OBS

Příspěvekod Geerphy » 05 říj 2019, 17:55

Dobrý den, stáhl jsem si StreamLabs OBS a zkoušel jsem podle videí na YT nastavit nejlepší kvalitu natáčení na FullHD 30-60 FPS akorát, že jsem nenašel žádné aktuální video, které by mi pomohlo všechny ty videa, které jsem viděl, tak mi vůbec nepomohli. Mám AMD grafiku a nastavení v OUTPUT mám úplně jinší než to, co bylo ve videu.

Má otázka zní tedy, zda tu je někdo, kdo taky má AMD grafiku a poslal by mi jeho nastavení k natáčení videí ve FULLHD 30 nebo 60 FPS?

Natáčím pouze CS:GO.
Geerphy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 05 říj 2019, 17:55

OBS

od Rumcajz » 05 říj 2019, 17:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: OBS

Příspěvekod Geerphy » 06 říj 2019, 20:52

Pomohl by mi to někdo nastavit prosím?
Geerphy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 05 říj 2019, 17:55

Re: OBS

Příspěvekod zima » 07 říj 2019, 07:35

Napíš sem aký máš hardware a os.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: OBS

Příspěvekod Geerphy » 07 říj 2019, 17:09

Tak, mám
CPU: Intel Xeon CPU E31270
GPU: AMD Radeon HD 7770
RAM: 16gb
Windows 10 Home
Geerphy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 05 říj 2019, 17:55

Re: OBS

Příspěvekod zima » 08 říj 2019, 07:27

Tak keďže máš radeon mal by si používať VCE pre HW akceleráciu. BTW: tá grafika má ešte len prvú verziu VCE - teda neviem či toho full-hd bude shchopná. e.Skús teda či to ide aspoň v HD.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: OBS

Příspěvekod ericek111 » 08 říj 2019, 07:32

zima píše:Tak keďže máš radeon mal by si používať VCE pre HW akceleráciu. BTW: tá grafika má ešte len prvú verziu VCE - teda neviem či toho full-hd bude shchopná.


Mala by zvládnuť 1080p 60 FPS pri predvoľbe speed/balanced: https://github.com/obsproject/obs-amd-e ... are-VCE1.0
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: OBS

Příspěvekod Geerphy » 08 říj 2019, 15:20

Mohl by mi teda někdo poslat obrázek 720p, jak by to mělo vypadat, jelikož vás, tak trošku nechápu. Co mám nastavit.
Geerphy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 05 říj 2019, 17:55

Re: OBS

Příspěvekod zima » 10 říj 2019, 07:48

Pošli mi screen a ja ti napíšem čo tam vybrať (ale aj screen tých možností).
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15


Re: OBS

Příspěvekod zima » 15 říj 2019, 14:39

OUTPUT
Encoder: AMD (inak tam máš len SW)
Rate control: CBR ( average bitrate - ABR / CBR - constant bitrate / variable bitrate - VBR / to gpu asi ine ako cbr nevie?)
cpu usage preset: [najviac čo tam ide] (čím viac tým menši zaťaženie cpu / ak to dobré chápem)
Profile: main (to by som skúsil)

VIDEO
tam neviem prečo meníš to rozlíšenie a aké fps požaduješ
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: OBS

Příspěvekod Septon » 19 říj 2019, 11:54 VIP

zima píše:OUTPUT
Encoder: AMD (inak tam máš len SW)
Rate control: CBR ( average bitrate - ABR / CBR - constant bitrate / variable bitrate - VBR / to gpu asi ine ako cbr nevie?)
cpu usage preset: [najviac čo tam ide] (čím viac tým menši zaťaženie cpu / ak to dobré chápem)
Profile: main (to by som skúsil)

VIDEO
tam neviem prečo meníš to rozlíšenie a aké fps požaduješ


Já si myslím že u CPU usage preset nastavuješ prioritu procesoru. Tam mu vlastně zadáváš jestli se má zaměřit na ty obs nebo ne.
Když nastavíš HIGH tak má největší prioritu a to je právě nejlepší. Jakmile by tam dal low tak by se CPU zaměřovalo na hru a na procesy WIN 10. Což by vedlo k trhanému záznamu.
Takže čím větší priorita, tím je to lepší.
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků