi 10 řádků v 10 bodech "podmínek aktivace VIP", vznikl novej seznam podmínek, který prakticky vymotá poskytovatele těchto výhod téměř ze všeho (resp. si z mého pohledu po právní straně téměř vůbec nevzdělaného mozku může s výhodami dělat snad úplně vše). Na konci toho nového seznamu si můžeš přečíst tuhle krásnou větu: "Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 10.8.2019 a ruší všechny předchozí obchodní podmínky, které jsou k dispozici v sídle prodávajícího."
Pár dní před tím jsem chtěl řešit něco na podobný způsob, nicméně, když jsem viděl tohle, tak jsem se na to prostě vykašlal a to vřele doporučuji i tobě a byl bych rád, že máš vůbec nějakou kompenzaci ;)
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

PředchozíDalší

Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků