Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

peklo/nadavky

Příspěvekod Esky » 30 črc 2013, 17:19

Dobrý podvečer prajem, dnes sa mi stala jedna zlá vec. Dohrali sme gather v roomke ADMIN GATHER. Viem, už nepatrím pod adminov GS ale ked su tam ludia, ktorí su dobrí, hrať vas nechajú ako dnes. Problem vznikol počas gatheru ked admin Peklo začal vypisovať nezmysli ako nas všetkých vyčasuje a tak . Tak sme mu povedali že Ok, pokračovalo to na TS. Tam začal že nas všetkých vyčasuje, že sme hlupaci a také. Tak som mu povedal že ak ma vyčasuje kúpim mu 3x eVip a on mi na to, že eVip nechce ma ich zadarmo. Tak že hru na steam a nakoniec sme skončili pri žuvačkach. Povedal som mu že nemá šancu a začal ma prehovarať že áno a také. Potom hukal na mňa že z inferna a tak. ked som som napovenul že demo čo som mu dal je z D2 začal mi nadavať do šulinov, dementov. Pravdu mu povedal ešte jeden týpek ale trochu inak ale to neriešme. Dostal som kick a ked som sa napojil s5 že za čo dostal som ho opäť. Napojil som sa 3x že čo robí a on že som v admin roomke, že tu nemám čo robiť. Tak som odišiel do inej room a asi po 1. minute došiel ban : 17:50:42> You were banned for 1 day from the server by "Pekloo" (Nadavky do voice, provokace v admin roomkach) som rád že admini nám môžu nadavať, urazať a mi im povieme že je niekto šulin a máme Ban :) GL HF V ČASOVANI PEKLO :)
<18:05:35> Trying to connect to server on ts.gamesites.cz
<18:05:35> You are banned temporarily. Reason: "Nadavky do voice, provokace v admin roomkach" Try again in 23:45:07
a to Id neviem kde zobrať :/
Uživatelský avatar
Esky
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2013, 20:20

peklo/nadavky

od Rumcajz » 30 črc 2013, 17:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: peklo/nadavky

Příspěvekod Diaz » 31 črc 2013, 00:41 VIP

a co chceš po nás?
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10

Re: peklo/nadavky

Příspěvekod CsK » 02 srp 2013, 00:07

Nemám se tady co vyjadřovat
Admin
ALL PUBLIC
ALL ZOMBIE
Server Admin : Minecraft Heroes XP #1
Uživatelský avatar
CsK
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 86
Registrován: 23 led 2013, 17:09
Bydliště: Nitra

Re: peklo/nadavky

Příspěvekod Peklooo » 02 srp 2013, 19:05

Provokoval si mě nadale to řešít nebudu nemáš co dělat v admin roomkach GL

e. Chrdy: by ma zaujimalo kde si zobral to ze ked neni admin tam nema co robit :D popis z hornej roomky "Admin rooms" "Admin rooms -> Iba pre adminov alebo pozvaných !"
E. by Pekloo: když jsem SA, a v admin roomce ho nechci tam tam prostě nebude, zajimalo by mě proč můžeš editovat když si admin :-D
Uživatelský avatar
Peklooo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2013, 15:14

Re: peklo/nadavky

Příspěvekod LH2PG » 03 srp 2013, 00:40

ban ti skratil pretoze sa preklikol chcel ti dat ovela mensi ban , pretoze si prisiel do room aj po kicku.
Ked ti povedia odid , tak odid ...
lock.
MADE BY VIRUSKO :
Obrázek
Uživatelský avatar
LH2PG
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 23 led 2013, 17:14
Bydliště: Praha


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků