Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

otázka

Příspěvekod bobs » 06 čer 2021, 19:51 VIP

mám takovou otázku.. když jsme v boxu kde jsou barvy jako zelena,červena,modrá a žluta a Simon řekne dáme si otázky červena je ne a zelena je ano nic neřekne na modru a žlutu tak když po řeknutí otázky půjdu na modru barvu tak mě Simon zabije.. a já se ptám může mě zabit? podle mě ne protože neřekla že nemůžeme si zvolit jinou barvu jako odpověď kromě zelené a červené.. za mě to teda nemůže protože to doslova neřekla/nezakázala jako Simon.. pokud to může tak to nedává smysl :D jakože..
jestli na to mate někdo skušení nějakou chytrou odpověď tak mi ji prosím řekněte..

předem děkuji za odpovědi..

přidávám screen z toho boxu.. https://ctrlv.link/z5Zt
Uživatelský avatar
bobs
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 19 kvě 2021, 18:12
Bydliště: Brno

otázka

od Rumcajz » 06 čer 2021, 19:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: otázka

Příspěvekod AJayy » 06 čer 2021, 20:17 VIP

Simon vám dal jasně určené pravidla k atrakci a otázce. Dá otázku ANO/NE a podle toho co si myslíš půjdeš na zelenou nebo červenou barvu. A ty jdeš na modrou = není ani jedna z těch dvou barev = kill. Jinými slovy, nešel jsi na barvy, které simon určil že máte jít.

Pokud se pletu tak mě můžete opravit.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1211
Registrován: 16 čer 2018, 18:16

Re: otázka

Příspěvekod PEto » 06 čer 2021, 20:48

Jailbreak je dost narocny na pravidla. Z toho co si napisal neni moc jasne, co vsetko bolo povolene a zakazane. Najlepsie by bolo hodit vycasovane demo a hned by sa to lepsie riesilo.
Uživatelský avatar
PEto
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 3085
Registrován: 10 led 2013, 16:03
Bydliště: ts.gamesites.cz

Re: otázka

Příspěvekod bobs » 06 čer 2021, 21:05 VIP

dobře takže sem si skoukl hltv a napsal sem si co řekla.. takže

"dáme si ano/ne kdo si bude myslet že odpověď je ano půjde na tohle poličko [střelila na zelenou barvu] a kdo si bude myslet že odpověď je ne půjde na tohle červené poličko takže.." a dávala otázky..

podle toho co řekla je asi jasné co se dělalo.. ale neřekla že nemůžeme si vybrat jiné poličko/barvu takže mě to trošku zmátlo..
potřeboval bych pravidla hry ano/ne jestli můžeš odpovědět že nevíš nebo možná ne možná ano.. :D

jediné co sem našel je toto :D https://www.hranostaj.cz/hra19
každopádně si myslím že by nebylo na škodu říct že odpověď nevím nebo jiní poličko kromě zelené nebo červené si nemůžete vybrat protože podle tohoto sem si tuto odpověď mohl vybrat protože sem ji měl v možnosti odpovědi..

jestli na to tady mate nějaký určení pravidla rád bych je viděl

a ne ve výsledku máš pravdu ty ale bylo by dobré kdyby pro příště to Simon víc rozjasnil protože v situaci kdy ti dá nějakou těžkou otázku tak tě láká si vybrat tu jinou barvu rovněž když neřekla že na ní nemůžu jít.. :D

ale proto se ptám abych věděl do přišitě.. :D a děkuji ti za odpověď..
Uživatelský avatar
bobs
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 19 kvě 2021, 18:12
Bydliště: Brno

Re: otázka

Příspěvekod bobs » 06 čer 2021, 21:09 VIP

PEto píše:Jailbreak je dost narocny na pravidla. Z toho co si napisal neni moc jasne, co vsetko bolo povolene a zakazane. Najlepsie by bolo hodit vycasovane demo a hned by sa to lepsie riesilo.


dobře takže řekla toto

"dáme si prostě ano/ne kdo si bude myslet že odpověď je ano půjde na tohle poličko [střelila na zelenou barvu] a kdo si bude myslet že odpověď je ne půjde na tohle červené poličko takže.."

demo/hltv je zde: http://hltv.fakaheda.eu/20546-2106062005-jb_flyhigh.dem.zip
a vvycasovane je..: takže řekla to v čase dema 32:56:62 až 33:11:36

a taky děkuji za odpověď.. :D
Uživatelský avatar
bobs
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 19 kvě 2021, 18:12
Bydliště: Brno

Re: otázka

Příspěvekod SupreRer » 06 čer 2021, 21:13 VIP

Jestli se to odehrálo přesně, tak jak jsi to napsal, tak řešení je takové.

Simon ti určil barvy, které mají nějakou odpověď (Zelená Ano, Červená Ne). Ostatní barvy nebyly určené, takže neznamenají nic.
Po tom, co Simon položí otázku, ty na ní svým posunem na zelenou, nebo červenou barvu odpovíš. Pokud odpovíš špatně, umřeš.
Pokud místo zelené, nebo červené barvy jdeš na jinou, nemáš šanci na tu otázku odpovědět správně, takže je jasné, že dostaneš kill.

Pravidla hry Pravda/Lež (Ano/Ne) píše:
  • Název atrakce: Pravda nebo lež
  • Typ atrakce: Individuální
  • Počet hráčů: 2 a více
  • Pomůcky: dvě různá místa na rozlišení pravdy, nebo nepravdy (ANO / NE)
  • Stručný popis: Hráče pošlete na neutrální místo a poté jim řekněte, kde je PRAVDA / ANO, nebo LEŽ / NE. Hráčům dáváte otázky, na které lze odpovědět pouze Ano, nebo Ne (Pravda / lež). př. "Je pravda že hlavní město Česka je Praha?", nebo "Hlavní město Česka je Praha", atd. Hráči si stoupnou, co si myslí že je správně. Hráči, co to špatně uhodnou, tak dostanou kill.
  • Ilustrační foto: ..není k dispozici
https://streamable.com/7oyjb8 - legit AB in progress
Uživatelský avatar
SupreRer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 993
Registrován: 30 lis 2019, 20:07
Bydliště: JailBreak #1

Re: otázka

Příspěvekod bobs » 06 čer 2021, 21:15 VIP

+ bych dodal že mě je jedno že mě zabila ale jde mi o to že řekla že si dáme prostě ano / ne když si myslím že ano tak mám jít na zelené poličko a když si myslím že ne tak mám jít na červené poličko ale prostě neřekla že když nevíme tak nemůžeme jít na modré poličko nebo na žluté o to mi jde.. :D
Uživatelský avatar
bobs
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 19 kvě 2021, 18:12
Bydliště: Brno

Re: otázka

Příspěvekod bobs » 06 čer 2021, 21:23 VIP

SupreRer píše:Jestli se to odehrálo přesně, tak jak jsi to napsal, tak řešení je takové.

Simon ti určil barvy, které mají nějakou odpověď (Zelená Ano, Červená Ne). Ostatní barvy nebyly určené, takže neznamenají nic.
Po tom, co Simon položí otázku, ty na ní svým posunem na zelenou, nebo červenou barvu odpovíš. Pokud odpovíš špatně, umřeš.
Pokud místo zelené, nebo červené barvy jdeš na jinou, nemáš šanci na tu otázku odpovědět správně, takže je jasné, že dostaneš kill.

Pravidla hry Pravda/Lež (Ano/Ne) píše:
  • Název atrakce: Pravda nebo lež
  • Typ atrakce: Individuální
  • Počet hráčů: 2 a více
  • Pomůcky: dvě různá místa na rozlišení pravdy, nebo nepravdy (ANO / NE)
  • Stručný popis: Hráče pošlete na neutrální místo a poté jim řekněte, kde je PRAVDA / ANO, nebo LEŽ / NE. Hráčům dáváte otázky, na které lze odpovědět pouze Ano, nebo Ne (Pravda / lež). př. "Je pravda že hlavní město Česka je Praha?", nebo "Hlavní město Česka je Praha", atd. Hráči si stoupnou, co si myslí že je správně. Hráči, co to špatně uhodnou, tak dostanou kill.
  • Ilustrační foto: ..není k dispozici


dobře mám otázku co znamená neutrální místo? a proč se na otázku ANO / NE nebo PRAVDA / LEŽ nejde odpovědět nevím nebo možná ano nebo možná ne? :D pochopil kdyby bylo jako na jb_snow jenom 2 barvy ale na té mapě jsou 4 barvy takže proč to nejde? nejsem jako expert na češtinu nebo na otázky.. :D ale myslím si že na otázku ANO / NE nebo / PRAVDA / LEŽ jde odpovědět nevím nebo možná ano nebo možná ne.. třeba otázka je hlavní město české republiky Praha no ano ne nevím možná ano možná ne.. no jakože jde to.. :D takže proč by to nešlo? :D

jinak diky za odpověď..
Uživatelský avatar
bobs
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 19 kvě 2021, 18:12
Bydliště: Brno

Re: otázka

Příspěvekod AJayy » 06 čer 2021, 21:44 VIP

Neutrální místo je například čára, na které stojíš a dozvídáš se tam právě znění té otázky. A nejde na to odpovědět tak jak píšeš ty, když ti simon řekne odpovědi ANO/NE.

Pokud budeš simon a řekneš jim, že červená barva je NE, zelená ANO, modrá MOŽNÁ NE, žlutá MOŽNÁ ANO, tak by mě vskutku zajímalo jak by jsi u té atrakce zabíjel.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1211
Registrován: 16 čer 2018, 18:16

Re: otázka

Příspěvekod SupreRer » 06 čer 2021, 21:45 VIP

bobs píše:dobře mám otázku co znamená neutrální místo?

Neurální místo je třeba čára mezi těmi barvami, nebo jakékoliv jiné, které se netýká atrakce.

Pointou hry je, ukázat svoje znalosti.
Když ti Simon dá otázku a ty na ní odpovíš možná, co s tebou má pak udělat?
Ta atrakce se jmenuje Pravda/Lež (Ano/Ne) z toho důvodu, že jsou k dispozici jen dvě odpovědi, Ano a Ne. Pokud odpověď víš, jdeš na jistotu. Pokud ji nevíš, máš 50% na přežití, nebo na smrt.
Kdyby jsi měl další odpovědi, jako je možná, možná ano a možná ne, tak by ta atrakce byla absolutně bezpředmětná, protože ty odpovědi už nejsou ničím specifikované, zatím co Ano je prostě ano a Ne je prostě ne.

Na mapě jb_snow je to v boxu přímo na to udělané, aby se tam taková atrakce mohla provádět.
Nic méně, JailBreak je o fantazii, a když nikde na mapě k tomu nemáš prostředí, stačí improvizovat a určit si vlastní hrací pole.
V tomto případě to byly konkrétně barvy zelená a červená. Mohlo to taky být třeba červený a žlutý stůl v tom boxu, nebo poloviny fotbalových hřišť. No Simon si vybral barvy v boxu.

Glowy, teď se baví dospělí, ale tak co už :lol:
https://streamable.com/7oyjb8 - legit AB in progress
Uživatelský avatar
SupreRer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 993
Registrován: 30 lis 2019, 20:07
Bydliště: JailBreak #1

Re: otázka

Příspěvekod bobs » 06 čer 2021, 21:51 VIP

Glowy píše:Neutrální místo je například čára, na které stojíš a dozvídáš se tam právě znění té otázky. A nejde na to odpovědět tak jak píšeš ty, když ti simon řekne odpovědi ANO/NE.

Pokud budeš simon a řekneš jim, že červená barva je NE, zelená ANO, modrá MOŽNÁ NE, žlutá MOŽNÁ ANO, tak by mě vskutku zajímalo jak by jsi u té atrakce zabíjel.


to je taky pravdivá věc.. ale vem si moji/naši situaci když jsme v boxu kde sou 4 barvy a Simon řekne že si dáme ano / ne a dá ti že zelena je ano a červena je ne ale naprosto ignoruje zbyle 2 barvy a neřekne že na ně nemůžeš.. tebe jako vězně nezajímá že Simon tě chce zabit ale zajímá tě jak udělat tak abys přežil ne? :D
Uživatelský avatar
bobs
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 19 kvě 2021, 18:12
Bydliště: Brno

Re: otázka

Příspěvekod bobs » 06 čer 2021, 22:00 VIP

SupreRer píše:
bobs píše:dobře mám otázku co znamená neutrální místo?

Neurální místo je třeba čára mezi těmi barvami, nebo jakékoliv jiné, které se netýká atrakce.

Pointou hry je, ukázat svoje znalosti.
Když ti Simon dá otázku a ty na ní odpovíš možná, co s tebou má pak udělat?
Ta atrakce se jmenuje Pravda/Lež (Ano/Ne) z toho důvodu, že jsou k dispozici jen dvě odpovědi, Ano a Ne. Pokud odpověď víš, jdeš na jistotu. Pokud ji nevíš, máš 50% na přežití, nebo na smrt.
Kdyby jsi měl další odpovědi, jako je možná, možná ano a možná ne, tak by ta atrakce byla absolutně bezpředmětná, protože ty odpovědi už nejsou ničím specifikované, zatím co Ano je prostě ano a Ne je prostě ne.

Na mapě jb_snow je to v boxu přímo na to udělané, aby se tam taková atrakce mohla provádět.
Nic méně, JailBreak je o fantazii, a když nikde na mapě k tomu nemáš prostředí, stačí improvizovat a určit si vlastní hrací pole.
V tomto případě to byly konkrétně barvy zelená a červená. Mohlo to taky být třeba červený a žlutý stůl v tom boxu, nebo poloviny fotbalových hřišť. No Simon si vybral barvy v boxu.

Glowy, teď se baví dospělí, ale tak co už :lol:



dobře já to chápu ale pochop jak to myslím já.. když ti Simon dá do boxu kde sou 4 barvy a řekne jenom že zelena je ANO a červena je NE a neřekne že na ty 2 barvy nemůžeš jít tak prostě máš tam ty 4 odpovědi.. když ti k té barvě neřekne nic to neznamená že na ní nemůžeš jít.. [vybrat to jako odpověď..] Simon nemůže ignorovat to že tam sou přece co mě může zajímat že mě chce zabit ta barva/barvy tak prostě sou nemůže je prostě ignorovat a doufat že je budeme taky ignorovat..

a máš pravdu že by se to dalo udělat lip ale Simon si to tak vybral tak ať to udělá aspoň podřadně.. já přece nemůžu za to že tam sou 4 barvy ne? :D děkují za odpověď
Uživatelský avatar
bobs
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 19 kvě 2021, 18:12
Bydliště: Brno

Re: otázka

Příspěvekod AJayy » 07 čer 2021, 10:06 VIP

To co píšeš by se dalo použít i u příkazu "Běžte do boxu k zádní stěně". A ty by jsi šel na boční, protože mi to přece nezakázal ne?
Každopádně řešíš situaci co má furt jasně dané dvě barvy ZELENÁ a ČERVENÁ. Nic dalšího, pro tebe jako vězně, modrá a žlutá barva v tu chvíli v rámci atrakce neexistuje. Měl jsi jít jen na ty dvě barvy a šel jsi na jinou = kill. Nic víc, nic míň.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1211
Registrován: 16 čer 2018, 18:16

Re: otázka

Příspěvekod bobs » 07 čer 2021, 13:59 VIP

Glowy píše:To co píšeš by se dalo použít i u příkazu "Běžte do boxu k zádní stěně". A ty by jsi šel na boční, protože mi to přece nezakázal ne?
Každopádně řešíš situaci co má furt jasně dané dvě barvy ZELENÁ a ČERVENÁ. Nic dalšího, pro tebe jako vězně, modrá a žlutá barva v tu chvíli v rámci atrakce neexistuje. Měl jsi jít jen na ty dvě barvy a šel jsi na jinou = kill. Nic víc, nic míň.


srovnáváš atrakci s příkazem? to je jako kdyby ti matka řekla že to máš udělat dneska a ti bys řekl hmm jde to udělat i zítra :D
no jasně že to jde ale proč bys to vučí té matce dělal? já Pišu u atrakcii kde ti tvůrce atrakcie dá 4 možnosti a ti si máš vybrat..
a taťka si píšeme že u ANO / NE je prostě jenom zelena a červena.. no dobře ale nemůžu za to že mě to prostě mate to je jako když u stolní hry bys měl kartičku ANO pák kartičku NE a pak si měl dvě další kartičky kde by nebylo nic.. no ale tvůrce hry ti to dal takže je snad jasné že ji ukážeš a řekneš hmm já si vybírám tuto kartičku.. ne? protože proč by ti dával tuto možnost?.. prostě někam napište že ANO / NE se hraje jenom z 2 možnostmi odpovědi a ne ze 2 a více protože taťka to jenom mate.. to je asi za mě vše..
diky všem za odpovědi přeji vám hezky den..
Uživatelský avatar
bobs
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 19 kvě 2021, 18:12
Bydliště: Brno

Re: otázka

Příspěvekod SupreRer » 07 čer 2021, 17:54 VIP

bobs píše:
Glowy píše:To co píšeš by se dalo použít i u příkazu "Běžte do boxu k zádní stěně". A ty by jsi šel na boční, protože mi to přece nezakázal ne?
Každopádně řešíš situaci co má furt jasně dané dvě barvy ZELENÁ a ČERVENÁ. Nic dalšího, pro tebe jako vězně, modrá a žlutá barva v tu chvíli v rámci atrakce neexistuje. Měl jsi jít jen na ty dvě barvy a šel jsi na jinou = kill. Nic víc, nic míň.


srovnáváš atrakci s příkazem? to je jako kdyby ti matka řekla že to máš udělat dneska a ti bys řekl hmm jde to udělat i zítra :D
no jasně že to jde ale proč bys to vučí té matce dělal? já Pišu u atrakcii kde ti tvůrce atrakcie dá 4 možnosti a ti si máš vybrat..
a taťka si píšeme že u ANO / NE je prostě jenom zelena a červena.. no dobře ale nemůžu za to že mě to prostě mate to je jako když u stolní hry bys měl kartičku ANO pák kartičku NE a pak si měl dvě další kartičky kde by nebylo nic.. no ale tvůrce hry ti to dal takže je snad jasné že ji ukážeš a řekneš hmm já si vybírám tuto kartičku.. ne? protože proč by ti dával tuto možnost?.. prostě někam napište že ANO / NE se hraje jenom z 2 možnostmi odpovědi a ne ze 2 a více protože taťka to jenom mate.. to je asi za mě vše..
diky všem za odpovědi přeji vám hezky den..


Pravidla hry Pravda/Lež (Ano/Ne) píše:
  • Název atrakce: Pravda nebo lež
  • Typ atrakce: Individuální
  • Počet hráčů: 2 a více
  • Pomůcky: dvě různá místa na rozlišení pravdy, nebo nepravdy (ANO / NE)
  • Stručný popis: Hráče pošlete na neutrální místo a poté jim řekněte, kde je PRAVDA / ANO, nebo LEŽ / NE. Hráčům dáváte otázky, na které lze odpovědět pouze Ano, nebo Ne (Pravda / lež). př. "Je pravda že hlavní město Česka je Praha?", nebo "Hlavní město Česka je Praha", atd. Hráči si stoupnou, co si myslí že je správně. Hráči, co to špatně uhodnou, tak dostanou kill.
  • Ilustrační foto: ..není k dispozici


Myslíš si, že každý autor mapy staví mapu přímo pro otázky Ano/Ne? Určitě ne. Třeba ho ta atrakce ani nezajímá.
Proto je na Simonovi, jak si s mapou samotnou poradí on sám. V takovém případě vám JASNĚ určil, co je Ano a co je Ne. Jak se píše v pravidlech hry Ano/Ne, žádná jiná odpověď není, takže OPRAVDU NECHÁPU, CO TY NA TOM NECHÁPEŠ.
https://streamable.com/7oyjb8 - legit AB in progress
Uživatelský avatar
SupreRer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 993
Registrován: 30 lis 2019, 20:07
Bydliště: JailBreak #1

Další

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků