Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Otázka ohledně banu

Příspěvekod danek951 » 19 led 2021, 10:24

Dobrý den, dneska když jsem se připojil na jb tak mi to napsalo že mám ct ban za fk. Nepamatuju si, že bych nějaký fk dal, tak žádám o vysvětlení za co. Ban je jen na 4hodiny, tak unban nepotřebuji, jen chci vědět co jsem udělal špatně, aby se to už příště neopakovalo.

steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198268842437/
danek951
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 lis 2018, 20:44

[V] Otázka ohledně banu

od Rumcajz » 19 led 2021, 10:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Otázka ohledně banu

Příspěvekod ericek111 » 19 led 2021, 10:32

Ahoj, ban máš z nahlásenia do porušení pravidiel: why-are-you-gae-fk-t237594.html

e. Schmett: Tak teda vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků