Volná diskuze o našich serverech a módech.

Obsazený nick

Příspěvekod Szii » 12 dub 2021, 16:58

Dobrý den,

Vlastním originální verzi minecraftu a nick, který je na ní vázaný jest Szii. Bohužel, když jsem se chtěl chtěl zaregistrovat na Váš server, zjistil jsem, že někdo s warez účtem se tu již pod můj nick registroval a já nejsem schopný zde hrát. Kdybych neměl originální minecraft, prostě bych zadal jiný nickname, ale to bohužel s originálem nelze.

Prosil bych tedy o odpověď zda je možnost, abych hrál na Vašem serveru, nebo zdali je tato možnost navždy tabu a já mám smůlu.

Děkuji za odpověď.
Szii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 dub 2021, 16:54

Obsazený nick

od Rumcajz » 12 dub 2021, 16:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Obsazený nick

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 05 čer 2021, 03:38 VIP

Szii píše:Dobrý den,

Vlastním originální verzi minecraftu a nick, který je na ní vázaný jest Szii. Bohužel, když jsem se chtěl chtěl zaregistrovat na Váš server, zjistil jsem, že někdo s warez účtem se tu již pod můj nick registroval a já nejsem schopný zde hrát. Kdybych neměl originální minecraft, prostě bych zadal jiný nickname, ale to bohužel s originálem nelze.

Prosil bych tedy o odpověď zda je možnost, abych hrál na Vašem serveru, nebo zdali je tato možnost navždy tabu a já mám smůlu.

Děkuji za odpověď.


Postupuj Zde : zapomenute-heslo-t206566.html
Pozdravom KillerSlovakia
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků