Volná debata o Lolko a všem co vás zajímá.

Re: Poláci ?

Příspěvekod Brnda » 12 úno 2013, 05:38

berte to tak ze v kazdem teamu musi byt nekej feeder nejde hrat hru bez feederu to by bylo nanic, este mate flamery(nwm jestli to pisu dobre) takze dalsi nejen polaci feedujou nikdy nikomu se nemuze darit furt hra nekdy se vydari a nekdy zase ne no
all pub late

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Brnda
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 216
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Poláci ?

od Rumcajz » 12 úno 2013, 05:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Poláci ?

Příspěvekod GAIZEN » 12 úno 2013, 07:47

Keby ste nehrali na trapnom Easte kde nehra žiadny z top hráčov a stále sa len sťažujete že tam hrajú trápny poliaci :D

Prečo teda nehráte na Weste? :) Ak je tu niekto čo už má na LoL niečo nahraté a má aspoň 1350 ELO na Weste kde to nejde tak lahko ako na Eastu tak napíšte PM na DUO Ranked :)

K tomu ELO , ELO oficálne neexistuje ale pri výbere a banovaní champov sa to radí stále podľa ELA takže kdesi to ELO musí byť :)

A na LoLKINGU si vaše ELO môžte pozrieť kedy koľvek kedže sa tam zaznamenáva stále ako predtým :)

P.S. -> Mal som 1400 ELO a Silver Division II a stačilo pár hlupákov v teame viac zapasov po sebe a skončil som Silver V takže nezúfajte a hrajte to len pre zábavu a nie len pre Ligy a Divizia (aj ked ma stve ze som spadol a nie som aspon tam kde som bol :D)
Uživatelský avatar
GAIZEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 23 led 2013, 18:53

Re: Poláci ?

Příspěvekod Fairman20 » 12 úno 2013, 08:50

Scipo bože já mám 30 lvl prosimtě..

Gustik.. nebere se teleport ? proč by se neměl brat ? on je tam na to určený že si ho můžeš vzít a nemusíš..
vy tu temu fakt moc rozumíte tvl.. to sem viděl jak tu hraje většina gsáků lolko, 0/10 za volibeara :DDDD To je fakt směšné
Uživatelský avatar
Fairman20
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 55
Registrován: 26 led 2013, 01:23

Re: Poláci ?

Příspěvekod lamka » 12 úno 2013, 11:49

fairman sand in da vagina :D
Uživatelský avatar
lamka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 23 led 2013, 21:39

Re: Poláci ?

Příspěvekod GAIZEN » 12 úno 2013, 11:53

Fairman videl si už vôbec niaky stream alebo top match alebo turnaj?
Ak by si to videl tak takúto kravinu ako TELEPORT na adc nikdy nevypustíš...
Uživatelský avatar
GAIZEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 23 led 2013, 18:53

Re: Poláci ?

Příspěvekod hTcinfo » 12 úno 2013, 12:57 VIP

Tyjo jak to tak sleduju, tak kromě pár dobrých hráčů se na GS moc dobrých LoL playerů nenajde :D. Teleport na adc? možná, dobrá, ale je vidět že ti to moc nepomohlo. S těma polákama, jestli ti vadí transferni se na west a stěžovat si nebudeš. + ten screen co si poslal, ani bych se nedivil, kdyby si to měl "buglé" jako většina hráčů při champ selectu, kdy to vypadá že si to napsal první. Z toho důvodu je lepší se zetpat někoho dalšího aby rozhodl kdo napsal první to vaše pověstné MID, TOP atd atd.. Chyby, by si měl především hledat v sobě a ne v ostatních. Každý kdo tam stebou hraje chce vyhrát, a občas to POSERE i ten nejlepší.. Podle tvých rnk her nehraješ špatně, ale skus se zamyslet než si začneš stěžovat na někoho jiného :D
Verzerrte Welt - https://www.youtube.com/watch?v=1m6G10CwZpg
Uživatelský avatar
hTcinfo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1591
Registrován: 23 led 2013, 20:03
Bydliště: Brno

Re: Poláci ?

Příspěvekod Fairman20 » 12 úno 2013, 13:29

J když máme debila Choryho kterej to feedí a ještě junglí :D
Uživatelský avatar
Fairman20
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 55
Registrován: 26 led 2013, 01:23

Re: Poláci ?

Příspěvekod Gustik » 12 úno 2013, 14:19 VIP

Fairman20 píše:J když máme debila Choryho kterej to feedí a ještě junglí :D


Ano, všichni to feedí, ale ty hraješ nejlépe. Nevím jak ty, ale já nikdy nikoho neviděl, že by měl na AD carry teleport. Tedy až teď, ale taky tomu odpovídá skóre a farma

A pokud si myslíš, že LOLko hraji špatně, zkus se zeptat třeba Technika, který se mnou často hraje, uvidíš, co ti řekne. ;)
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Poláci ?

Příspěvekod KhillThomm » 14 úno 2013, 19:02

Niektorý poliaci su docela pohode mám tam nejakých priatelov

Ale niektorý su fakt ************* xD dostanu jeden kill a leavuju.. -.-"
Uživatelský avatar
KhillThomm
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 02 úno 2013, 11:46

Re: Poláci ?

Příspěvekod MrHybrid » 17 úno 2013, 18:21

Náhodou já taky znám docela dost dobrý Poláky, voláme na skypu a musíme mluvit anglicky ... je to docela prdel, protože to nefídí. Na druhou stranu podle mě většina poláků fídí.
Admin na JailBreaku 4
Uživatelský avatar
MrHybrid
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 led 2013, 15:06
Bydliště: Brno

Re: Poláci ?

Příspěvekod scipo » 25 úno 2013, 14:22

Fairman20 píše:Scipo bože já mám 30 lvl prosimtě..

Gustik.. nebere se teleport ? proč by se neměl brat ? on je tam na to určený že si ho můžeš vzít a nemusíš..
vy tu temu fakt moc rozumíte tvl.. to sem viděl jak tu hraje většina gsáků lolko, 0/10 za volibeara :DDDD To je fakt směšné


Failmane, my tomu nerozumíme? Prosímtě, ty jsi nějaká Divize Bronz III a jsi za to rád, já jsem Platina II, takže si myslíš, že tomu rozumíš víc než já?
Teleport se bere na někdy na Midaře (Ryze, Vi), Topaře (Shen, Mal) a někdy i Jung. (Např Lee, Voli), ale rozhodně ne na Gravese jakožto adc + ani na Supporta se nebere. Teleport se bere většinou na ty, co můžou dát Knock, Snare, Taunt, atp. A jelikož si myslím, že Graves nic z toho nemá, tak se automaticky přeci Teleport na něj brát nebude, používej k tomu hlavičku, prosím. Portneš se z botu na top a co tam uděláš? Dáš slow w, wow, to bude velice ale velice nepříjemné. A co pak? Budeš ho tam basic hitovat? Ah, to ti asi proti topařům typu Shen, Nida, Mal, Garen, Teemo, Singed, Elise opravdu nepomůže, jelikož každej z nich má nějákej escape skill (Pro tvojí informaci, Shen Taunt, Nida W, Mal Q + ult, Garen Q, Teemo W, Singed W).

Ty velká 30tko, ty tomu rozumíš asi tolik co CSku. "to sem viděl jak tu hraje většina gsáků lolko, 0/10 za volibeara :DDDD", wow, cool story. A jaká je pointa tohoto? Každýmu se nepovede každá hra o.O . . . Např i já mám někdy 0 5 a co? I Ocelote, Frogen, Yellowstar, všichni to někdy failovali jak svině. Můžeš mít do 20 minuty 0 0 0, ale co ti to pomůže, když ti to tvůj bot nafeedí a dá Vayně 15 killů, jak jí zabiješ? Ty tomu vážně nerozumíš, jdi radši hrát Mario, tomu možná rozumět budeš, ale brát na ADc teleport a pak nám tu říkat jak to neumíme, jak ty jsi dobrej že bereš teleport na adc a jsi lvl 30, páni, to už jsi velký pan. . . Takovýhle jako ty jsem na rankedech miloval, štěstí že tohle už nechytám. Bye pane Fairmane, lvlům 10 říkej jak to neumí. Vlastně. . . I polovina lvlů 10 to umí líp než ty, sorry bro.
Uživatelský avatar
scipo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 173
Registrován: 27 led 2013, 00:37

Re: Poláci ?

Příspěvekod ChoryCz » 04 bře 2013, 08:55

Fairman20 píše:J když máme debila Choryho kterej to feedí a ještě junglí :D

kamaráde co tu píšeš sračky? nikdy to nefeedim kdyz jungli
dále nevím,co tu píšeš něco o jungli když nenecháváš midařovi nikdy bluečko a radši ho zabiješ.. napsal bych toho víc ale nechci začít válku ;)
Uživatelský avatar
ChoryCz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24 led 2013, 15:52

Re: Poláci ?

Příspěvekod iKarl0s » 07 bře 2013, 12:53

Každej si tu stěžuje na poláky, já mám mnohem, mnohem horší zkušenosti s čechy a slováky, ti jsou mnohdy ještě 3x horší jak poláci. Feedí, flamujou za každou hovadinu, i když sami dělají 10x víc chyb, který si samozřejmě nikdy nepřiznaj a radší jdou po hře brečet nad poláky a špatnými teammaty.
Uživatelský avatar
iKarl0s
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 28 úno 2013, 20:24

Re: Poláci ?

Příspěvekod ShockWave05 » 11 bře 2013, 23:34

souhlas s karlosem, cesi slovaci sou mnohdy mnohem horsi jak polaci, ackoli potom co napisu mid a nekdo instalockuje se slovy i go mid ma vetsinou za jmenem ,,PL,,
Co je na westu lepsi ? kdo rika ze par kilometru na zapad nejsou trollove co hraji adc s teleportem ? nechci jmenovat, treba fairman (pockej, on je na eastu, aha)
Vis co, ses jak jeden dement (fairmane), se kterym sem hral hru. Rikal jak je dobrej, jak je v gold divizi (zapomnel zminit ze je to ranked team a ze solo duo ma bronze III). Kdyz prohral top 0:5 a o 120 farmy a ja se ho zeptal, proc to tak feedi tak rekl, ze neni zvyklej na nizky elo, natoz jsem spadl ze zidle a pres minutu jsem se nenadechl, protoze mi to krecovite zatazene brisni svaly nedovolily. Nevypi*oval sem ho jenom proto, ze sem se nemohl prestat smat dokud neskoncila hra. Chtel bych te videt jak hrajes, ale nez budes hrat tak mi rekni abych si udelal popcorn
Uživatelský avatar
ShockWave05
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 25 úno 2013, 14:04

Re: Poláci ?

Příspěvekod CanYouSucka » 19 bře 2013, 18:22

Njelpší na to je to, že Česko-slovenská komunita je horší než ta Polská. Na dobrýho poláka s kterej potahal hru sem narazil x krát(jo i na toho co feedil apod.) ale co čech to kokot. Zatím sem nikdy nepotkal čecha/slováka na kterýho bych narazil náhodně...Ličko hraju už nějakej čas a znám dobrý čechy ale ty mám z forek, ranked her ale poslední dobou jsem potkal jen exoty co nadavali, kazily hru a afkovali. Takže GG a být čechů a slováků taik se zdržím komentáře protože nejhorší bývají ti co na ně svádí svoje prohry ;)
Dust Maps, CTF4 admin
BB1 legenda


Obrázek
Uživatelský avatar
CanYouSucka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 23 led 2013, 15:26
Bydliště: Olomouc

PředchozíDalší

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků