Volná debata o Counter Strike 2.

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod ViktorOnlyJB » 23 čer 2017, 09:23 VIP

Dlouho tu nikdo nikomu nepoděkoval, tak já chci poděkovat JB adminům, kteří dělají neplechu, díky naší skupině na steamu ! :) :lol: :lol: 8-)
ex 1.6Admin -> XY let.
ex GOAdmin -> XY let.
xd
4x vítěz JB Football Cupu - 4v4, 3v3, 2v2; 2v2 - GS Football Maestro - Golden Hattrick
Uživatelský avatar
ViktorOnlyJB
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1348
Registrován: 24 led 2013, 20:26
Bydliště: Tam kde si lehnu..

Re: Pochvaly členům GS týmu.

od Rumcajz » 23 čer 2017, 09:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Tam kde si lehnu..

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod KiNgPatas » 23 čer 2017, 10:44 VIP

Taky děkuju tady s Viktorem všem super JB adminům se kterýma je sranda na tsku a i na serveru . 8-)
Uživatelský avatar
KiNgPatas
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 717
Registrován: 06 srp 2016, 22:33
Bydliště: CS:GO

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod TenLula » 23 čer 2017, 19:05 VIP

PaTas - nejochotnější a nejlepší admin!
Nebyl den kdyby mě on nepomohl ani mě nesplnil přání které jsem měl! Když něco potřebuji Patas vždy pomůže.
P.S. - Jsem rád že existuje takýhle admin a doufám že to dotáhneš někam víš!
GO TTT Admin - 24.9.2017 - 13.07.2019 / 1.11.2019 - 21.11.2020
GO ALL servers
„Všechno co má svůj začátek, má i svůj konec.“
Uživatelský avatar
TenLula
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 791
Registrován: 06 kvě 2017, 09:46
Bydliště: Trouble in Terorist Town, GameSites.cz

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod TheJephi » 23 čer 2017, 23:26 VIP

Chtěl bych pochválit adminy:
Paťase-někdy na ten server přijde
MauZe-za supr ochotu a nejlepšího admina
Lifa a Karlose-za to ,že tak zvládájí HLSA
Sky-za supr admina na TTT
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod PoPMaNCZ » 24 čer 2017, 11:31

Děkuji adminovi Mauzovi, že je mi vždy ochotný pomoci a přijde na server, hned co mu napíšu. Je vtipný, sympatický, má hlas na simona, který se krásně poslouchá a určitě je velmi hezký :P . Má krásně udělaný steam profil a byl GE. Což se na admina JB jen tak nevidí. Ještě bych chtěl poděkovat akademikovi Jephimu, sice není admin, ale díky němu mám vždy lepší den! Je s ním sranda! :P Díky! Dále bych chtěl poděkovat šerifovi Awee, že mě vždy tak krásně tahá v kompetech a povzbuzuje náš team v těžkých chvílích! Díky i tobě!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
steamcommunity.com/id/PoPMaNCZ
Uživatelský avatar
PoPMaNCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 25 čer 2013, 09:37

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod DarkyOfficial » 29 čer 2017, 12:54 VIP

Pochválil by som Patasa a Calvina. :D
Obidvaja sú super!

e. CalvinKlein: Děkuji pěkně ❤️, já tě mohu jako akademika pouze chválit.
CS:GO Jailbreak Akademik
Hráč :D
Uživatelský avatar
DarkyOfficial
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 22 říj 2016, 14:48

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod Jabber » 02 črc 2017, 13:23

Ďakujem Patasovi za dobre odvedenú prácu admina :) Vždy keď je treba, nájde si čas a príde. ĎAKUJEM
Hellsm je real slave
Uživatelský avatar
Jabber
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 105
Registrován: 21 dub 2017, 16:40

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod ZAJ0 » 02 črc 2017, 21:01 VIP

Vidím že sa zas oživil tento topic tak tiež by som chcel poďakovať pár kolegom. ;) 8-)
Life_ ( Za to že to somnou skúsil a je to super typek. "Povedal by som ti super citát ale už neviem ako to bolo." )
Bonfi ( Za každodennú pomoc. Mám ho rád. 8-) "Hej týpci s kameram poďte za mnou!" )
Viktor ( Pohoďák ktorý zabuda že v kompetoch tahám ja a nie zadarmo! "Zajo zmáčkni E na ten telefon." )
Calvin ( Za perfektné zaučenie a taktiež obrovskú pomoc. "Co to valíš?")
MauZ ( Za jeho super spev a taktiež pomoc. "Zlomila si moje krehké srdiečko.")
Ponynka ( Spolupráca na serveroch. "Ahoj Zajičku❤")
Angel of Darkness ( Čo povedať... skrátka HENTAIFIL. ;) )
Erbi (Pohoďák čo si stále myslí že za jeho velký rank je aj tak lepší ako ja... :D )



Dnes to bude bez Patasa ten ich tu ma aj tak vela... :D
Ale nie... Patas ( Priatelský mne osobne veľká pomoc, spolupráca, zábava a pod. Čo povedať... Ďaleko to snad dotiahne aj stým Downovým syndromom. :D )
Ďakujem a prajem krásny zvyšok dňa.
Zajo, the lover and loved.

E. by Vik.: Díky ❤️ :D
E. By Calvin.: Taky děkuju :D
Uživatelský avatar
ZAJ0
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 334
Registrován: 23 led 2013, 15:28

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod Gelmox » 02 črc 2017, 21:13

Chválim Patasa. Vždy pomože ked si niesom istý alebo príde na server ak ho potrebujem.
Gelmox
Uživatelský avatar
Gelmox
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 01 pro 2015, 21:40

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod Deadly » 02 črc 2017, 22:27

Chtěl bych pochválit Admina Patase snad nejlepší admin na jb vždycky si najde čas a pomůže ostatním včetně mě dobře zasahuje na serveru,snad to dotáhne dál než je ted.
Uživatelský avatar
Deadly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 21 úno 2017, 17:52

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod KalvinJB » 03 črc 2017, 01:16 VIP

Musím zde vzdát čest těmto lidem:
-> Patas: bez něj bych to nebyl já, jsme už jako rodina...
-> Viktor: padli jsme si do oka už ze začátku, Viktor je prostě Viktor a mám ho rád ❤️
-> Life: bez něj bych tu ani nebyl, moc pro mě znamená i když jsem udělal několik chyb vždy mě podržel. +obrovský rep.
-> Zajo: je to můj malý padawan kterého mám moc rád.
-> Karlos: obrovská ochota vůči mě, vždy pomohl.
-> MauZ: největší inspirace stát se adminem, plus milujeme kebab oba.

Miluju vás, Calvin ❤️

E. by Vik.: Díky ❤️ :D
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod sSwizzyCze » 03 črc 2017, 09:37 VIP

Zdravím , rád bych pochválil 3 blázeny z A-Teamu , které jsem si dost oblíbil . Jsou to PatasCZ47 , CalvinKlein a Sky . :lol:

PatasCZ47 - JailBreak - S Patasem se znám skoro rok a musím říct , že to je vážně týpek . Dá se s nim o něčem vážně bavit a už předním než byl adminem jsem k němu měl respekt , ale hned co se dostal do A-Teamu , tak mi respekt k němu ještě vzrostl , protože mi hodně pomáhá s pravidly a je celkově jeden z těch ochotných adminů 8-) :D

CalvinKlein - JailBreak - Do té doby , než se stal adminem jsem ho vůbec neznal , ale příjemně mě překvapilo , jaký je super admin ;)

Sky - TTT - Sky je super TTT admin , když vynechám to , jak mě provokuje -,- :D I tak to je vážně borec :) Dlužím mu 1 € : :lol:
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod ViktorOnlyJB » 03 črc 2017, 10:02 VIP

Taky děkuji Viktorovi, že oživil tento topic. Děkuji Zajovi, že mi pomůže s turnajem a Calvin je Calvin ❤️ Díky :D
ex 1.6Admin -> XY let.
ex GOAdmin -> XY let.
xd
4x vítěz JB Football Cupu - 4v4, 3v3, 2v2; 2v2 - GS Football Maestro - Golden Hattrick
Uživatelský avatar
ViktorOnlyJB
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1348
Registrován: 24 led 2013, 20:26
Bydliště: Tam kde si lehnu..

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod KiNgPatas » 03 črc 2017, 12:45 VIP

Ahojte,dneska bych chtěl dát mojí úctu zde těmto Adminům

Calvin: -> Co říct s Calvinem jsem na Gs začal a stále tu jsme,oba dva jsme si prošli akademií a dotáhli to až na adminy. Bez něho bych tady vlastně ani nebyl je to člověk na správném místě a super brácha. Takže díky za všechnu pomoc a snad to dotáhneš ještě dál. :) PS: Má dobré streamy.

Viktor: -> Mému dalšímu nejoblíbenějšímu adminovi Viktorovi patří velké dík za to jak mi kontroloval dema v akademii a za to jak už mi několikrát pomohl jak na serveru tak i s nějakou chybu co jsem udělal nebo prostě když jsme spolu hráli kompet. Je to pohoda týpek se kterým je sranda na tsku a pobyt na serveru ihned lepší. Další dík mu určitě patří za to jak založil naší super skupinu na Steamu a jak oživil tento topic. Takže díky moc za všechno. 8-)

Karlos: -> Ted bych chtěl asi nejvíc poděkovat Karlosovi za to jak mi několikrát pomohl s pravidly. Je to super člověk se kterým se dá bavit o všem,jsem rád že jsi HLSA a doufám,že tam budeš ještě dlouho. Takže díky moc za všechno. 8-)

Life: -> Dalšímu člověku ,kterýmu patří moje velké dík je Life,několikrát už mi pomohl s několika věcma urovnal mi pravidla tak jak mají být,pustil mě k testům kde jsem následně uspěl a dalších plno věcí ,které kdybych vypisoval tak tady budem do zítra.Takže díky moc. 8-) PS: Nenechej se zrušit byla by to škoda a chyběl bys nám tady. :?

Brookly: -> Nyní bych chtěl poděkovat Vedení akademie a to zde Brooklymu za to jak to semnou vydržel v akademii. Díky tobě jsem úspěsně prošel akademií a mohl jsem stát adminem jsi v pohodě člověk se,kterým se dá bavit o všem a je s tebou sranda jak na Tsku tak i na serveru. Takže bud stále takový jaký jsi a ještě jednou děkuju za všechno.

Zajo: -> Zajo je další Admin,kterýmu patří dík. Myslim si ,že když jsem mi dva na serveru tak jsme docela dobrá dvojika.Jsi přátelský a pohodový člověk,kterej se nebojí nikomu nic říct.Takže ještě jednou díky a zůstan takový jaký si. 8-)
PS: Kup si lepší mikrofon pro dobro lidí na serveru :lol:

Angel of Darkness: -> Další super kámoš a člověk je zde Angel,vždy když mu napišu jestli jde jen tak pokecat na tsko nebo zahrát na server tak si udělá čas a jde. Asi největší společné nervy co jsme měli společné byly na pohovoru na admina kde jsme byli společne.Takže díky moc ještě jednou.

Loli: ->
Také bych chtěl zde poděkovat Lolince za to ,že si občas udělala čas a zkontrolovala mi pár dem v akademii dále za to jak jsi přátelská a pohodová.Takže díky moc.

Bonfi: -> Další super admin je zde Bonfi je kamarádský s nikym se nehádá a všechno řeší s klidem.Je s nim dobrej pokec na tsku a dobré hraní na serveru.Několikrát mi v začátcích mého adminování pomohl. Dále bych ho chtěl pochválit za to jaký je super DJ na tsku .Takže díky moc. 8-)

Erbi: -> Zde bych chtěl poděkovat Erbimu za to jak se s nim dá dobře bavit na tsku.Na serveru je tichý a nenápadný ,ale když ho něco naštve tak je i výbušný.Dobře tahá v kompetech.Takže díky moc. 8-)

Mauz: -> Další super člověk je Mauz ,který je prostě takový jaký je,je svůj a jde si za svym. Je přátelkský a strašnej pohodář nikdy se nenaštve a rád pomůže.Takže díky moc.

Wassa: ->
Wassa byl můj první admin ,kterého jsem poznal na serveru ze začátku mého hraní na Gs a ukázal mi jaký to vlastě je a jak se orientovat na gsku .Jsi super kámoš a dobře taháš v kompetech. Takže díky moc.

Smilel: -> Přátelský člověk se kterym se dá bavit + fakt super kámoš ,kterej pomůže se všim i když je tedka dost línej tak věřim ,že to dotáhne daleko jak v game life tak i real life. Díky moc za všechno.
----------------------------------------------------------------------------------

Ještě jednou všem velké DÍKY za to jací jste. Jsem rád,že můžu být a spolupracovat v A-Teamu s takovýma lidma jako jste VY.
Mám Vás rád. <3
Uživatelský avatar
KiNgPatas
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 717
Registrován: 06 srp 2016, 22:33
Bydliště: CS:GO

Re: Pochvaly členům GS týmu.

Příspěvekod nYcko » 03 črc 2017, 15:50

PatasCZ47 píše:Ahojte,dneska bych chtěl dát mojí úctu zde těmto Adminům

Calvin: -> Co říct s Calvinem jsem na Gs začal a stále tu jsme,oba dva jsme si prošli akademií a dotáhli to až na adminy. Bez něho bych tady vlastně ani nebyl je to člověk na správném místě a super brácha. Takže díky za všechnu pomoc a snad to dotáhneš ještě dál. :) PS: Má dobré streamy.

Viktor: -> Mému dalšímu nejoblíbenějšímu adminovi Viktorovi patří velké dík za to jak mi kontroloval dema v akademii a za to jak už mi několikrát pomohl jak na serveru tak i s nějakou chybu co jsem udělal nebo prostě když jsme spolu hráli kompet. Je to pohoda týpek se kterým je sranda na tsku a pobyt na serveru ihned lepší. Další dík mu určitě patří za to jak založil naší super skupinu na Steamu a jak oživil tento topic. Takže díky moc za všechno. 8-)

Karlos: -> Ted bych chtěl asi nejvíc poděkovat Karlosovi za to jak mi několikrát pomohl s pravidly. Je to super člověk se kterým se dá bavit o všem,jsem rád že jsi HLSA a doufám,že tam budeš ještě dlouho. Takže díky moc za všechno. 8-)

Life: -> Dalšímu člověku ,kterýmu patří moje velké dík je Life,několikrát už mi pomohl s několika věcma urovnal mi pravidla tak jak mají být,pustil mě k testům kde jsem následně uspěl a dalších plno věcí ,které kdybych vypisoval tak tady budem do zítra.Takže díky moc. 8-) PS: Nenechej se zrušit byla by to škoda a chyběl bys nám tady. :?

Brookly: -> Nyní bych chtěl poděkovat Vedení akademie a to zde Brooklymu za to jak to semnou vydržel v akademii. Díky tobě jsem úspěsně prošel akademií a mohl jsem stát adminem jsi v pohodě člověk se,kterým se dá bavit o všem a je s tebou sranda jak na Tsku tak i na serveru. Takže bud stále takový jaký jsi a ještě jednou děkuju za všechno.

Zajo: -> Zajo je další Admin,kterýmu patří dík. Myslim si ,že když jsem mi dva na serveru tak jsme docela dobrá dvojika.Jsi přátelský a pohodový člověk,kterej se nebojí nikomu nic říct.Takže ještě jednou díky a zůstan takový jaký si. 8-)
PS: Kup si lepší mikrofon pro dobro lidí na serveru :lol:

Angel of Darkness: -> Další super kámoš a člověk je zde Angel,vždy když mu napišu jestli jde jen tak pokecat na tsko nebo zahrát na server tak si udělá čas a jde. Asi největší společné nervy co jsme měli společné byly na pohovoru na admina kde jsme byli společne.Takže díky moc ještě jednou.

Loli: ->
Také bych chtěl zde poděkovat Lolince za to ,že si občas udělala čas a zkontrolovala mi pár dem v akademii dále za to jak jsi přátelská a pohodová.Takže díky moc.

Bonfi: -> Další super admin je zde Bonfi je kamarádský s nikym se nehádá a všechno řeší s klidem.Je s nim dobrej pokec na tsku a dobré hraní na serveru.Několikrát mi v začátcích mého adminování pomohl. Dále bych ho chtěl pochválit za to jaký je super DJ na tsku .Takže díky moc. 8-)

Erbi: -> Zde bych chtěl poděkovat Erbimu za to jak se s nim dá dobře bavit na tsku.Na serveru je tichý a nenápadný ,ale když ho něco naštve tak je i výbušný.Dobře tahá v kompetech.Takže díky moc. 8-)

Mauz: -> Další super člověk je Mauz ,který je prostě takový jaký je,je svůj a jde si za svym. Je přátelkský a strašnej pohodář nikdy se nenaštve a rád pomůže.Takže díky moc.

Wassa: ->
Wassa byl můj první admin ,kterého jsem poznal na serveru ze začátku mého hraní na Gs a ukázal mi jaký to vlastě je a jak se orientovat na gsku .Jsi super kámoš a dobře taháš v kompetech. Takže díky moc.

Smilel: -> Přátelský člověk se kterym se dá bavit + fakt super kámoš ,kterej pomůže se všim i když je tedka dost línej tak věřim ,že to dotáhne daleko jak v game life tak i real life. Díky moc za všechno.
----------------------------------------------------------------------------------

Ještě jednou všem velké DÍKY za to jací jste. Jsem rád,že můžu být a spolupracovat v A-Teamu s takovýma lidma jako jste VY.
Mám Vás rád. <3


A na toho čo ti vybavil unban permy čo si dostal od tmaveho patkáňa si rychlo zabudol :D
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

PředchozíDalší

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků