PC sa zapne a vypne

Příspěvekod odyseenko » 14 říj 2019, 18:20 VIP

Ahojte.

Po 3 mesiacoch nepoužívania PC sa po zapnutí pc roztočia vetráčiky, rozsvietia ledky, ale monitor nezareaguje a PC sa vypne.

Prosím, čo to môže byť?
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

PC sa zapne a vypne

od Rumcajz » 14 říj 2019, 18:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Only Teardrops

Re: PC sa zapne a vypne

Příspěvekod strafemachine » 14 říj 2019, 19:02 VIP

No primárne by som skúsil pozrieť či sú správne osadené ramky, prípadne ak máš viac ramiek tak všetky vyber a zapoj len jednu a skús zapnúť PC. Prípadne ak nezapne skús zapojiť druhú samostatne. Vyzerá to byť na problém s ramkami. Prípadne ešte skontroluj či je správne zapojená kabeláž zo zdroja.
Uživatelský avatar
strafemachine
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25 led 2013, 14:08
Bydliště: Bratislava

Re: PC sa zapne a vypne

Příspěvekod strafemachine » 14 říj 2019, 19:06 VIP

Mimo toto by som navrhol aby si trošku prefúkol PC od prachu a skontroloval či v ňom nemáš nejaké skraty.

Keď PC zapneš, zapípa nejak? Ak máš zapojený speaker na matičnej doske tak môže dávať tzv. beep code, ktorý si môžeš dohladať čo presne znamená u výrobcu tvojej matičnej dosky.
Uživatelský avatar
strafemachine
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25 led 2013, 14:08
Bydliště: Bratislava

Re: PC sa zapne a vypne

Příspěvekod ANGEEL » 14 říj 2019, 20:21 VIP

Popřípadě zkus vyměnit cmos baterii. Taky se mi to stávalo (pak už pc odešel :D)
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3451
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: PC sa zapne a vypne

Příspěvekod odyseenko » 14 říj 2019, 20:22 VIP

Pípol raz aj keĎ išiel
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: PC sa zapne a vypne

Příspěvekod zima » 15 říj 2019, 14:15

Pozri aj gpu či je dotlačené. Keď si skrinku hodil do pivnice mohlo sa hocičo uvolniť.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: PC sa zapne a vypne

Příspěvekod SIGNA » 05 lis 2019, 22:24

odyseenko píše:Pípol raz aj keĎ išiel

Zdar jestli je to ještě aktuální, tak se ti asi stalo to co mně. Popíšu tady co se stalo mně a ty mi řekneš zda máš stejný problém.
Takže PC sem mněl u babiny protože sem tam zrovna bydlel, potom sem se vrátil domů a asi ě měsíce se PCčka dotkla jen babina.
Ta bohužel špatně vypla komp. Můj čudlík se totiž jednou za čas zadrhne on a to tak nechala a to stále jelo přepálil se mi hardysk. Po dlouhé době sem si ho dovezl domů a chtěl používat, všecko sem pozapojoval a zmáčkl tlačítko. Tlačítko se rosvítilo ale obrazovka neudělala nic tak sem ji zapnul samostatně a ukázalo se no signal a vypl se dlouho jsem zkoušel přepojovat kabli atd..., obrazovka připojená na notebook fungovala takže tou to nebilo. Problém byl v přepáleném odvodu a skaženém hardysku, který jel celé dva měsíce naprázdno taky sem potřeboval aktualizovat windows 7 na 10 protože od ledna nebude podporovaná a ne nebyl to ten důvod proč nešel zapnout. Poptal jsem se pár kámošů a projel internet. Kabel jsem veměnil a hardysk koupil nový. Pak už šel v poho zapnout a vše fakčilo ale furt sem potřeboval z 7 na 10 tak sem se opět poradil a nakonec mi to kámoš přeinstaloval na 10. No a teď ti z toho PCčka píšu takže jede fajně jak vidíš a zapnout taky jde co se týče pípnutí to se mi stávalo taky. POKUD MÁŠ STEJNÝ PROBLÉM TAK NAPIŠ, POKUD NE TAK HO UPŘESNI. S pozdravem S!GNA!. Doufám že sem ti trochu pomohl. :D Přeji hezký den.
Kód: Vybrat vše
[url=http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hlstats.php?mode=playerinfo&player=96575][img]http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/sig.php?player_id=96575&background=random[/img][/url]


<-Xtr3m3-> S!GNA! - akademik
Uživatelský avatar
SIGNA
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 185
Registrován: 27 říj 2019, 18:24
Bydliště: czech republic


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků