Volná debata o Counter Strike 2.

Pár dotazů ohledně JB + pár rejpanců...

Příspěvekod KraftyENo » 31 led 2019, 01:33

Cca měsíc hraji Jailbreak a občas se dostanu do sporu s některými hráči, protože mi přijde, že si každej druhej interpretuje pravidla podle své chuti a zatímco jednou platilo ,,tohle,, tak u jiného simona to zase platí jinak. Takže v tom mám docela guláš a potřeboval bych (možná budu toto téma pravidelně aktualizovat) od někoho kompetentního vysvětlit tyto body:

1) Ve hře jsem při VD dostal kill na discu, resp na podiu, protože je to údajně ct zona - resp. byl jsem poblíž údajných ct tlačítek, ze kterých se pouští songy. Podle této logiky když budu mít VD a budu stát třeba před spouštěčem nějaké atrakce, tak mohu dostat kill? Já myslel, že při vd si člověk klidně atrakce může pouštět, či na ně chodit (protože to dělá spousta hráčů a nedostávaj kill)

2) Je za rozbíjení šachet, tajných místností kill? Nebo až při vstupu?

A teď rejpance:

1) Mod Nightmare - nejvíc trash mod, který jsem za tu chvíli měl možnost hrát. Většinou ho vybíraj sami CTčka, aby si zřejmě nahnali love za zabíjení Tček, či když si hodně lidí v Tčkách koupí hasáky, sekery apod. tak ten mod taky rádi zapínaj, aby to bylo tak nějak ,,vyrovnané,,. Phuj.

2) Ať hledám jak hledám nikde jsem nenašel seznam prohřešků a k nim odpovídající míru banu. Samozřejmě podle banlistu se to dá tak nějak odvodit, kolik asi dostanu za cheaty a kolik za fk, ale i tak bych uvítal nějakou tabulku nebo něco :D. Btw - bany za opakované HFK jsou dost směšné, je jedno jestli nějakej vocas kazí celé kolo AB nebo HFK, protože to vychází to víceméně nastejno (z hlediska T - ten má z celý hry hovno), ale rozdíl trestu je dost veliký.
KraftyENo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 13 led 2019, 13:45

Pár dotazů ohledně JB + pár rejpanců...

od Rumcajz » 31 led 2019, 01:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pár dotazů ohledně JB + pár rejpanců...

Příspěvekod Onlyy » 31 led 2019, 06:32 VIP

Ahoj,

1) Atrakce si můžeš zapínat jen při HVD, při samostatném VD ne. Některé tlačítka se nachází v CT zonách, když si je projedeš, tak zjistíš, že disco nikde CT zóna není.

2) Za rozbití šachty kill není - kill dostaneš až po vstupu dovnitř.

Využít shop předtím, než se otevřou cely/ padne nějaký příkaz je tvoje blbost. Po otevření cel totiž už simon spustit mód nemůže (nebo při vzpouře :)). Že se ti mód nelíbí chápu, ale jde spustit jen 1x za mapu, takže to nebude tak hrozné, ne? ;)

Délky banů za různé prohřešky nenajdeš. Je to vypsané v admin sekci.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198095042464/
Uživatelský avatar
Onlyy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 636
Registrován: 08 pro 2013, 19:17
Bydliště: Praha

Re: Pár dotazů ohledně JB + pár rejpanců...

Příspěvekod KraftyENo » 09 úno 2019, 19:45

Update - jaký je postih za kempení v celách v nightmare (pfuj) modu?
KraftyENo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 13 led 2019, 13:45

Re: Pár dotazů ohledně JB + pár rejpanců...

Příspěvekod Onlyy » 09 úno 2019, 21:50 VIP

KraftyENo píše:Update - jaký je postih za kempení v celách v nightmare (pfuj) modu?


Jestliže neplníš mód (včetně ostatních, nemusí to být jen nightmare), dostaneš slay.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198095042464/
Uživatelský avatar
Onlyy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 636
Registrován: 08 pro 2013, 19:17
Bydliště: Praha


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků