Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Poděkování adminům a GS za lekci a dětství

Příspěvekod memoriesheh » 11 dub 2023, 03:12

Ahoj.

Dostal jsem brakedown když jsem zjistil jak dlouho uběhlo od doby kdy jsem prvně naběhl na server na Gamesites a začal hrát HNS a BHOP kde vyrůstali všichni cheateři.

Našel jsem archiv kde je ještě starý vzhled portálu před několika lety... dojalo mě jak se to tu změnilo v úplný smažácký místo..

Tímto by jsem chtěl poděkovat všem adminům za to trpění na serverech s námi tupými lidmi co si jdeme zahrát na server a ani si nevážíme co pro nás děláte. Jste vojáci kteří nesmí být zapomenutí.

Rozjeli jste mi moje dětství od mých 7 let pařím tuhle zasranou hru a nikdy nezapomenu na tu chvíli kdy jsem poprvé zašel na jb a změnilo mi to život. Actually nevím jestli k horšímu nebo k lepšímu...

Je to smutné a zároven zdrcující že tahle komunita upadla do stavu totalních sraček.

Díky vám a téhle hře jsem se vysral na kámoše a nemám nikoho. Co ráno vstanu zapnu csko protože to je můj kámoš a ted jsem si uvědomil, že přijdu na server a začne mi týpek nadávat že mám cheaty přitom jsem totálně legit i když obcházím bany.

Čím dál více si uvědomuji že nemám čas na sebe protože radši hraju hru která mi do života nic nedá, protože tam jsou toxic hovada.

Tímto by jsem chtěl říct, že odcházím z portálu Gamesites.cz a končím i na serverech. Není to joke,

Chci se řádně rozloučit s portálem a s lidmi které jsem zde potkal.


PS: Kdo by chtěl steam účty tak vám je klidně rozdám (zadarmo) zde pod příspěvek pokud mě Sewe nebo Ajay nezabanují..
Mám jich asi 100, jeden účet má cenu 3 000 Kč. Samozřejmě s jinou e-mailovou adresou atp.

@official ecnebi end on gamesites.cz
@official ecnebi end on gamesites.cz
@official ecnebi end on gamesites.cz

Děkuji za přečtení a snad se rozloučíte se starým veteránem v dobrým a nebudete tu psát nějaký hovadiny.

Mír s Vámi kidaci.
memoriesheh
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2023, 02:55

Poděkování adminům a GS za lekci a dětství

od Rumcajz » 11 dub 2023, 03:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník