Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Pojdsipokecat123

Příspěvekod NohomoBeLiked » 09 srp 2021, 20:57

Mně by reálně zajímalo, jestli tady má nějaký CHH admin zkušenosti ze SGS atd :DDD podle mě ani neví co to je :D Chcete tu po nás dema, vyčasovat to atd atd, naco :DDD pošlu clipy na kterých jde jasně vidět, že borec proti mě něco má a je to nedostačující? :DDD pak si sežeňte lidi na GS :D když tam banujete legit lidi a necháváte tam hrát lidi s cheatama :D mně už jen dojebává to, že si po jak velké pauze jdu spustit csko, včera bum cheater na serveru, dneska bum perma za nic :D to že neumíš SGS a neumíš podle clipu poznat co je špatně z tebe dělá borce co se má hodně co učit :D Toto je portál o ničem zachvíli to max zkrachuje :d
EVIP - ZOMBIE BLOOD 1
EVIP - JAILBREAK 2
EVIP - JAILBREAK 1
EVIP - CAPTURE FLAG 1
NohomoBeLiked
Akademik
 
Příspěvky: 205
Registrován: 23 dub 2020, 15:36

Pojdsipokecat123

od Rumcajz » 09 srp 2021, 20:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pojdsipokecat123

Příspěvekod eXtr3mer » 10 srp 2021, 09:35

NohomoBeLiked píše: pošlu clipy na kterých jde jasně vidět, že borec proti mě něco má a je to nedostačující? :DDD

Najprv sa sťažuješ na CHH a hneď potom žiadaš, aby banovali hráčov bez priamych dôkazov, len pretože ty si presvedčený, že cheatujú... Bohužiaľ takto to nefunguje :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Pojdsipokecat123

Příspěvekod Wawle » 14 srp 2021, 19:56 VIP

eXtr3mer píše:
NohomoBeLiked píše: pošlu clipy na kterých jde jasně vidět, že borec proti mě něco má a je to nedostačující? :DDD

Najprv sa sťažuješ na CHH a hneď potom žiadaš, aby banovali hráčov bez priamych dôkazov, len pretože ty si presvedčený, že cheatujú... Bohužiaľ takto to nefunguje :)



Zase bych nepovažoval klipy jako nepřímý důkaz..
Jako nevím jestli je lepší klip, který vytvoří člověk, nebo demo, které je často zabugované.
Ano, chápu, že chcete vidět pohled z osoby podezřelého, ale prostě nevím no.. :evil:
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Pojdsipokecat123

Příspěvekod Derakh12 » 14 srp 2021, 21:56 VIP

Upřednostňují se vždy dema, jelikož jiná média jako klipy, video na YouTube a podobné může být účelově upraveno.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků