Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

Peklo / TS

Příspěvekod Cecooo » 04 srp 2017, 18:48 VIP

Popis situácie : Kecali sme na TS u Mauze v room, zrazu ma Peklo muvol, vynadal do rodiny a zabanoval.

Výpis po napojení : <19:35:02> You are banned temporarily. Reason: "voice changer, nadavky, provokace"
Try again in 19d 23:57:07

UID : LIB4UAAanqZZnHwdwCHJhUzod7M=
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava

Peklo / TS

od Rumcajz » 04 srp 2017, 18:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Bratislava

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Cecooo » 04 srp 2017, 18:52 VIP

<19:31:47> "Ceco" appears, was moved from channel "Jephiho a ThaTa Království" by "Pekloo
<19:32:13> "Ceco" was banned for 20 day(s) from the server by "Pekloo" (voice changer, nadavky, provokace)
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Jablko007 » 04 srp 2017, 19:01

Na túto tému sa rád vyjadrím lebo som tam bol s peklom aj ja on ťa prehodil ku nám to je pravda to že nadával tebe do rodiny to som nejak nezachytil ale viem že nadával na konkretnu osobu a to tebe ale čuduješ sa? Tvoje správanie na servery bolo niečo hrozné dal som ti jeden ban a prišiel si na novom steame a začal si nadávať namna peklo dostal od teba FK len tak takže sa ani nečuduj prečo mal na teba nervy. čakal som od teba viac jak len robiť problémy a bordel. Kedysi si bol iný. Ostatné veci si vyriešte vy s peklom ja sa do toho viac montovať nebudem toto je moja verzia.
Uživatelský avatar
Jablko007
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 438
Registrován: 17 dub 2015, 14:14
Bydliště: Trenčín

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Pekloo » 04 srp 2017, 19:03 VIP

Zdravičko,

Moovl jsem tě kvůli JB, na kterém si dostal 4x po sobě BAN na jiný steam, nadávky, zákaz k CT a podobně.

Moovl jsem si tě a ptal sem se tě proč , začal si mluvit že sem cigan odpad lidstva přesně to co si napsal na JB.

Já ti řekl své nadávky, a své nervy jsem neměl z důvodu JB, ale z důvodu tvé retardace a nadávek :)

Tak si dostal rychlej ban s tím reasonem co sem tam měl :)


Nic víc CG, ahoj
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Cecooo » 04 srp 2017, 19:05 VIP

Jablko007 píše:Na túto tému sa rád vyjadrím lebo som tam bol s peklom aj ja on ťa prehodil ku nám to je pravda to že nadával tebe do rodiny to som nejak nezachytil ale viem že nadával na konkretnu osobu a to tebe ale čuduješ sa? Tvoje správanie na servery bolo niečo hrozné dal som ti jeden ban a prišiel si na novom steame a začal si nadávať namna peklo dostal od teba FK len tak takže sa ani nečuduj prečo mal na teba nervy. čakal som od teba viac jak len robiť problémy a bordel. Kedysi si bol iný. Ostatné veci si vyriešte vy s peklom ja sa do toho viac montovať nebudem toto je moja verzia.



Riešim ban na TS, nie na serveri. Na serveri je ban samozrejme oprávnený ;-)

PS : Peklo, len dokazuješ to čo si : klamár bez budúcnosti.
Aspoň si jak chlap priznaj chybu a napíš jak na TS si ma len muvol, vynadal mi do rodiny a dal ban. Či to je od teba ťažko čakať ?
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Pekloo » 04 srp 2017, 19:06 VIP

Je těžké čekat, tak jako je u tebe čekat normální dospělé chovaní když ti je 30, toho se taky asi nikdy nedočkáme.

Vadí ti Ban na ts? však si psal že GS je furt stejné a každý si leze doprdele proč ti to tak vadí? Nadávaš na něco kde chodíš?

Ceco 30 let .
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Cecooo » 04 srp 2017, 19:11 VIP

Pekloo píše:Je těžké čekat, tak jako je u tebe čekat normální dospělé chovaní když ti je 30, toho se taky asi nikdy nedočkáme.

Vadí ti Ban na ts? však si psal že GS je furt stejné a každý si leze doprdele proč ti to tak vadí? Nadávaš na něco kde chodíš?

Ceco 30 let .


1.) Je mi 24, tebe nejak 22 nechápem načo sem ťaháš vek, ale ak sa chceš baviť na dospelej úrovni ok.
Prehnal som na jailbreaku to, že som ti povedal na serveri, že si cigán a budeš navždy pracovať v tescu - bolo to v zápale nervov a vybuchol som, je mi to ľúto sorry to si viem priznať. Prehnal som to s tým, že Gs je stále rovnaké a že ten admin lezie Habsovi len do prdele. Je to môj názor, ktorý som mohol odprezentovať, ale následne som čakal aj za neho trest, ktorý som dostal.
Hej spravil som pár chýb na serveri, urazil a nadával ti na serveri čo ma mrzí,
ALE ty si to prehnal a dal mi ban na TS, to musíš priznať ! Sám vieš že proti tebe nič nemám, až na ten dnešný výbuch, tak sorry.
ALE ešte raz na tom TS si to prehnal už aj ty potom, aspoň si to priznaj tak ako ja vyššie.
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Pekloo » 04 srp 2017, 19:15 VIP

Ban ti nechám zkrátit nebo ti nechám dát UB ještě se poradím , protože 20 dní je celkém dost
ale jak píšu jen sem dal banned a nechal dny i reason od posledního banu.
Ale ty bys měl zvažovat jak se chovat k lidem v takové věku na takové úrovní a byt celkem normální,
chápu že hraješ hry chceš si zahrát v klidu JB, nebo pokecat na TS, ale měl bys už ovládat trošku své chovaní,
všude jsou nějaký daná pravidla které musí každý RESPEKTOVAT, kdo je nerespektuje má hold smůlu.

Myslím že si měl taký nějaké funkce na GS a proto bys to měl respektovat a chovát se normálně .
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Cecooo » 04 srp 2017, 19:17 VIP

Okej ešte jednou se omluvám za urážky a to moje chování, ale proste ja chci https://www.youtube.com/watch?v=z69FesMxnJA .


Asi som nedospel alebo nechcem dospieť a je mi tak fajn, ale ešte raz sorry, neuniesol som to :)
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Jablko007 » 04 srp 2017, 21:13

    Neustále mi píšeš na steame aby som povedal pravdu a že leziem peklovi a habsovi do prdele tak nech sa ti páči ja som proti tebe nič nemal ani nemám ale zmenil si sa poznal som ťa ako fajn chlapa s ktorým bola sranda aj na servery aj na ts peklo ti možno trošku ponadával do rodiny ale aj ty si mu poriadne vynadal a nehovor že nie reason banu na ts bol presný a vystižný ako aj mal byť len ten čas bol prehnaný ja nikomu do prdele neleziem len robím svoju robotu iný admin by ti dal ban hned len čo by si došiel pod menom CECO na server a to že máš 24 je to dosť velký vek aby si vedel udržať nervy na uzde a vedel čosi možeš a čo nie dovoliť nie každý tu berie veci rovnako ja keby mám na teba nervy tak by som ti dal permu na servery za demenciu aj keby ma to stálo práva ale nespravím to tak a ani nechcem lebo viem že raz dospeješ ja síce mám 22 ale musíš vedieť že každý má svoje hranice si fajn chlap len treba niekedy sa zakusnuť a povedať si " udržím tie nervy " ja to robím každý den aj ked idem do klubu večer. Poviem peklovi nech ti ten ban skráti aspon o trochu ale nabuduce sa skus chovať primerane svojmu veku na TS ked ťa muvol som bol ticho a nechcel som sa do toho pliesť ale tvoj spam na steame ma len utvrdil ktomu aby som sa ti sem vyjadril ako si to pomne požadoval.
Uživatelský avatar
Jablko007
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 438
Registrován: 17 dub 2015, 14:14
Bydliště: Trenčín

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Garlin » 04 srp 2017, 21:37

Takze neco Vam k tomu napisem. Zacal by som konstatovanim: " Ste sulini a resite pcioivny"

1. Kazdy vie ze peklo je cigan a ze kradne bicykle
2. Kazdy vie ze Ceco je sulin a dela picoviny

Nechapem preco to stale resite :)

Ceco aky je taky je pre gs spravil dost, a i ked to vela ludi nedoceni ja ano. Tak isto aj peklo spravil dost. Preto by bolo fajn aby ste nedelali picoviny pekne si zahrajte 1 vs 1 knife na 1.6 a kto vyhra bude mat pravdu ;)

A nedavajte si bany jak kokoti... ked sa viete pourazat tak sa budete vediet aj uzmierit.

Tedka prehodim veci co ste si pisali aby ste si boli kvit.

Peklova rodina nevie varit. Ceco je cigan a kradne rozky zo samosky ;)

Dik ze ma nebudete dal srat :)

PS adminom co sa tu vyjadrovali dajte nekto ban na TS na den len tak for fun :)
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Pekloo » 04 srp 2017, 22:00 VIP

Děkujeme za super názor Gárline, budeme to respektovat :lol:
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 04 srp 2017, 22:19

Musíte dodržovat pravidla! Jste šulini, proto více info ZDE :!: :D
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Peklo / TS

Příspěvekod Pekloo » 04 srp 2017, 22:53 VIP

Awee (cti ejvi) píše:Musíte dodržovat pravidla! Jste šulini, proto více info ZDE :!: :D



Opět jsem čekal tvůj Tradelink :D :D :D :D :D
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků