ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Nový Teamspeak

Příspěvekod Whoik » 12 lis 2019, 22:35 VIP

Zde pište připomínky a komentáře k novém TS.

Veškeré novinky popsány ZDE - https://www.gamesites.cz/clanek/2711-te ... tualizovan
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57

Nový Teamspeak

od Rumcajz » 12 lis 2019, 22:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod odyseenko » 13 lis 2019, 09:53 VIP

Ako som už písal Dwandymu, tak isto to napíšem aj tebe... Väčšina užívateľov EVIP ho mala kúpené skrze výhody... Tiet ovýhody im budú prakticky odobraté... Preto nechápem, prečo by nebolo možné dať ako kompenzáciu za EVIP jednu room v hodnote 50kč zdarma... Povedz mi to :) ... Ja som si nekupoval EVIP na TS preto, aby sa narýchlo zmenili podmienky a aby som miesto EVIP dostal nejakú blbú ikonku bez hodnoty....
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod HELLzOmbie » 13 lis 2019, 11:41 VIP

Chcem sa opýtať, dalo by sa to vip zo starého tska vymeniť za jednu perma roomku na novom ts?
Hlavný dôvod kúpi vip bola ta roomka to tam už bohužiaľ neni a tieto výhody sú mne nanič
Obrázek
ex-Zombie CS ADMIN
lolko je super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Its the final logdan
Uživatelský avatar
HELLzOmbie
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1045
Registrován: 29 bře 2014, 18:31
Bydliště: Trnava

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod DogeTennant » 13 lis 2019, 12:13 VIP

Jakože... VIP má teď míň výhod za víc peněz, docela hezký no.

Ti co měli EVIP a VIP dostanou nějakou ikonku, ale aby dostali aspoň tu roomku za 50kč to už ne, přitom určitě většina si to kupovalo hlavně kvůli těm roomkám (aspoň já jo), ty apartmány, což jsou jen obyčejný roomky, který se platěj MĚSÍČNĚ, to asi nemá smysl komentovat, protože by to slušně nešlo (proč???). + Teda dostanou VIP na dva měsíce nebo kolik, ale jelikož jsme vlastně vyměnili perma VIP za 2 měsíční VIP, tak hodnota je v podstatě nulová.

Je mi jasný že jste určitě nějak napsali podmínky, abyste v podstatě mohli všechno všem sebrat, bez jakékoliv náhrady, ale nic to nemění na tom že je to dost dick move.

A udělat tohle všem adminům a uživatelům GS TSka, zkrátka neni hezký a je mi jedno co podmínky píšou.

Ale tak kdybyste něco někomu dali, tak by to znamenalo že už do toho daný člověk nehodí peníze co? Nechtěl sem to jako říkat, ale... trochu scam.

No, já tak či tak do toho TSka neplánuju dát už ani korunu, nehodlám za pár let zase o všechno přijít až se to zas bude předělávat, kdy bude VIPKO na 1 den za 500kč a Všechny roomky na měsíc 1000 kč.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod WAYZ » 13 lis 2019, 12:28 VIP

DogeTennant píše:Jakože... VIP má teď míň výhod za víc peněz, docela hezký no.

Ti co měli EVIP a VIP dostanou nějakou ikonku, ale aby dostali aspoň tu roomku za 50kč to už ne, přitom určitě většina si to kupovalo hlavně kvůli těm roomkám (aspoň já jo), ty apartmány, což jsou jen obyčejný roomky, který se platěj MĚSÍČNĚ, to asi nemá smysl komentovat, protože by to slušně nešlo (proč???). + Teda dostanou VIP na dva měsíce nebo kolik, ale jelikož jsme vlastně vyměnili perma VIP za 2 měsíční VIP, tak hodnota je v podstatě nulová.

Je mi jasný že jste určitě nějak napsali podmínky, abyste v podstatě mohli všechno všem sebrat, bez jakékoliv náhrady, ale nic to nemění na tom že je to dost dick move.

A udělat tohle všem adminům a uživatelům GS TSka, zkrátka neni hezký a je mi jedno co podmínky píšou.

Ale tak kdybyste něco někomu dali, tak by to znamenalo že už do toho daný člověk nehodí peníze co? Nechtěl sem to jako říkat, ale... trochu scam.

No, já tak či tak do toho TSka neplánuju dát už ani korunu, nehodlám za pár let zase o všechno přijít až se to zas bude předělávat, kdy bude VIPKO na 1 den za 500kč a Všechny roomky na měsíc 1000 kč.


Podle mě je toto trochu přehnané, souhlasím s částí, kdy EVIP bylo zaměněno jen za tu ikonu, kdyby k tomu byla ta místnost gratis, tak by se určitě nikdo nezlobil. Na druhou stranu je to super pro lidi, kteří si nechtějí kupovat VIP a stačí jim jen roomka a tu si mohou zakoupit za 50 kč v podstatě navždy...

Jsem rád, že nějaká změna proběhla, ale bylo to moc radikálních změn najednou...

Netěším se na implememtování tohoto systému do cs 1.6 sekce, protože jí to akorát uškodí, bavíme-li se o zrušení VIP výhod navždy a přidání VIP jen na určitou dobu. :)
WAYZ (cti vejz)
Gamesites.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
WAYZ
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 588
Registrován: 22 led 2017, 21:13
Bydliště: Jailbreak #1

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Dwandy » 13 lis 2019, 12:56 VIP

DogeTennant píše:Jakože...

Ono se to na první pohled může zdát jako mín výhodný, ale má to i svoje výhody. Právě to že tedka lidi museli platit 200 Kč aby měli roomku, to už nemusí. Můžou mít roomku jen za 49 kč, navždycky ... Joo mohli jsme udělat že VIP bude mít roomku zdarma, na 30 dní kdy se pak roomka smaže, ale to nám nepřišlo dobré, protože by to dělalo chaos a hlavně by roomka pak vyšla ve výsledku na spoustu peněz. Takže tohle je za mě super řešení, kdy člověk nepotřebuje VIP a ušetří.

Co se týká VIP výhod, určitě se nějaký ještě přidají postupně. Smazalo se spousta zbytečných výhod a nechalo se jen to TOP z VIP a EVIP. Takže VIP má teďka navíc EVIP výhody zdarma.

No a pokud jde o VIP navždy, tak to stálo 200 Kč. Jako kompenzaci dostane nyní VIP na 4 měsíce v hodnotě 360 Kč bez ohledu na to, že ho využíval rok, dva, tři, prostě za 200 Kč který tady někdy utratil dostane víc, než by dostat měl, protože si uvědomujeme že zásah do "navždy" se musí nějak kompenzovat.

Ten kdo měl EVIP tak dostane ikonku, která nepůjde nikdy koupit ani jinak získat. A s tím co plánujeme do budoucna, tak tahle EVIP ikonka bude mít jednou velkou hodnotu :) ale to pochopíte časem.
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod WAYZ » 13 lis 2019, 13:03 VIP

A velký palec nahoru za to, že jste na těch sms platbách zrušili příplatek za službu, ikony nyní stoji o 1/2 méně a jak píše Dwandy, ikonu za EVIP už nikdo nezíská, což je taky plus, ale jak pro koho. :)
WAYZ (cti vejz)
Gamesites.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
WAYZ
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 588
Registrován: 22 led 2017, 21:13
Bydliště: Jailbreak #1

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod odyseenko » 13 lis 2019, 13:08 VIP

Dwandy píše: A s tím co plánujeme do budoucna, tak tahle EVIP ikonka bude mít jednou velkou hodnotu :) ale to pochopíte časem.


Toto už je trochu opíjanie rožkom. Kde máme záruku, že to tak naozaj bude? Navyše, tá room ako som ti včera písal bol fajn nápad. A že ostatní ťa prehlasovali, že nie, niesi to náhodou ty, kto má mať posledné slovo? Nechcem to tu už rozpitvávať, preto som ti dal návrh v PM na TS včera večer. Je len na vás, ako sa k tomu postavíte, ale čo som počul, tak budem hovoriť za mnoho ľudí.
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Majunkax » 13 lis 2019, 13:09 VIP

A co Master of All? Povazujete OK kompenzaci za 1000 CZK (24 ikonek) pouze 10 ikonek a cus? Tohle pokud nevyresite tak aby to bylo fer, odmitam do GS investovat jedinou korunu, protoze tohle je o*eb jako ****. Jinak vzhled tska je super, to se vam povedlo, ale zbytek? Smesne...
Obrázek
Uživatelský avatar
Majunkax
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 216
Registrován: 15 pro 2018, 22:24
Bydliště: Dj room #0

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod WAYZ » 13 lis 2019, 13:11 VIP

Majunkax píše:A co Master of All? Povazujete OK kompenzaci za 1000 CZK (24 ikonek) pouze 10 ikonek a cus? Tohle pokud nevyresite tak aby to bylo fer, odmitam do GS investovat jedinou korunu, protoze tohle je o*eb jako ****. Jinak vzhled tska je super, to se vam povedlo, ale zbytek? Smesne...
Taky by mě zajímalo, jak se k tomuto budou stavět. :)
WAYZ (cti vejz)
Gamesites.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
WAYZ
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 588
Registrován: 22 led 2017, 21:13
Bydliště: Jailbreak #1

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod ANGEEL » 13 lis 2019, 13:15 VIP

Je fajn, ze se něco mění, ale nase firemní přísloví.. Nemusí pršet, stačí když bude kapat. :)

Tož znamená, že kdo by si koupil tak drahé VIP? Většina lidí tu ještě studuje, tudíž to není výdělečná osoba.
Ta nezaplatí pár stovek korun za VIPko na pár měsíců. Kdyby bylo levnější, určitě by o tom přemýšleli.

Stejné jako benzinka.
Ono 29.90 (fronty až do pr...)
Jina benzinka 31.90 (dve auta u stojanu)

Někdo update pochválí, někdo bude hejtit, tak je to normální :D
Btw, těšil jsem se na update, že budu utrácet, ale ty ikonky nic moc kluci :D
Večer můžeme dát nějaký soutěže o ikonky a o roomky.
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3451
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod WAYZ » 13 lis 2019, 13:17 VIP

ANGEEL píše:Je fajn, ze se něco mění, ale nase firemní přísloví.. Nemusí pršet, stačí když bude kapat. :)

Tož znamená, že kdo by si koupil tak drahé VIP? Většina lidí tu ještě studuje, tudíž to není výdělečná osoba.
Ta nezaplatí pár stovek korun za VIPko na pár měsíců. Kdyby bylo levnější, určitě by o tom přemýšleli.

Stejné jako benzinka.
Ono 29.90 (fronty až do pr...)
Jina benzinka 31.90 (dve auta u stojanu)

Někdo update pochválí, někdo bude hejtit, tak je to normální :D
Btw, těšil jsem se na update, že budu utrácet, ale ty ikonky nic moc kluci :D


Některé ty ikony jsou jak pro děti předškolního věku, ale to je jejich volba. :D
WAYZ (cti vejz)
Gamesites.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
WAYZ
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 588
Registrován: 22 led 2017, 21:13
Bydliště: Jailbreak #1

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Dwandy » 13 lis 2019, 13:31 VIP

Ikonky se budou postupně přidávat, brzy bude mít každý možnost dát návrh na ikonku. Každopádně nesmíte vidět všechno černě :) ikonky jsou teď o půlku levnější. Zkrátka snažili jsme se to trochu kompenzovat, něco se zdražilo, něco zase zlevnilo no.
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod Majunkax » 13 lis 2019, 13:34 VIP

Dw, bud realista a uznej, ze tohle se vam nepovedlo. Stale cekam na normalni vyjadreni k Master of All a ne tohle cos napsal. To je irelevantni
Obrázek
Uživatelský avatar
Majunkax
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 216
Registrován: 15 pro 2018, 22:24
Bydliště: Dj room #0

Re: Nový Teamspeak

Příspěvekod ANGEEL » 13 lis 2019, 13:53 VIP

Botovi zašlete zprávu: !aktivace WR5I-UYN2-0ZC1-MQU2

Kdyz chcete ty roomky :roll:
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3451
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Další

Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků