Orange - Dáta

Příspěvekod Nocker112 » 05 dub 2020, 05:39

Zdravím, chcem sa spýtať hlavne tých, ktorý majú internet alebo aspoň paušál od Orange-u.

Chcel by som si kúpiť mobilný internet, no keď som ho pridal do košíku, vyskočili na mňa aj nejaké služby, ktoré si môžem dokúpiť. A zaujímalo by ma teda, či ich chápem správne. Takže tu vám dávam svoje otázky. na ktoré by som rád vedel odpoveď:

1) V Orange-u sa uvádza, že mobilný internet má 300Mbps Download, a 75Mbps Upload. Je to pravda?
2) Dáta sa míňajú len za Download (+ prehliadanie internetu, + videá), a za upload nie?
3) V službách majú "Navýšenie rýchlosti", znamená to, že sa navýši Download?
4) V službách majú "Dvojnásobná rýchlosť odosielania dát", takže na miesto 75 Mbps budem mať 150 Mbps?
5) V službách majú "Dátový balík nonstop (niečo, napr. čet, hry atď..)", znamená to, že keď si napr. zaškrtnem videá, tak sa mi nebudú míňať dáta?

----------[Otázky ku LTE Router-u]--------------

1) Keď pripojím PC s LTE Router-om (a v router-i mám SIM Kartu mobilný internet) pomocou Ethernet káblu, bude pripojenie stabilnejšie?
Uživatelský avatar
Nocker112
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2020, 07:18

Orange - Dáta

od Rumcajz » 05 dub 2020, 05:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Orange - Dáta

Příspěvekod R4gn4r0K » 05 dub 2020, 09:56

tieto otazky smeruj na podporu orange, nie sem... nie sme produktaci orangeu...
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: Orange - Dáta

Příspěvekod KosSo » 05 dub 2020, 13:27 VIP

čo sa týka tej rýchlosti ti viem poradiť len že tie rýchlosti sú uvádzané ako MAXIMÁLNE možné tak na to bacha, nemáš tam fix na 300 napríklad. To navýšenie rýchlosti nie je len po prečerpaní ? A tie dátové balíky nonstop - keď si dáš napríklad videá tak cez Youtube napríklad môžeš pozerať a nebude ti to brať z predplateného objemu. Aspoň tak to je pri mobilnom internete, neviem či aj pri mobilnom na doma. Ale tak isto bacha na to môžu byť aj tie "NONSTOP" balíky obmedzené.

Ako písal Ragnarok, ideálne pre teba bude keď túto správu skopíruješ priamo do mailu Orange-u :D
Obrázek
Uživatelský avatar
KosSo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1436
Registrován: 05 úno 2013, 15:25
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Orange - Dáta

Příspěvekod Nocker112 » 05 dub 2020, 15:11

KosSo píše:čo sa týka tej rýchlosti ti viem poradiť len že tie rýchlosti sú uvádzané ako MAXIMÁLNE možné tak na to bacha, nemáš tam fix na 300 napríklad. To navýšenie rýchlosti nie je len po prečerpaní ? A tie dátové balíky nonstop - keď si dáš napríklad videá tak cez Youtube napríklad môžeš pozerať a nebude ti to brať z predplateného objemu. Aspoň tak to je pri mobilnom internete, neviem či aj pri mobilnom na doma. Ale tak isto bacha na to môžu byť aj tie "NONSTOP" balíky obmedzené.

Ako písal Ragnarok, ideálne pre teba bude keď túto správu skopíruješ priamo do mailu Orange-u :D

Veď som tak aj urobil, ale neodpísali. Preto sa pýtam tu, či náhodou niekto nemáte skúsenosti :D.
Uživatelský avatar
Nocker112
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2020, 07:18


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků