Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

otázočka

Příspěvekod Tomasek159 » 27 led 2021, 17:20

čauko, chcem sa spýtať, či je pravidlom, teda že je to doslovne napísané v jailbreak pravidlách a simon sa podľa toho musí riadiť, že keď si vypýta väzeň mikrofón a nenapíše o čo, tak sa musí týkať ohľadom FK.
Hlavne mi nepíšte, že proste je to tak, lebo to je teda úplne mimo argument.
Ja neviem, čokoľvek mi napíšte, prečo by sa to malo týkať ohľadom FK, kto to vymyslel, odkedy to tak je.. Lebo ak to je tak, že nejaké random CT vymyslelo túto "tradíciu" tak to je docela na nič. :D
Lebo ak to nemám príkazané pravidlami, prečo by ma mal admin napomínať prípadne ma za to trestať? :D
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

otázočka

od Rumcajz » 27 led 2021, 17:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: otázočka

Příspěvekod Evangelista » 27 led 2021, 17:33 VIP

Čau,

tak popřemýšlej logicky. Když si někdo už žádá o mikrofon, tak je to z 90% ohledně FK. Zavedlo se to proto, aby to bylo jednodušší a lidi nemuseli psát "mik fk". Když chceš mluvit o čem chceš, máš napsat "mik ff". Nejsem admin, ale asi logicky mi dojde, že se to zavedlo z tohoto důvodu. A myslím si, že si už na to i hodně lidí zvyklo včetně mě.

Lebo ak to nemám príkazané pravidlami, prečo by ma mal admin napomínať prípadne ma za to trestať?


Pravidla se mění pořád. Taky pořád vznikají nové situace. Nejde sepsat všechny pravidla, protože nad pravidly máš uvažovat ty sám logicky a ne se je učit jak básničku nazpaměť.

Snad jsem ti to nějak vysvětlil :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43

Re: otázočka

Příspěvekod Atilos » 27 led 2021, 17:37 VIP

Ahoj,
sic mě Evangelista předběhl, během toho co jsem to psal, ale co:
čauko, chcem sa spýtať, či je pravidlom, teda že je to doslovne napísané v jailbreak pravidlách a simon sa podľa toho musí riadiť, že keď si vypýta väzeň mikrofón a nenapíše o čo, tak sa musí týkať ohľadom FK.

Hráč napíše do chatu "mik/mikrofon" Simon zapne mikrofon, řekne, ať mluví dotyčný a ten musí mluvit jen ohledně FreeKillu.
Hráč napíše do chatu "mik/hra/ff/bábovka/lopatička" => Hráč musí mluvit o tom, co si napsal.

Simon řekne, kdo chce "mik/mikrofon," ať jde na platformu => Hráč může mluvit o čem chce, ale nesmí do mikrofonu mlčet.
Simon řekne, kdo chce "mik/hra/fk" => Hráč musí mluvit ohledně hry či FreeKillu.

Hlavne mi nepíšte, že proste je to tak, lebo to je teda úplne mimo argument.
Ja neviem, čokoľvek mi napíšte, prečo by sa to malo týkať ohľadom FK, kto to vymyslel, odkedy to tak je.. Lebo ak to je tak, že nejaké random CT vymyslelo túto "tradíciu" tak to je docela na nič. :D

Proste je to tak! Pravidla jsou taková jaká jsou, s tím se budeš muset smířit a vymýšlí je rada moudrých a všemocných. ;)
Lebo ak to nemám príkazané pravidlami, prečo by ma mal admin napomínať prípadne ma za to trestať? :D

Pravidla hold nejsou všechna sepsaná do škatulky a budeš je muset dodržovat, ať už ti přijdou logická či ne.
Admina musíš poslechnout vždy, není dobré se s ním hádat, většinou si sám jen přihoršíš, takže se radši vždy obrať na fórum a založ topik na admina ve Stížnostech.
Obrázek
Obrázek
"No pain, no gain."
Uživatelský avatar
Atilos
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: 22 čer 2017, 17:04
Bydliště: Skoro Brno

Re: otázočka

Příspěvekod Evangelista » 27 led 2021, 17:42 VIP

Admina musíš poslechnout vždy, není dobré se s ním hádat, většinou si sám jen přihoršíš, takže se radši vždy obrať na fórum a založ topik na admina ve Stížnostech.


btw tohle je rada nad zlato
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43

Re: otázočka

Příspěvekod Tomasek159 » 27 led 2021, 17:58

tak popřemýšlej logicky. Když si někdo už žádá o mikrofon, tak je to z 90% ohledně FK. Zavedlo se to proto, aby to bylo jednodušší a lidi nemuseli psát "mik fk". Když chceš mluvit o čem chceš, máš napsat "mik ff". Nejsem admin, ale asi logicky mi dojde, že se to zavedlo z tohoto důvodu. A myslím si, že si už na to i hodně lidí zvyklo včetně mě.

Do kelu chalani, viete čo tu teraz píšem? :D

Ty si mi tu práve napísal, že to bolo z toho dôvodu, že najčastejšie sa do mikrofónu hlási FK.
?????
No k tomu sa nebudem ani vyjadrovať :D
Ale takto mi napíš, čo sa zaviedlo, kto to zaviedol, odkade, kde sa to zobralo, jak som mal vedieť o tomto pravidle..
Vieš o čo mi tu ide, že nejaký random CT si mohol túto blbosť vymyslieť a šíriť ďalej, že proste to tak je, až sa to tu usadilo, ale keď to nie je pravidlami potvrdené.. ? :D
Atilos:
Hráč napíše do chatu "mik/hra/ff/bábovka/lopatička" => Hráč musí mluvit o tom, co si napsal.

Super, beriem.. Toto dáva zmysel, napísal som o čom budem rozprávať, je to mojím pravidlom o čom budem hovoriť.

Ale..
Hráč napíše do chatu "mik/mikrofon" Simon zapne mikrofon, řekne, ať mluví dotyčný a ten musí mluvit jen ohledně FreeKillu.

Toto už nepoberám, prečo zrovna FK, jak si to má ten hráč domyslieť.. Ono na všetko napísať, že také sú pravidlá, ale aké sú, keď tu žiadne nie sú?
Samozrejme, ak to admin CTčku prikáže ho zabiť, tak ho zabijem, ale sám od seba to teoreticky nie je mojou povinnosťou, ak to nie je v pravidlách, však 8-)
Ani to nemá zmysel riešiť, vidím, že každý má na to vlastný názor, len som chcel odpoveď, ktorú som asi dostal.
Čiže na otázku, prečo po vypýtaní mikrofónu musím hovoriť len o FK som dostal odpoveď, lebo sa najčastejšie hovorí o FK, kašlať na to, že polovička serveru o tom FK ani hovoriť nechce, proste to tak je.. :D Ďakujem, koniec debaty. :D :D :D

Inak ešte.. Mňa na to admin enupozornil, ja som len videl, že admin upozornil simona, že ho musí zabiť a ten hráč sa čudoval.. Mne sa ešte táto situácia nestala, pretože vždy ked si vypytal mik, tak mohol u mňa hovoriť o čom len chcel, pretože som LOGICKY o tomto pravidle nevedel a za to, že to tak proste je, to už neni moja povinnosť to plniť.. Keď už je na JB toľko slovíčkarenia..
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Re: otázočka

Příspěvekod Amby » 27 led 2021, 18:11 VIP

Tomasek159 píše:Ono na všetko napísať, že také sú pravidlá, ale aké sú, keď tu žiadne nie sú?


Pravidla jsou, jinak by se JailBreak nehrál 8-)

Nejsou sepsaná, protože pravidla JailBreaku jsou neskutečně obsáhlá a při každé drobné změně by se mohly celé přepisovat.. Ohledně toho miku, nebo i třeba ohledně toho fotbalu se to zavedlo (= určili to vyšší admini) a postupně to i admini roznesli mezi hráče; dělalo se to tak v minulosti, současnosti a tak to i bude do budoucnosti..

Když se zavede nějaká změna, tak se prvně nějakou dobu za to například ani nezabíjí, než se to stihnou hráči naučit a poté už se to bere jako určené pravidlo.. Ostatně jsme se všichni učili pravidla JailBreaku na serveru a při prvním připojení jsme znali jen zlomek příkazů a možností v tomto herním módu.
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: otázočka

Příspěvekod Evangelista » 27 led 2021, 18:25 VIP

Ty si mi tu práve napísal, že to bolo z toho dôvodu, že najčastejšie sa do mikrofónu hlási FK.


A na co jiného ti mám odpovědět. Jak tu má někdo vědět, kdo to poprvé použil.

kto to zaviedol


Tak asi kdo jiný než HLSA admini.

odkade, kde sa to zobralo


Asi z důvodu, že se nejvíc mluví o freekillech?

jak som mal vedieť o tomto pravidle...


Máš hrát na serveru, protože celou knížku o situacích ti tu nikdo psát nebude.

keď to nie je pravidlami potvrdené.. ? :D


80% pravidel nemáš napsané nikde.

Tak doufám, že jsem ti už všechno vyjasnil :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43

Re: otázočka

Příspěvekod Amby » 27 led 2021, 18:28 VIP

Evangelista píše:80% pravidel nemáš napsané nikde.

*99% :)

Nejzákladnější pravidla, která potřebuješ pro první hru na JB máš sepsaná zde a ta ostatní se už hold musí zažít..
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků