Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod RetamrCZ » 22 kvě 2021, 15:04

Dobrý den, chtěl bych podat návrh aby oslepení které je v admin menu bylo nyní i v Simon menu z důvodu např, minihry.
Oslepení v Simon menu by mělo tyto pravidla:

- Nezneužívat např, kvůli zabránění rebelování
- Náhodné dávání oslepení za účelem srandy
- Nesmí být jako nevýhoda
- Může být použito kvůli minihře/atrakci

Dále bych navrhoval tyto možnosti:
- Síla oslepení
- Jaké bude osvětlení:
- Světlo
- Tma


Děkuji, za přečtení návrhu případného přídání do hry :)
RetamrCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 kvě 2021, 08:19

Oslepení - Simon Menu JB

od Rumcajz » 22 kvě 2021, 15:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod AwpOnly » 22 kvě 2021, 15:13 VIP

Cau, tento napad tu uz bol, je to dobry napad, ale zneuzivalo by sa to. To je snad jediny hlavny dovod preco to pridané asi nikdy nebude. :cry:
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod catjam » 22 kvě 2021, 19:58 VIP

Ahoj,
přesně jak píše Sawo tak by se to jen a jen zneužívalo... Už takto hráči porušují pravidla víc než dost + kdyby se dalo do Simon menu toto... První věc, co by takový Simon udělal rebelujícímu hráči by bylo oslepení...
Určitě když budeš mít na serveru admina a slušně ho požádáš, tak věřím, že ti v atrakci pomůže...
S pozdravem čč
„Každý svého banu strůjcem.“
Uživatelský avatar
catjam
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 956
Registrován: 09 led 2021, 20:12

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod Decoyyy » 22 kvě 2021, 21:00 VIP

Nevím no :/
V praxi by si to asi nijak nevyužil....
Spíše by se to začalo zneužívat.
Jak už píše kat, můžeš poprosit nějakého admina k oslepeni kvůli atrakcí, spíše si myslím,ze ti vyhoví a pomůže ti s realizovanim atrakce.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod AwpOnly » 22 kvě 2021, 21:29 VIP

Decoyyy píše:V praxi by si to asi nijak nevyužil....


Urcite by sa to vyuzilo, kazdopadne ako pises nizsie - zneuzivalo by sa to, preto je nezmysel to pridavat kvoli par jedincom.

Napadlo ma, ze by sa to mohlo pridat pre PRO simonov, bola by to skvela funkcia a urcite by sa to vyuzilo.
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod RetamrCZ » 24 kvě 2021, 14:57

AwpOnly píše:
Decoyyy píše:V praxi by si to asi nijak nevyužil....


Urcite by sa to vyuzilo, kazdopadne ako pises nizsie - zneuzivalo by sa to, preto je nezmysel to pridavat kvoli par jedincom.

Napadlo ma, ze by sa to mohlo pridat pre PRO simonov, bola by to skvela funkcia a urcite by sa to vyuzilo.


Nějak tak jsem to myslel, třeba by jsis musel na to udělat nábor aby jsi to mohl mít nebo být nějak PRO simon..
RetamrCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 kvě 2021, 08:19

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod Decoyyy » 24 kvě 2021, 17:06 VIP

Napadlo ma, ze by sa to mohlo pridat pre PRO simonov, bola by to skvela funkcia a urcite by sa to vyuzilo.[/quote]

To mě též napadlo, nicméně mi to přijďe jako blbost vůbec přidávat. S oslepenim toho mco nevymyslis.

-nevidíš, nemůžeš dělat nějakou atrakci jako je bludiště. (ano, sice máš mapu, ale to není ani tak kreativní)
-s4s je nudnej v tomhle ohledu, spíše by se hodilo zdrogovani.
-je velice pravděpodobne, že bys ho zapomněl odslepnout.

Tento návrh je sice hezký, dobře pojatý, nicméně by to k ničemu nevedlo, jak v kreativitě, tak v zabavnosti.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod Kaskader108 » 24 kvě 2021, 17:12 VIP

Ahoj, za mě je to zbytečnost. Za celou dobu co jsem admin se mě zeptalo asi 5 lidí, jestli někoho neoslepím k atrakci. Byla by to problémová práce navíc a stejně si myslím, že by moc dlouho nevydržela. Byl by s tím jen problém, vznikalo by spoustu situací ať už přímo ve hře, nebo tu na forku v sekci PP. Simon někoho oslepí a pak ho zabije a vymluví se na to, že zapomenul. Celkem si nedokážu představit, jak by jsme to řešili nebo na forku opravovali.
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod AwpOnly » 24 kvě 2021, 22:00 VIP

Kaskader108 píše:Za celou dobu co jsem admin se mě zeptalo asi 5 lidí


Ak vidim co hraje v CT poslednu dobu tak sa ani nedivim ...

Kaskader108 píše:Celkem si nedokážu představit, jak by jsme to řešili nebo na forku opravovali.


S casti tiez pravda, no na druhu stranu kto ma PRO simona tak uz nejaku skusenost na jb má a nemyslim, ze by sa nieco podobné stalo. Kazdopadne to nemusi byt zlý ani dobrý nápad
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod Gustik » 25 kvě 2021, 08:36 VIP

Nápadu si samozřejmě ceníme, nic takového ale přidávat do Simon menu nebudeme. Využitelnost je minimální a hodně by se toho zneužívalo.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Oslepení - Simon Menu JB

Příspěvekod RetamrCZ » 26 kvě 2021, 14:56

Dobře :) Děkuji za veškeré odpovědi všech Adminů a ostatních dotyčných. Moc si toho vážím, samozdřejmě, zneužívalo by se to a toto téma jsem založil na základě toho že Admina nemáte vždy ve hře a někdy ten admin ve hře není a tu atrakci pak udělat nemůžete :(
RetamrCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 kvě 2021, 08:19


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků