Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Otazka na TTTadminov

Příspěvekod Dyki » 06 čer 2020, 16:13

Ahojte, chcem sa opýtať ako riešite ako admini to že je hráč na textúre ? upozornite ho do chatu alebo do voice alebo mu dáte proste hneď slay ?

Idem sa aj trochu posťažovať ale nebudem tu dávať dôkazy nechce sa mi sťahovať demo a dotyčný admin bude určite vedieť o akú situáciu sa jedná ;) .
TTT som hrával dávnejšie keď ešte neboli označené nepovolené textúry teraz som si už pozrel kde sú nepovolené textúry tak sa hádam už podobná situácia nezopakuje ale ide mi skôr o adminov prístup...
spadol som na texturu (zhodil ma tam hráč pomocou brokovnice) kedže som nevedel že to je textura tak som tam ostal stáť spolu s ďalším hráčom a strielali sme sa snažili sme sa zhodiť jeden druhého ( mali sme obaja 1 karmu)
ďalší dvaja hráči sa na nás pozerali zhora ztoho múrika, takže sme tam nekempili ostatní hráči o nás vedeli používali sme aj voice a komunikovali sme normálne...
no a následne po nejakom čase odhadom 10-15s sme dostali obaja slay. Fajn, pride mi logické že ked hráč lezie na nepovolené textury a kempí tam dostane slay... toto ale nebola zrovna jedna s tých situácií a podla môjho názoru by bolo od admina vhodné najskôr hráčov upozorniť že sú na zakázanej textúre (nie každý totiž vie že je danna textúra zakakaná) prípadne ich grabnuť alebo ich upozorniť a nechať im čas nech odtiaľ vylezú a NEKAZIŤ im zbytočne hru slayom...
A kedže som vtedy nechápal začo som dostal slay tak som sa v chate 3x opýtal že začo nám dal admin slay ( myslel som si najskôr že zato že sme po sebe streilali keď sme mali jednu karmu) no admin naďalej ignoroval až potom ked som 4x napísal že : "pýtam sa ešte raz a slušne začo sme dostali slay ?" prišla jeho odpoveď no takú som zrovna nečakal: "hráš to prvý krát ?"
Ano popravde ten mod nehrávam často a dlho som ho nehral ako som už spomínal textúry som si už ale pozrel a samozrejme budem zakázané textúry rešpektovať. Ja som mu teda zasa slušne odpovedal že popravde to nehrávam tak často že to zapnem raz za týždeň (popravde ani to nie :D) a až potom som teda dostal odpoveď ktorá mohla prísť oveľa skôr že to miesto je zakázaná textúra.....
Ak ste to dočítali až sem tak ďakujem, trochu som si vylial srdiečko :D.
A vopred ďakujem za každú odpoveď :) .

Prajem pekný deň,
s pozdravom The Dyki.
Obrázek
¯\_(ツ)_/¯
Casual Player
How to MFK:
Pôjdete do boxu, a tam na zadnú stenu, a tam budete doplňovať bližšie do stredu.
Been There, Done That.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dyki
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 894
Registrován: 20 led 2014, 14:42

Otazka na TTTadminov

od Rumcajz » 06 čer 2020, 16:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Otazka na TTTadminov

Příspěvekod Dandeenka » 06 čer 2020, 18:44 VIP

Ahoj,

admin by měl určitě nejdřív upozornit na sklo či do voicu/chatu. Je možné, že jsi to přehlédl. Pokud ne, věřím, že si to admin přečte a bude příště příznivější k neznalosti pravidel. ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: Otazka na TTTadminov

Příspěvekod KSomaS » 06 čer 2020, 23:52 VIP

Tá "textúra" by sa vôbec nemala riešiť :) koľko krát sa stane že tam niekto omylom spadne alebo ho niekto zhodí napr. Ump prototypom, není to až taká problémová textúra kde by sa hráči bugovali atď..
Nech ta sila sprevádza.

SamoSK

Obrázek
Uživatelský avatar
KSomaS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 274
Registrován: 16 led 2018, 20:21
Bydliště: Michalovce

Re: Otazka na TTTadminov

Příspěvekod Dandeenka » 07 čer 2020, 12:01 VIP

KSomaS píše:Tá "textúra" by sa vôbec nemala riešiť :) koľko krát sa stane že tam niekto omylom spadne alebo ho niekto zhodí napr. Ump prototypom, není to až taká problémová textúra kde by sa hráči bugovali atď..


Nebylo napsáno, o jakou texturu šlo, ale předpokládám, že šlo o texturu na riu nahoře u servisu a reklamy. Jistě, když tam někdo spadne omylem nebo je tam třeba odpálen newtonem, řekne se mu, ať vyleze a nechá se to bejt, ale bylo to zavedené z toho důvodu, že se tam lidi naschvál schovávali a hra pak byla zbytečně dlouhá.

Je teda třeba rozlišovat hráče, který tam není naschvál a hráče, který někde například čupí zakempený a snaží se vyhnout kontaktu. ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen


Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků