Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod UnyversaL » 19 črc 2019, 00:58 VIP

Naiz píše:Ahoj, rad bych pochvalil Naize za to, co vsechno dela pro portal a jak je hustej. Mam sen, ve kterym bych chtel byt jednou jako on.


Moc sníš.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Pochvaly členům GS týmu

od Rumcajz » 19 črc 2019, 00:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod VoLdEmOrD » 19 črc 2019, 11:07 VIP

Naiz píše:Ahoj, rad bych pochvalil Naize za to, co vsechno dela pro portal a jak je hustej. Mam sen, ve kterym bych chtel byt jednou jako on.

Kto je to Naiz? wtf? Nejaky randomak?
Uživatelský avatar
VoLdEmOrD
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 724
Registrován: 26 črc 2015, 23:24
Bydliště: localhost

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod FiLL » 20 črc 2019, 17:18 VIP

Chcem pochvaliť admina Dento.
Tak jedinečny, úžasny a nenapodobitelny admin a chh sa už na Gs nikdy neukáže.
Chcem ti povedať jedno veľke ďakujem za to co robis pre chh a gs.

e.Dento - diky moc kamo
Uživatelský avatar
FiLL
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 263
Registrován: 06 dub 2017, 14:30

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod Fixes » 30 črc 2019, 20:33

Rád bych pochválil Voldemorda za jeho ochotu kdykoliv přijít na server zabanovat cheatery. Vždy co napíšu, do pár minut je tam a je klid, i opakovaně v krátkých intervalech, když jsou DIP.

e by vold : nezvykaj si :D
Dik za pochvalu.
Uživatelský avatar
Fixes
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 27 dub 2019, 10:24

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod F3N0M3N » 03 srp 2019, 17:56 VIP

Opět bych rád poděkoval Arnoštovi za to, že je pořád chuligán.
https://www.gamesites.cz/forum/furien-nadavky-t209869.html

Kód: Vybrat vše
[18:47]
Arnošt:
   možeš mi pozrieť ten topic v CHH?
   a uzavri ho

[18:47]
F3N0M3N:
   jj hod mi odkaz

[18:48]
Arnošt:
   https://www.gamesites.cz/forum/furien-strafehack-pp-t209934.html

[18:53]
F3N0M3N:
   "Nejste oprávněn číst toto fórum" nevíš v čem může být problém?

[18:53]
Arnošt:
   Asi bug

[18:54]
F3N0M3N:
   a jak ho mam fixnout?

[18:54]
Arnošt:
   Odstraň zložku win32
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod parnodebi » 03 srp 2019, 19:45

Chtěl bych pochválit admina Mišelin308 za to že přenášel svoje zkušenosti ostatním hráčům JB. Moc si toho vážím a doufám, že stále budeš odvádět skvělou práci, děj se co děj. ;)

ajo vlastne xddddddddddddddddddddddddddddddddd
fc^in del id - tomas bata 2019
parnodebi
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10 črc 2019, 20:43
Bydliště: sabinov 4 matice slovenskej

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod Nightmare90 » 05 srp 2019, 10:19 VIP

parnodebi píše:Chtěl bych pochválit admina Mišelin308 za to že přenášel svoje zkušenosti ostatním hráčům JB. Moc si toho vážím a doufám, že stále budeš odvádět skvělou práci, děj se co děj. ;)

ajo vlastne xddddddddddddddddddddddddddddddddd



A co ty si o sobě vlastně myslíš, ty ubozaku?? Už tě mám dost.... Díky tvému demu se zrušil admin, který dělal svou práci dobře a dělal i věci nad rámec svých povinností.... Neříkám, že je špatně, že jsi ho nahlásil, ale za 1. Měl by sis zamést před vlastním prahem a za 2. Ano každý ví, že je Miselin zrušeny, ale připomínat to a zrovna tímto způsobem??? To se rovná myšlení 5ti leteho dítěte.... Zamysli se nad sebou frajere
Kdo jinému jámu bagr, sám do ní nosorožec.
KDYBYCH SE CHTĚL ZABÍT, VYLEZU NA TVÉ EGO A SKOČÍM NA TVÉ IQ
Uživatelský avatar
Nightmare90
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 241
Registrován: 01 črc 2016, 15:26
Bydliště: Kolín

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod eX3mPlary » 05 srp 2019, 10:50

Nightmare90 píše:
parnodebi píše:Chtěl bych pochválit admina Mišelin308 za to že přenášel svoje zkušenosti ostatním hráčům JB. Moc si toho vážím a doufám, že stále budeš odvádět skvělou práci, děj se co děj. ;)

ajo vlastne xddddddddddddddddddddddddddddddddd



A co ty si o sobě vlastně myslíš, ty ubozaku?? Už tě mám dost.... Díky tvému demu se zrušil admin, který dělal svou práci dobře a dělal i věci nad rámec svých povinností.... Neříkám, že je špatně, že jsi ho nahlásil, ale za 1. Měl by sis zamést před vlastním prahem a za 2. Ano každý ví, že je Miselin zrušeny, ale připomínat to a zrovna tímto způsobem??? To se rovná myšlení 5ti leteho dítěte.... Zamysli se nad sebou frajere


Nejsem zadny zastance, ale miselina jsem znal v dobe kdy nemel prava a je to fajn typek. Uprimne by me zajimalo co je na tom demu tak spatne. Jedine co jsem tam rozumnel bylo ze senorita ma prava protoze byla na nejakem srazu s maxipsem nebo co.
A jo no, mozna proto senoritu nezrusili aj navzdory opravnenym stiznostem. Timto jste jen dokazali jak to je.
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod Naiz » 05 srp 2019, 11:58 VIP

Nic proti, ale kdyz byl zruseny na zaklade jednoho dema a po opakovanych stiznostech, tak si asi praci moc dobre neplnil. :roll:
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod SwitchFavy » 06 srp 2019, 18:24

david5503 píše:
UnyversaL píše:
david5503 píše:Potrati


Ještě nedávno si chtěl mezi tyto "potraty" patřit. :)


Ne , chtel jsem jenom admina na JB s váma sem nechtel mít nic společního.
Ja neříkam že každý kto je admin je debil ja říkam že co jsou teď admini vačšina z nich jsou debilové.

Aspoň vieš, prečo si zamietnutý. Sme tu jeden tým. 8-)
Uživatelský avatar
SwitchFavy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1363
Registrován: 04 úno 2014, 20:14

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod FUci » 06 srp 2019, 18:27 VIP

david5503 píše:
UnyversaL píše:
david5503 píše:Potrati


Ještě nedávno si chtěl mezi tyto "potraty" patřit. :)


Ne , chtel jsem jenom admina na JB s váma sem nechtel mít nic společního.
Ja neříkam že každý kto je admin je debil ja říkam že co jsou teď admini vačšina z nich jsou debilové.


Chápu tvé zklamání, byl jsi do snahy o post admina tak zapálený, až jsi kvůli tomu chtěl Knedlajsovi rozbít hubu :D
Uživatelský avatar
FUci
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 85
Registrován: 18 úno 2018, 21:46

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod UnyversaL » 06 srp 2019, 20:43 VIP

SwitchFavy píše:Aspoň vieš, prečo si zamietnutý. Sme tu jeden tým. 8-)


:lol:
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod Senorita » 07 srp 2019, 08:59

eX3mPlary píše:
Nightmare90 píše:
parnodebi píše:Chtěl bych pochválit admina Mišelin308 za to že přenášel svoje zkušenosti ostatním hráčům JB. Moc si toho vážím a doufám, že stále budeš odvádět skvělou práci, děj se co děj. ;)

ajo vlastne xddddddddddddddddddddddddddddddddd



A co ty si o sobě vlastně myslíš, ty ubozaku?? Už tě mám dost.... Díky tvému demu se zrušil admin, který dělal svou práci dobře a dělal i věci nad rámec svých povinností.... Neříkám, že je špatně, že jsi ho nahlásil, ale za 1. Měl by sis zamést před vlastním prahem a za 2. Ano každý ví, že je Miselin zrušeny, ale připomínat to a zrovna tímto způsobem??? To se rovná myšlení 5ti leteho dítěte.... Zamysli se nad sebou frajere


Nejsem zadny zastance, ale miselina jsem znal v dobe kdy nemel prava a je to fajn typek. Uprimne by me zajimalo co je na tom demu tak spatne. Jedine co jsem tam rozumnel bylo ze senorita ma prava protoze byla na nejakem srazu s maxipsem nebo co.
A jo no, mozna proto senoritu nezrusili aj navzdory opravnenym stiznostem. Timto jste jen dokazali jak to je.


Ventilovať svoje názory o kolegoch, verejne na serveroch, nie je správne, obzvlášť, keď sa zakladajú na slovnom spojení "jedna baba povedala". Na žiadnom zraze som nebola, nikoho som orálne neuspokojila.. Nabratá som bola bežným spôsobom a primárne pre pomoc s JB PP.
Chápem, že toto je jediné vzrušenie, ktoré v svojich životoch zažívate, ale myslím, že je na mieste túto tému uzavrieť.
Uživatelský avatar
Senorita
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 557
Registrován: 17 dub 2018, 20:21

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod eX3mPlary » 07 srp 2019, 09:07

Senorita píše:
eX3mPlary píše:
Nightmare90 píše:
parnodebi píše:Chtěl bych pochválit admina Mišelin308 za to že přenášel svoje zkušenosti ostatním hráčům JB. Moc si toho vážím a doufám, že stále budeš odvádět skvělou práci, děj se co děj. ;)

ajo vlastne xddddddddddddddddddddddddddddddddd



A co ty si o sobě vlastně myslíš, ty ubozaku?? Už tě mám dost.... Díky tvému demu se zrušil admin, který dělal svou práci dobře a dělal i věci nad rámec svých povinností.... Neříkám, že je špatně, že jsi ho nahlásil, ale za 1. Měl by sis zamést před vlastním prahem a za 2. Ano každý ví, že je Miselin zrušeny, ale připomínat to a zrovna tímto způsobem??? To se rovná myšlení 5ti leteho dítěte.... Zamysli se nad sebou frajere


Nejsem zadny zastance, ale miselina jsem znal v dobe kdy nemel prava a je to fajn typek. Uprimne by me zajimalo co je na tom demu tak spatne. Jedine co jsem tam rozumnel bylo ze senorita ma prava protoze byla na nejakem srazu s maxipsem nebo co.
A jo no, mozna proto senoritu nezrusili aj navzdory opravnenym stiznostem. Timto jste jen dokazali jak to je.


Ventilovať svoje názory o kolegoch, verejne na serveroch, nie je správne, obzvlášť, keď sa zakladajú na slovnom spojení "jedna baba povedala". Na žiadnom zraze som nebola, nikoho som orálne neuspokojila.. Nabratá som bola bežným spôsobom a primárne pre pomoc s JB PP.
Chápem, že toto je jediné vzrušenie, ktoré v svojich životoch zažívate, ale myslím, že je na mieste túto tému uzavrieť.


A ty mas vzrusenie z toho ze mas admina, ze? Nejaka babka mne tu bude neco psat. Vsak ani nemas zadost o prava nikde.. Tak tu nepis pindy ze beznym zpusobem, jakoze mas tam dost opravnenych stiznosti sice o 1 min nez miselin, ale i tak. Btw v tom demu neni jedna baba povedala, ale maxipes rikal, tak si nevymyslej. Jinak pokud vim, tak jeden admin AzzLack psal do chatu mnohem horsi veci a zrusen nebyl.
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod KosSo » 07 srp 2019, 09:16 VIP

Chlapci kvalitne vám to slniečko udiera na hlavičky :D Užívajte si radšej prázdniny lebo za chvíľu nastupujete na druhý stupeň ZŠ a máte po srande !
Obrázek
Uživatelský avatar
KosSo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1436
Registrován: 05 úno 2013, 15:25
Bydliště: Banská Štiavnica

PředchozíDalší

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků