Volná debata o Counter Strike 2.

Overwatch Ban :)

Příspěvekod ShinY » 26 dub 2018, 09:57

Dobrý den , chtěl bych požádat o pomoct s Overwatch banem , hrál jsem dříve CSGO , pak přidali nové zvuky a já to přestal hrát, po asi 4 měsících jsem to znovu zapnul , a dal 3 hry , první dvě hry jsem vyhrál , ale s hackerem v teamu s nějakým náhodným borcem, teřtí hra byla office , byl jsem třetí v tabulce s průměrným skorem , a najednou se sekla hra , a bum Overwatch ban ... nikdy jsem hacky nepoužival ani nehackoval , mám steam lvl 100 a 950euro inventář v CSGO skinech , nikdy bych si nedovolil hackovat na tomhle ůčtě s tolika skinama... Psal jsem na support o vysvětlení nebo co se stalo , ale neodepsali píšu tam každý den skoro , nevím co jim mám poslat nebo co potřebují , myslím si že mě lidé nahlašovali kvuli tomu že mám skiny.. nebo fakt nevím , a ted nedávno mi kamarád řekl že první overwatch ban je na nějakou určitou dobu jestli jste ho dostal poprvé na tom ůčtě kde máte csgo . Jsme fakt zmatený , děkuju komukoliv kdo mi nějak pomůže , rád bych aby se k tomu vyjadřovali nějací lidé co tomu rozumí.

Děkuju

-ShinY
ShinY
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 dub 2018, 09:51

Overwatch Ban :)

od Rumcajz » 26 dub 2018, 09:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Overwatch Ban :)

Příspěvekod Mandarynking » 26 dub 2018, 10:01

Pošli steam acc
Obrázek/id/idcya/
Obrázek Mandaryn_
Uživatelský avatar
Mandarynking
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 18 led 2016, 21:18
Bydliště: Ou

Re: Overwatch Ban :)

Příspěvekod Trsak » 26 dub 2018, 11:56 VIP

ShinY píše:Dobrý den , chtěl bych požádat o pomoct s Overwatch banem , hrál jsem dříve CSGO , pak přidali nové zvuky a já to přestal hrát, po asi 4 měsících jsem to znovu zapnul , a dal 3 hry , první dvě hry jsem vyhrál , ale s hackerem v teamu s nějakým náhodným borcem, teřtí hra byla office , byl jsem třetí v tabulce s průměrným skorem , a najednou se sekla hra , a bum Overwatch ban ... nikdy jsem hacky nepoužival ani nehackoval , mám steam lvl 100 a 950euro inventář v CSGO skinech , nikdy bych si nedovolil hackovat na tomhle ůčtě s tolika skinama... Psal jsem na support o vysvětlení nebo co se stalo , ale neodepsali píšu tam každý den skoro , nevím co jim mám poslat nebo co potřebují , myslím si že mě lidé nahlašovali kvuli tomu že mám skiny.. nebo fakt nevím , a ted nedávno mi kamarád řekl že první overwatch ban je na nějakou určitou dobu jestli jste ho dostal poprvé na tom ůčtě kde máte csgo . Jsme fakt zmatený , děkuju komukoliv kdo mi nějak pomůže , rád bych aby se k tomu vyjadřovali nějací lidé co tomu rozumí.

Děkuju

-ShinY


Moc se mi nechce věřit, že bys dostal zrovna Overwatch ban za nic :D.
Nemuselo to být za danou hru, během které si dostal ban, ale klidně za nějakou předchozí.

Bohužel se s tím nic dělat nedá, pokud to máš za cheaty, tak je to tuším permanentní ban.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Overwatch Ban :)

Příspěvekod polskasila » 26 dub 2018, 14:52 VIP

I kdybys byl kazdej den v overwatchi z reportu, tak ban nedostanes, to by muselo potvrdit x lidi.
Prvni ow ban je docasny jen v pripade, ze jde o kazeni hry, to je ban na mesic a podruhy bys dostal permu, za cheaty je rovnou perma (to poznas podle textu v banu).
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Overwatch Ban :)

Příspěvekod ShinY » 26 dub 2018, 15:55

Dobrý den děkuji všem za odpovědi , přijde mi dost blbý že v Overwatchy kde sledujete někoho neslyšíte voice chat , mohl vám tam umřít někde kamarád a dává vám info , vy tam budete koukat a prefirovat , a tím pádem si oni mohou myslet že máte nějaký hacky :) Bohužel to neovlivníme :)

Tady dodávám Steam: https://steamcommunity.com/id/ShinyPeeP/

-ShinY
ShinY
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 dub 2018, 09:51

Re: Overwatch Ban :)

Příspěvekod Wajx » 29 dub 2018, 13:50

Moc se mi nechce věřit tomu že bys ho měl za nic, protože pro utvrzení jednoho overwatche je potřeba +-50 lidí, a hlavně to potvrzuje VACnet kterej sleduje tvoje pohyby crosshairem a porovnává je s už zabanovanými hráči. No ale jestli jsi byl opravdu čistej, tak tvoje jediná naděje je steam support, nebo napsat email Gabenovi, občas je pročítá.
Steam: goo.gl/pFQJkd

"Chci to všechno hned teď, víš
hledám cíle, který jen tak netrefíš."


Obrázek
Taygete píše:bac bac zlý wajx au au
Uživatelský avatar
Wajx
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 279
Registrován: 18 dub 2017, 14:23
Bydliště: Jailbreak servery

Re: Overwatch Ban :)

Příspěvekod polskasila » 29 dub 2018, 14:28 VIP

Wajx píše: hlavně to potvrzuje VACnet kterej sleduje tvoje pohyby crosshairem a porovnává je s už zabanovanými hráči


fyi VACnet jenom projizdi dema a posila je do overwatche, porad to potvrzuji lidi

e. Wajx: Takhle to fungovalo když VACnet začínal, teď sleduje i pohyby ve hře. Koukni se na tuhle prezentaci od valve kde to všechno vysvětluje

e. polskasila: okej, tak to sorry, podivam se na to, az budu mit cas
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Overwatch Ban :)

Příspěvekod BrooKlyGS » 29 dub 2018, 17:31 VIP

Jestli jsi necheatoval, tak pak nevidím důvod k tomu, abys dostal tolik reportů a ještě tě skrze ten OW zabanovali. Obzvlášť, když celý ten jejich systém funguje tak blbě. Já ku příkladu chodím už několikátý den po sobě jednou za 21 hodin hrát jednu rage hru s hacky a do OW mě to stále nedalo. Což znamená jen jedno a to, že +- stále funguje starší OW bypass.

Proto mi přijde hodně divný, že by na základě ow dostal ban legit hráč :D
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Overwatch Ban :)

Příspěvekod ShinY » 29 dub 2018, 20:36

No taky se divím... Nevím co ted , na support jsem psal , ale neodepisují a nevím co jím mám poslat za důkazy...
Takže co mám podle vás asi udělat ? Co bude nejlepší věc ? :/
ShinY
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 dub 2018, 09:51

Re: Overwatch Ban :)

Příspěvekod Alex14xD4 » 30 dub 2018, 01:49

Rozloučit se se skinama. ;)
You do not need a therapist if you own a motorcycle, any kind of motorcycle!
CS GO Admin 26.01.2018 - 22.10.2018
12.02.2019 - xx.xx.xxxx
Uživatelský avatar
Alex14xD4
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 81
Registrován: 22 led 2017, 15:01


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků