Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

Pekloo

Příspěvekod Lala » 22 úno 2014, 16:39

Na radu Destroye zakládám nové téma..

Byl jsem zabanován adminem Pekloo
Délka banu byla 1 den
Důvod banu byl You are banned temporarily. Reason: "Demence,provokace, uklidni se, provokace admina"

Situace:

Napsal jsem Peklovi na Facebooku Čau a on mi odepsal čauM.. A já jsem se Pekla na Teamspeaku zeptal na přesně toto : Peklo ty neumíš psát?.. A on mě hned zabanoval..

Nový topic zakládám z důvodu toho, že mi bylo na minulý topic napsáno, že ban bude zkrácen.. Přitom, to je blbost protože ban zkrácen nebyl.. Žádám o potrestání admina Pekla.. Ptal jsem i i jného admina a on mi řekl, že také Peklo by neměl mít takovou hodnost.. Peklo se na Teamspeaku vyjádřuje neslušně, a když jsem to chtěl nahrát tak mě kickl.. Tak mi řekněte, jak mám nahrávat ty vulgarismy?! Jméno admina nechám v anonymitě, pokud bude chtít tak se vajádří a tím podpoří mou stížnost..
Uživatelský avatar
Lala
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 22 kvě 2013, 16:26

Pekloo

od Rumcajz » 22 úno 2014, 16:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pekloo

Příspěvekod Lala » 22 úno 2014, 16:41

Také dodávám, že Peklo chodí na Teamspeak opitý nebo zhulený.. Nevím přesně co, protože to nepoznám ale určitě nebyl čistý.. A to neumluvím o nedávné schůzi, na které se povyšovaly Jožiny a zhazovaly Ferové.. Mám pocit, že Peklo řekl něco na Krpatou : Máš mě ráda? Pokud jo tak ti dám i 2 fery (ikonku + bez ikonky).. Také Peklo nahazuje ty značky tak jak se mu chce..
Uživatelský avatar
Lala
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 22 kvě 2013, 16:26

Re: Pekloo

Příspěvekod WorldMan » 23 úno 2014, 12:01

Tak se mu sem někdo vyjádříte ne snad?
*UnderWold*
Uživatelský avatar
WorldMan
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 118
Registrován: 07 lis 2013, 09:03

Re: Pekloo

Příspěvekod KOFOLA » 23 úno 2014, 13:26

Beru si to na starost, vyřeším to hned, při první příležitosti z někým z vedení.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město

Re: Pekloo

Příspěvekod Peklooo » 23 úno 2014, 17:38

Zdravím, takže dělaš si srandu že já chodim na teamspeak opity nebo zhulený?:DDDDDDDDD
I kdybych fetoval tak co to tady pleteš? Jedna věc tvoje nevhodné chovaní na teamspeaku není normální kde jenom neustale provokuješ, nadáváš sprostě provokuješ ostatní lidi v roomkach se svou partou kamarádu a ja si takovou hodnost nezasloužím? já toho udělal pro GS tolik že si myslím že jo, co tvoje omluvy na FB které si mi psal už se to vickrat nestane pekloo:( a další takové to že sem ti dal ban byla dobrá věc, doufám že se k tomu vyjadří vedení nebo někdo z vyšších protože to že hlidám teamspeak aby tam nechodily lidi jako si kteří tam chodí z jiného teamspeaku s partičkou nadavat do roomek tak to fakt tak nenechám.
A tu schůzi sem dělal já, a to že sem tohle řekl krpaté pochopily všichni že si dělam sní srandu, ne neshazoval sem žádné fery ani jožiny jen sem jim vysvětloval co mají a nemají dělat v roomkach protože mi chodily do pmek stižnosti, a vážně já to nahazuji jenom tak? tak proč bylo 90 feru a od doby co sem HL.DJ jich je asi cca 30?

a ještě jedna věc jak ty můžeš vedět že jsem byl opity když si dostaval ban prosím tě?:D máš tady u mě v pokoji radar nebo kameru?:D
Tohle je ban ti vypršel už před 2 dnama, ty se jen snažím mě o ty práva připravit ale nepovede se ti to, s pozdravem PekliS :twisted:
Uživatelský avatar
Peklooo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2013, 15:14

Re: Pekloo

Příspěvekod Lala » 23 úno 2014, 17:45

Ne vůbec si práva neshazoval. Práva si nahazuješ jak chceš, o tvém chováním ani nemluvím. Dodej důkaz Historie, že tam chodím já dělat ten bordel s partičkou a klidně mi tam dejte perma ban. Není to totiž, pravda na TS s nikým nechodím :ugeek:
Uživatelský avatar
Lala
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 22 kvě 2013, 16:26

Re: Pekloo

Příspěvekod Peklooo » 23 úno 2014, 18:16

Vyřešeno ŠERIFKOU LULKOU poprosím o lock ;)
Uživatelský avatar
Peklooo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2013, 15:14


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků