Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod CLieR » 15 led 2013, 02:19

Pomohl ti nějaký admin/support více, než musel? Zachránil tě? Využij topicu a poděkuj mu :)
Edit by Lakky: Díky patří tobě Peťane. Nikdy nezapomenu! Tvá slova ,,Jsme stále mládi! Naplněni energií, láskou a silou překonat veškeré překážky, které život nastraží!!!´´
Filosofie.
Uživatelský avatar
CLieR
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 129
Registrován: 23 led 2013, 16:41

Pochvaly členům GS týmu

od Rumcajz » 15 led 2013, 02:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod Tesko » 29 led 2013, 19:15

Dobrý den, chtěl bych využít tohoto topicu a poděkovat Supportovi Skalinovi za pomoc s : Opravením / sprovozněním FB a také za ÚSPĚŠNÉ nainstalování prvků (SP3) Skalinovi velice děkuji za jeho ochotu, čas a pomoc :)
Uživatelský avatar
Tesko
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1400
Registrován: 23 led 2013, 16:27

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod Takko » 29 led 2013, 21:10

Ja by som chcel podakovat veeeeelmy Server Adminovi TazZ. Ktori napriek tomu ze som porobyl par stupidnich veci ma nechal adminovat nadalej.


ESTE RAZ TI DAKUJEM VELMY PEKNE !
Uživatelský avatar
Takko
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 414
Registrován: 23 led 2013, 15:05

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod R4gn4r0K » 29 led 2013, 21:12

Takko píše:Ja by som chcel podakovat veeeeelmy Server Adminovi TazZ. Ktori napriek tomu ze som porobyl par stupidnich veci ma nechal adminovat nadalej.


ESTE RAZ TI DAKUJEM VELMY PEKNE !


ja by som chcel podakovat Tebe za bezchybnu slovencinu :D
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod Takko » 29 led 2013, 21:59

R4gn4r0K píše:
Takko píše:Ja by som chcel podakovat veeeeelmy Server Adminovi TazZ. Ktori napriek tomu ze som porobyl par stupidnich veci ma nechal adminovat nadalej.


ESTE RAZ TI DAKUJEM VELMY PEKNE !


ja by som chcel podakovat Tebe za bezchybnu slovencinu :D



Nie si prvy ani posledny co mi to povedal :P

e. by Koliesko: Keď píšeš že nie je prvý čo ti to povedal tak by si sa mal nad sebou zamyslieť a spraviť s tým niečo...
Uživatelský avatar
Takko
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 414
Registrován: 23 led 2013, 15:05

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod wafla » 01 úno 2013, 14:58

Chcel by som poďakovať ADMINOVI SvH-SpiritEEs zato že mi pomáhal so Steamom :) ale bohužial sa mi pokazil ale ajstak mu ďakujem a takysto Hybridovi.
^'P4fl-treba hrat^' ;)
Uživatelský avatar
wafla
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 90
Registrován: 23 led 2013, 15:24

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod KOFOLA » 01 úno 2013, 18:39

Aby to nevypadalo blbe, ze piau jen stiznosti, tak napisu jednu pochvalu.

Chtel bych pochvaliy admina Kozuch za velmi rychlou realci pri nahlaseni hrace na forku. Urazel mi rodinu proste sulin a hrac byl na fprum nahlasen a temer olamzite zabanovan. Dik, dobra prace Kozuch jen tak dal.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod MaXxiMuM » 02 úno 2013, 22:12 VIP

Caute, chcel by som hlavne podakovat adminovi Ryuk za to že mi viackrát pomáhal s pingom. Dakujem velice pekne Ryuk :)
Uživatelský avatar
MaXxiMuM
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 30 led 2013, 09:46
Bydliště: Trnava

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod KillerRapper7 » 02 úno 2013, 23:33

Chci poděkovat Mikimu na Jb #6,protože dneska tam byly úplný s prominutím DEMENTI kteří byly za CT.

A další kterým chci poděkovat:
Poldas.Qweek,Qweel,Miki.

P.S: ClieR a Awee nemohly byste někdy zajít na JB #6? Díky.
Ex CS 1.6 Admin
Ex PP Admin Furien
Ex Pořadatel Furien Turnajů
Uživatelský avatar
KillerRapper7
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 844
Registrován: 23 led 2013, 16:51

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod Liam » 04 úno 2013, 13:43

Rád by som poďakoval Volume-mu , za to , že mi dal možnosť pôsobiť na gs :) Vďaka !
Uživatelský avatar
Liam
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 78
Registrován: 24 led 2013, 18:37

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod bulicek96 » 07 úno 2013, 01:23

Ahoj, já bych chtěl poděkovat následujícím adminům:
Awee - rychle reaguje na zprávy/fórum a neignoruje mě, jako většina adminů když mám nějaký problém, a ikdyž si neví sám rady, tak se buďto snaží získat informace které potřebuji, nebo mě odkáže na člověka, který mi s tím poradí. Je to taky pohodový admin a umí přiznat chybu.
ClieR + PEto - omlouvám se, jestli píšu jména špatně, ale je celkem pozdě a já jsem unavený, tak se prosím nezlobte :) Nicméně Vám bych chtěl poděkovat za všechny návody, topicy a vzory jak se co má vyplňovat. Prostě dokonalá práce tu na webu a doufám, že Vás někdy potkám i ve hře? :)
Supinavec - podle mne nejpohodovější admin, kterého znám. Je hodně adminů, kteří jsou normální, ale nikdo mi není tak blízký jako Supinavec s tím jeho "vychlastaným" hlasem (blízký nemyslím tak, že jsem teplej) :D
PlayerzEro - už to není člen GS týmu, ale byl to dobrý admin a v začátcích mi hodně pomáhal se seznámit s módem JB.
Rodnys - trochu ostřejší, ale poctivý a chválihodný admin a také můj nynější server admin (JB 8). Doufám, že spolu budeme normálně vycházet, ale zatím co jsme spolu hráli pár hodin tak mi to připadalo, že patříš taky mezi ty normálnější adminy. Taky Ti děkuju, že jsi mi vysvětlil nové "vlastnosti" banu :D
Golem - tady není co dodat, jelikož jsem ho znal už před tím, než se stal adminem a hrávali jsme spolu dlouho a často, tak ho chci pochválit za to, že zatím (myslím 6 měsíců) dělá svoji práci admina na výbornou a nestal se z něj nějaký namachrovaný hráč s právama co se vytahuje tím, že je admin. Prostě hraje jako normální hráč, akorát má výhodu, že jakmile tam někdo nehraje podle pravidel, tak s tím může něco udělat. Jednou bych chtěl být hráčem, popřípadě adminem jako on! :)
Toto je vše na co jsem si v tuto pozdní hodinu vzpomněl, a doufám, že jsem tu nenaplácal mnoho pravopisných chyb a omlouvám se na ty, na které jsem zapomněl, ale toto jsou hlavní lidé, kteří si pochvalu zaslouží. Ještě jednou díky ClieRovi, že tento topic vymyslel, nebo alespoň uskutečnil a dostal jsem možnost poděkovat těm, kteří si to zaslouží.
Uživatelský avatar
bulicek96
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 93
Registrován: 04 úno 2013, 15:35

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod Figi » 08 úno 2013, 06:50

Ja by som chcel poďakovať všetkým mojím SA ( Technik, Werigo, eSo, Multik ) za to, že majú trpezlivosť s mojou neaktivitou :)
Uživatelský avatar
Figi
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 105
Registrován: 23 led 2013, 16:13

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod JConnor » 08 úno 2013, 22:35

Velká pochvala bývalému SA na pokemodu nuggimu. Vedel si udržať na serveri poriadok a hlavne kvalitných adminov. Veľa šťastia:)
Uživatelský avatar
JConnor
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 23 led 2013, 17:29

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod kilo » 10 úno 2013, 10:36

Chcel by som pochváliť Supporta Milana ( možno bývaleho už neviem ) keď mi pomohol zapnúť CoD:MW 3 ktoré sa inštalovalo strašne komplikovano :D ( neni to výhovorka )
Uživatelský avatar
kilo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 25 led 2013, 21:27

Re: Pochvaly členům GS týmu

Příspěvekod CLieR » 10 úno 2013, 10:50

Chválím chlapce z MC! :D
Filosofie.
Uživatelský avatar
CLieR
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 129
Registrován: 23 led 2013, 16:41

Další

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků